• Новак
Четка за заби од јаглен од јаглен од бамбус, четка за заби за возрасни, јаглен од јаглен бамбус заби четка за заби биоразградлива рачка со средни најлонски влакна ,

Четка за заби од јаглен од јаглен од бамбус, четка за заби за возрасни, јаглен од јаглен бамбус заби четка за заби биоразградлива рачка со

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

★ Средни влакна на јаглен, БПА бесплатни средни влакнести нанесени од јаглен ги избегнува забите ако редовно ги четкате со нив Средна костум за бремење повеќето луѓе, нејзината соодветна цврстина не само што обезбедува удобно четкање, туку и ефикасно отстранете ги честичките од храна и плакетата . ★ Одржлива рачка од бамбус, направена од мозо бамбус и собрана од одржливи бамбус шуми, четката за бамбус е биоразградлива и идеална за замена и идеална за замена и идеална за замена Пластични четки за заби . ★ Цврсти влакна, влакната од јаглен се цврсто засадени на рачката, исто како и традиционалните пластични четки за заби, ви препорачуваме да ја замените четката за заби на секои 3 месеци . ★ Надворешната кутија, кутиите се 100% компостибилни, ви обезбедува идеален еко -пријателски бамбус јаглен четки за заби. Сопствени четки за заби од бамбус . ★ Средни влакнести јаглен, БПА бесплатни средни влакната нанесени со јаглен ги избегнува забите ако редовно ги четкате со нив. Средна костум за бремење повеќето луѓе, нејзината соодветна цврстина не само што обезбедува удобно четкање, туку и ефикасно отстранете ги честичките од храна и плакетата . ★ Одржлива рачка од бамбус, направена од мозо бамбус и собрана од одржливи бамбус шуми, четката за бамбус е биоразградлива и идеална за замена и идеална за замена и идеална за замена Пластични четки за заби . ★ Цврсти влакна, влакната од јаглен се цврсто засадени на рачката, исто како и традиционалните пластични четки за заби, ви препорачуваме да ја замените четката за заби на секои 3 месеци . ★ Надворешната кутија, кутиите се 100% компостибилни, ви обезбедува идеален еко -пријателски бамбус јаглен четки за заби. Сопствени четки за заби од бамбус . четка за заби од јаглен од јаглен од бамбус, еко-пријателска бамбус четка за заби 4 пакет со јаглен од јаглен, бамбус заби четка за заби, биоразградлива рачка со средни најлонски влакна сет од 4 опис : се овластени FSC. Брзо растечката бамбус шума се управува и одржува на одржлив начин.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Несоодветни подароци за орален хирург, Бог не можеше да биде насекаде, така што создаде орален, смешен роденден 11oz 15oz кригла од пријатели,

DEN 351.20

Орална хирург 11oz или 15oz Кригла за кафе да му покаже на таа личност колку е посебен тој / таа, земи му ја ов

Горниот и долниот фурнир, протезите за жени и мажи, лажни заби, природна сенка! Поправете ја вашата насмевка дома за неколку минути!

DEN 302.08

Подгответе чаша топла вода над 80 степени, оставете го белиот тета да се раствори додека не стане мека и т

Детска детска четка за заби во облик на U и комбинација на чаша за миење на устата 360 Темелно чистење целосна четка за заби за уста

DEN 1580.80

Предниот и задниот дел од пастата за заби ? Полесно е за бебињата да ги исчистат забите Исчистете ги заби

Не ме терај да го користам мојот глас на орален хирург. Свеќа за орален хирург, инспирирајте подароци за орален хирург, за соработници,

DEN 3.33

Орални хирурзи мириси соја восочна свеќа релаксирачко искуство со ароматерапија од почеток до крај На�

Хаксајоло Електрична Четка За Заби На Полнење За Возрасни И Деца, Водоотпорни Електрични Четки За Заби За Белење со 8 Глави На Четки, Четка

DEN 415.84

Електричната четка за заби ханкса има супер моќен мотор, кој може да генерира 45000 потези со силна моќнос�

Doitool 3 парчиња чистач за чистење на јазици од не'рѓосувачки челик лесен за употреба на чистачи на јазик Орално чистење алатки за возрасни деца

DEN 155.04

Безбедна употреба, чистачите за чистачи на јазици можат да ја подобрат оралната хигиена Чистачите на ст

DDP Директна обврзница за отстранување на држачи на држачи Правир Ортодонтски инструменти А+ КВАЛИТЕТ Професионален стоматолошки

DEN 190.40

Direct Bond Bracket Remover Pliers Прави ортодонтски инструменти А+ Квалитетен професионален стоматолошки Направено о

Сензодин Чувствителност &засилувач; Паста За Заби Чувствителни На Непцата За Гингивитис, Третман Чувствителни Заби, Чиста &засилувач; Свежи-3.4

DEN 1.00

Четири цевки Од 3,4 унци Сензодинска Чувствителност И Паста За Заби Чувствителна на Непцата за Гингивити

Амајаиш заби заби за заби пластична чаша за четки за заби за семејство , дизајн против лизгање , со рачка , лесна за чистење , големина :

DEN 268.80

Држачот на четката за заби може да смести паста за заби, електрична четка за заби, средство за чистење, с�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.