• Новак
Алатки за црвена линија - 6-32 Директен Флејт приклучок Допрете, ограничување на низата H7 - RT30137

Алатки за црвена линија - 6-32 Директен Флејт приклучок Допрете, ограничување на низата H7 - RT30137

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Фотографиите можеби не се точната претстава на производите Подлога со голема брзина на челик. Направено во Америка.1100 квадратни, ограничување на H1.6875 Должина на конецот, .1410 дијаметар на Шанк. Фотографиите можеби не се точната претстава на производите. Подлога со голема брзина на челик. Направено во Америка.1100 квадратни, ограничување на H1.6875 Должина на конецот, .1410 дијаметар на Шанк. Премиум сечење и американско изработени рачни чешми направени со голема брзина челик.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Џенси Шлагер Од Фејн-Хсс Прстенест Секач Со Калај Слој-3/4-Инчен Директно Стебло, 1-Инчен Длабочина На Сечење, 3/4-Инчен Дијаметар На Отворот-63134190109

DEN 1123.84

Професионално Одделениепрстенестиот секач на Феин има подобрена геометрија на сечење, висококвалитет�

ВИДИА А20УДЦЛНЛ4КЦ3 А - ДЦЛН Д-Стил Стегање Здодевен Бар За Негативни Инсерти, -5° Агол, Челик, 1,25 Дијаметар На Стеблото, Лево, 14 Должина,

DEN 1.67

Се користи за влошки во негативен стил Склопот на стегачот содржи стегач, завртка и прстен за задржувањ�

Хикота Завртка Чешми Машина Навој Допрете 90-150 Долго Стебло Директно Флејта Завртка Допрете Метрички Приклучок Допрете М2-М12 За Алатки

DEN 1244.80

Микро Вежба Битови Издржлив и долг работен век.Висока цврстина, носете висока температура Рачката изра�

Dormer E513 со голема брзина на челик од челик од челик, неоткриен финиш, тркалезна шипка со квадратен крај, затегнат комори, M4-0,50 големина

DEN 3.33

Допрете за навој со рачни навој со директни флејти ги намалуваат нишките низ дупките и слепите дупки До�

Мелин Алатка ЕМГ-М-М Карбид Квадратни Носот Крај Мил, Метрички, Алтин Еднослоен Финиш, 30 Степени Хеликс, 3 Флејти, 38мм Вкупна Должина, 3мм

DEN 1003.20

Алатките со цврст карбид нудат долг век на траење на алатот и побрзи брзини на сечење од другите подлоги

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.