• Новак
Наутички граници на држачот за пенкало Организатор за складирање шминка за шминка чаша за четка за уметност за биро канцеларија дома бела

Наутички граници на држачот за пенкало Организатор за складирање шминка за шминка чаша за четка за уметност за биро канцеларија дома

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

стр Димензии на организаторот на работните материјали : 2 x 3,5 x 7,7 инчи. Има вкупно 5 прегради. Бојата е проucирна бела боја. Вертикално поставување : Можете лесно да организирате пенкала, моливи или други предмети за канцеларија или домаќинства, да ја минимизирате употребата на просторот и да го задржите она што ви треба близу за да го подобрате планот и да го искористите вашиот простор за десктоп. Висок квалитет : Организаторот на работната површина е изработен од висококвалитетен ПП пластичен материјал. Нека поседува трајна и цврста карактеристика, може да трае долго време. И еколошки, нетоксичен и без мирис, нека можете да го користите безбедно. Широко користено : Ова складирање на организаторот на бирото не е совршено само за складирање на вашата десктоп канцелариски материјал, како што се пенкало, молив, маркер, клип за хартија, белешка, владетел, бришач, ножици, отвори за букви и многу други додатоци за биро, туку и одлично за складирање на вашата шминка Четки, лакови за нокти, кармини и други мали лични предмети, можете да ги користите за да организирате други дневни потреби. Потсетник : Ефектот на прикажување на сликата на организаторот на работната површина е само за референца, а конечниот ефект е предмет на вистинскиот производ! Поради објективни фактори, како што се производство на серии, машини и опрема, тешко е да се избегнат или ќе има грешки како што се мала разлика во бојата, позицијата и големината. Ако горенаведените проблеми се нормални, тие нема да бидат вклучени во обемот на обработка на продажбата. Димензии на организаторот на работните материјали : 2 x 3,5 x 7,7 инчи. Има вкупно 5 прегради. Бојата е проucирна бела боја. Вертикално поставување : Можете лесно да организирате пенкала, моливи или други предмети за канцеларија или домаќинства, да ја минимизирате употребата на просторот и да го задржите она што ви треба близу за да го подобрате планот и да го искористите вашиот простор за десктоп. Висок квалитет : Организаторот на работната површина е изработен од висококвалитетен ПП пластичен материјал.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кленплус 3 парчиња. 0. 6Х1, 1 ИНЧ. Мини Италија Лепенка За Знаме Тактички Апликации За Воено Знаме Закрпи За Јакни Налепници За Облека Занаетчиски

DEN 111.84

Големина : 0,6 / 8Х1, 1 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

Када чистач кујна метла под подготот на главата на главата: Влажна сув под -капки замена на главата за чистење керамички плочки Линолеум винил

DEN 277.92

Ви овозможува да го чувате вашето домаќинство без ѓубре плус вашата соба уредна , Одлично за убедлива ка

Организатор на куќиште за шминка Cabilock 8pcs преносен со капакот DIY бонбони третира калај за складирање за, алуминиумски мелем сол за алуминиум

DEN 215.84

Метален сад : Совршен за широк спектар на предмети, вклучувајќи крем за лице, мелем, чај, накит, восок од п

Кутија за картички Тарот/тарот, дизајн со голем капацитет, има околу 95 картички за повеќето стандардни тароти картички. Willе обезбеди

DEN 3.00

Пу [Премиум изглед] Исклучителниот изглед совршено го одразува луксузот на овој организатор на тарот ка

2pcs 100ml/3.4oz Празна пластична вакуумска пумпа без вакуумска пумпа за пресили лосион со еко -бамбус капаче и шминка за дното на патеката

DEN 1024.00

Материјал : пластика+банмбоо; Капацитет : 30мл, 50мл, 100мл за избор; Боја : транспарентен; Пакет : 2 парчиња На�

Georgiaорџија бас риба со знаме налепници налепница - налепници за винил браник риболов гатерриотско американско возило автомобилско

DEN 47.84

4,25 инчи х 5 инчи налепница на знамето во Georgiaорџија Налепница за риба бас Налепница за риби направена во �

Нов 10 ”сегмент со стрела Дијамант за мелење на главата на главата за Едко, Хусквана, МК, Бластрац, ДИАМОНСКИ ПРОИЗВОДИ НА ПРОИЗВОДИ, 20

DEN 3.33

Наменето за отстранување на тврди епоксии и облоги, бришење на бетонски несовршености Големите сегмент

Гардена комбисистем Телескопски Рачка 160-290 см &засилувач; Комбисистем Тревник Гребло: Со Робустен Пластични боцки, Работна Ширина 43 см, Само

DEN 2.33

63115 Инчи Телескопска рачка За гребење лисја, исечоци од трева и градинарски отпад Силни, висококвалитет�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.