• Новак
Алкали Научен капацитет од 35 кутии исправена решетка за стандардни 5,25 x 5,25 x 2-инчни високи кутии, не'рѓосувачки челик, со рачки.

Алкали Научен капацитет од 35 кутии исправена решетка за стандардни 5,25 x 5,25 x 2-инчни високи кутии, не'рѓосувачки челик,

Вреднување на стоката:
DEN 505.28

Пристапност
Во достапна форма

Исправен решетка за замрзнување за 100-клетки на горните пластични кутии за складирање Оваа решетка има 3 "должина од 5" прегради за висина. Конструиран од не'рѓосувачки челик отпорен на корозија. Мерки 17-1/4 "Должина од 12-1/8" Висина од 6-1/2 "Длабочина. Право решетка за замрзнување за 100-клетки на горните пластични кутии за складирање. Оваа решетка има 3" должина од 5 "оддели за висина. Конструирани од не'рѓосувачки челик отпорен на корозија. Мерки 17-1/4 "должина од 12-1/8" висина од 6-1/2 "длабочина. Оваа решетка е наменета за стандардни 100-клетки на горните пластични кутии за чување на шарки и е изработена од не'рѓосувачки челик отпорен на корозија, вклучува рачки и држачи за идентификација. Секој оддел за решетки држи една 100-клетка со шарки со пластични кутии со шарки. Дизајнот на решетката во стилот на фиоки овозможува лесен пристап до кутии со што се заштитуваат другите примероци во решетката од загревање. Уредите за заклучување на безбедноста се исто така достапни за секоја решетка. Оваа решетка има 3 "должина од 5" прегради за висина. Мерки 17-1/4 "Должина до 12-1/8" Висина од 6-1/2 "Длабочина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Aquaplumb C2677 комплет за обнова на тоалетот за целосна обнова на тоалетот, ги вклучува сите потребни делови за поправка за повеќето тоалети

DEN 213.60

Комплет за обнова на тоалетот сèвоеден : Нема потреба индивидуално да го купувате секое потребно парче �

Количка Количка За Багаж, Мала Количка Преклопете Пренослив Приколка За Повлекување За Купување Во Домаќинството Носејќи Количка

DEN 2.33

Лесна целосна преклопна мала количка за влечење : густа железна прачка, тивко тркало, цврста и издржлива

Ахегас Спрингс Компресија пролетна компресија Пролетно издание Пролетно враќање на пролетната жица Дијаметар на жица 1.0мм, надворешен

DEN 1.33

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност Пролетните калеми се издржливи и фле�

Комплет за нокти на калем CN565B CN565B-Пневматски обвивка за нокти за обвивка, обвивка, мечување и палуба на покривот-1-1/4-инчен до 2-1/2-инчни

DEN 764.80

⚙ 【【10 пати / Sec Rapid Fire】 : Со својот брз мотор за брзо отпуштање на цилиндерот, овој пиштол за обвивка од и�

Конзон 100 парчиња Божиќни налепници, новогодишна елска еленска снегулка налепници за деца возрасни Вода шише лаптоп декор, винил

DEN 79.84

Пакет со вредност : getе добиете налепници за Божиќни теми од 100 парчиња, вклучувајќи ги Дедо Мраз, снежен �

Лесна светлина 4 инчи 10 парчиња Поставете алатка за полирање на бакарни дијаманти за пескарење за гранит мермер бетонски ренде 400

DEN 638.40

Апликација : За обработка на гранит, мермер, бетон Споредувајќи се со подлогата за полирање на смола, тоа

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.