• Новак
Организатор на кујнски мијалник Организатор држач за пешкири и држач за четка со отстранлив тава за капење може да се постави на работната површина

Организатор на кујнски мијалник Организатор држач за пешкири и држач за четка со отстранлив тава за капење може да се постави на работната

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Висококвалитетни материјали : Рамката за сунѓер во кујната е изработена од висококвалитетен метал, е отпорна на корозија и издржлива Практичен дизајн : Организаторот на мијалник може уредно да чува сунѓери и течен сапун на работната површина во кујната. Осигурете се дека има доволно простор за да ја одржите работната површина на кујната чиста. Подигнување за капење : Кутијата за складирање на сунѓер за мијалник има отстранлива лента за капење што може да ја заштити вашата кујна од дамки на countertop, лесно да го отстрани вишокот вода и да го организира мијалникот и контра повеќе рамномерно. Лесно за склопување : Следете ги упатствата, соберете ги соодветните модули и имате совршен сунѓер за складирање на кујнски сунѓери. Два начина на користење на тоа : можете да ја ставите полицата за мијалник на countertop или да ја залепите на wallидот со лепило. Налепницата се придржува силно, е многу стабилна и не паѓа лесно. Може да се залепи на мијалници од не'рѓосувачки челик / кварц / поликарбонат без да се оштети wallидот. Висококвалитетни материјали : Рамката за сунѓер во кујната е изработена од висококвалитетен метал, е отпорна на корозија и издржлива. Практичен дизајн : Организаторот на мијалник може уредно да чува сунѓери и течен сапун на работната површина во кујната. Осигурете се дека има доволно простор за да ја одржите работната површина на кујната чиста. Подигнување за капење : Кутијата за складирање на сунѓер за мијалник има отстранлива лента за капење што може да ја заштити вашата кујна од дамки на countertop, лесно да го отстрани вишокот вода и да го организира мијалникот и контра повеќе рамномерно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

32 мл шише со вода од не'рѓосувачки челик | Вакуум изолиран | Безбедна машина за миење садови | Шише за тренингот | Вклучено спортско капаче

DEN 3.00

Не'рѓосувачки челик Вакуум изолиран Капацитет од 32 мл Издржлив материјал Не'рѓосувачки челик Вакуум из�

Организатор за зачини за зачини за зачини за зачини, сосови, сосови, сосови, сосочна храна, за зачини, сосови, сосови, конзервирана храна итн.

DEN 0.33

Лесен лизгачки пристап до Природното дрво Завршено : Не се нанесува боја или дамка Организаторот за лиз�

Смешни Кригла 11ОЗ Не Сум Принцеза. Јас сум Кралица, новина и подарок, мајка, сестра, девојка, сопруга, неа, најдобри пријатели, долги

DEN 191.84

дела Пејс е Регистрирана Трговска Марка На Јејтс и Франко Оваа кригла содржи печатење од двете страни...

2 компјутери, изолирана кригла со термички патувања од не'рѓосувачки челик, термос на кафе за топли пијалоци, 500 мл, тропски зелени

DEN 1417.60

✅ Големина на кригла на кафе : 26x6,7 cm / 10 ✅ Термос материјал : 304 не'рѓосувачки челик ✅ Изолирана чаша за ма

Dreaweet Божиќни елени цртани мини Божиќни чорапи, 3 парчиња божиќни украси држач за прибор за јадење, торба со торбичка за бонбони, торба со

DEN 255.84

★ Големина : 14cm / 9cm x 18cm (5,5 " / 3,5" x 7 ") 1 сет вклучува 3 пакувања : Доволно голем за мал подарок, за да пополни�

Ахолта Дизајн дамки отпорна сатенска крпа вечера кафеава крпа салфетки 20in не железо пролетни патио ресторани вечера свадбени забави пролетни

DEN 207.84

100% премиум сатен Нашите салфетки со премија 20 "x 20" дефинитивно ќе ви помогнат да соберете кохезивен, диз�

Сад со сад со сад со кафеана со сад од не'рѓосувачки челик, херметички сад за складирање на вода со капаци за пожарна пожар, преносен канистер,

DEN 543.84

Не'рнежните челични буриња можат да се користат за складирање на зрна, како што се ориз и соја, кои можат

Морски желки рамената торба дами дами со голем капацитет рамо за шопинг торба за еднократна употреба торба за купување преклопување

DEN 774.40

Полиестер Голема големина : Димензии со 19,7 x 16,9 инчи (L x W) можат да задржат многу работи во вашата торба, л�

Швајцарски Дијамантски Тенџере Од Нерѓосувачки Челик 2,6 Литри Со Капак-Сос/Тенџере За Готвење За Индукција, Гас и Други Печки – Рерна -, Машина

DEN 3.00

Професионални ПерформансиСтручните чинии и готвачите почетници знаат дека одличните садови за готвењ�

Mauag Смешна цитат еднорог кафе кригла, ме луди треба да се симнам од оваа еднорог и да ви го шлакаат најдобрата чаша за подароци, бела

DEN 191.84

Мауаг Божиќни подароци Смешно еднорог кафе машина за миење садови и микробранова безбедна Печатено од �

САД Акрилик Њупорт 20 унца Нераскинлива Пластика Редење Вода Тамблери Во Сив Камен | Сет на 12 Чаши За Пиење | Еднократно, бпа-бесплатно,

DEN 1.67

Американски направени 12 парче во собата : дванаесет 20оз текстура очила Направено од пластичен материја�

Креативна едноставност креативна едноставност Контра -wallид монтиран стаклен решетка Стаклена стакло стакло стакло држач наопаку

DEN 2.67

Може да се инсталира рамо до рамо за да се сместат повеќе чамци Вклучен е лесен хардвер, погоден за повеќ

Поеријахом отстранлив темно дрво контакт хартија само лепило за полица за кујни за кујнски кабинети табела за контакт хартија 15.7x117 инчи

DEN 214.24

【Отстранлив, водоотпорен, нема оштетување на површините】 Оваа хартија за контакт со винил од дрво е ле�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.