• Новак
LMMDDP HOME PRONECTOR AIRPLAY Висока осветленост целосна 1080p Android 9.0 System Freeshipping Home Theater Projector

LMMDDP HOME PRONECTOR AIRPLAY Висока осветленост целосна 1080p Android 9.0 System Freeshipping Home Theater Projector

Вреднување на стоката:
DEN 1468.80

Пристапност
Во достапна форма

1080p Домородна резолуција Проекторот усвојува оперативен систем Android 9.0, вграден режим, може да се поврзе и може да пристапи до Интернет. Постојат многу апликации во проекторот. Видео -проекторот има домашна резолуција од 1080p, одржувајќи го проекторот со висок квалитет на сликата. Проекторот усвојува LED светлина со голема осветленост. Проекторот има 6000 лумени со сооднос на контраст 8000 : 1. Проекторот има голема осветленост и појасна слика. Може да се искористи за пребарување на датотеки, и можете да ги видите деталите и да го искусите вистинското искуство. Дома, проекторот може да ви даде искуство за гледање филм, а проекторот може да се проектира на wallидот. Може да замени ТВ и може да се проектира на голем екран. Безжично поврзување на вашиот телефон, проекторот може да го фрли она што го игра вашиот телефон. Не треба да го погледнете малиот екран, можете да го гледате на големиот екран.Тип : Сооднос на дигитални проектори : 16 : 09portable : Nonepower Supply : 120 Whome Theater Projector : Yesproiction Technology : LCDoptical Resolution : 1920x1080dpibrightness : 6500 Lumensprojection Големина : 40-200 Incheslight Source : LEDContrast : 5001 : 1-8000 : 1 USAGE : Комерцијална и едукативна Проекција МОДЕМОДЕР : CERIGLEDMODE MODEMODER : Задна проекција на тежина : 2,8kgprojection Растојание : 115-515mmmpackage Вклучен : 1x Projectordue на различни монитори и ефекти на осветлување, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.