• Новак
Gymnasium Multi alt Fitness Resitance Rands, Поставете ги поставените опсези за помош, ленти за кревање на електрична енергија и ленти за истегнување на телото за мажи и жени

Gymnasium Multi alt Fitness Resitance Rands, Поставете ги поставените опсези за помош, ленти за кревање на електрична енергија

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Мултименска цел со висок квалитет на отпор за целиот тренинг Преносна, мала тежина, совршена за употреба во затворен простор и на отворено. Совршени додатоци за обука за вежбање за почетници или напредни корисници на спортисти. Видови на вежбање, вклучително и : Интензивирајте обука за јачина, истегнување на јогата, затоплување на мускулите, асистентно повлекување, отпорност нагоре, за да дозволи, дупки, плен, глужд и многу повеќе. Сите заокружени пакувања : вклучително и 1x светлосен опсег 15-35 bs препорачуваат за загревање на мускулите и истегнување, 1x среден опсег 20-60 bs за интензивирање на работа и 1x тежок опсег 30-80 bs за однапред работа. Тип на производ : Описи за отпорни ленти Описи за гимназиски атлетици за отпорност се совршен додаток за интензивирање на вашето секојдневно вежбање. Без разлика дали сте почетник што започнувате ново патување на трансформација на телото или напреден спортист кој бара висококвалитетен отпор за подобрување на обуката за мускули. Отпорен на материјал, опсегот е изработен од премија природна латекс гума, таа е мека, без лизгање, без мирис. Она што е во лентите за отпорност на торбите доаѓа со торба за носење, за лесно складирање, без разлика дали ќе работите дома, ќе се приклучите на часови по јога после работа, или да работите надвор за време на работното патување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

TFIIEXFL одвојување на фитнес фитнес за обука за притисок за притисок за притискање на ленти за притисок што не се лизга од пена за држач

DEN 1828.16

Рачка со висока густина на пена , Пена за заштита на животната средина, мека потта против лизгање, се чу�

QVKARW, возрасни ракавици на возрасни жени, плус кадифе, задебелување на зглобот на ракавици без прсти со палецот Унисекс, топли ракавици

DEN 113.28

hat scarf glove set for women girls hat and gloves set typing gloves heated motorcycle gloves white gloves kids mens hat and gloves set winter newborn winter hat men's gloves for cold weathe

Плоча со дијамантска тежина кодирана со дијаманти во боја со 2-инчен олимписка плоча за зафатнини плочи за мрена, цврсти плочи со тежина

DEN 3.00

? Големина : Плочи за тежина на Олимписките тежини за надградба на Спарт може да се применат на сите олим�

Yfdm гимнастика ringsвони со прилагодливи ленти за возрасно дете за обука на целосна сила на телото Повлечете вежби за вежбање фитнес

DEN 1.00

Можете да изберете должина на веб леб 1М / 2М / 3М / 4М / 5М Интегрирана антилизгачка конкавна точка, погодна �

TriggerPoint Grid Патентиран мулти -густина пена за масажа за вежбање, длабоко ткиво и закрепнување на мускулите - ја ублажува болката и затегнатоста

DEN 1.67

Наменето за поголеми тела, Grid 20 има 3 димензионална површина која им овозможува на ткивото да се аерира д

Фитнес тракер со шалтер/калории/стоперка, трагач за активности, здравствен тракер со монитор на отчукувањата на срцето, тракер за спиење,

DEN 3.33

Гледачот на фитнес tracker за жени и мажи ја следи вашата активност цел ден автоматски, вклучувајќи чекори �

Подигање на тежината за дами, 4 широк кожен фитнес појас за мажи и жени со постепено лумбален појас за поддршка за фитнес сквотот

DEN 415.84

【Професионален дизајн】 Нашиот фитнес појас со дебелина од 7мм е совршен и за мажи и за жени кои се во об�

Лорвис Акварел момче земи Велигденски јајца Микрофибер салата за спортски фитнес тренингот за пот, брзо сушење 2 пакувања 12 инчи x

DEN 207.84

Пакетот вклучува : 2 PC 12 "x 35" Спортски крпи за микрофибер Материјал со висок квалитет : Предавања за микро

Еоднсофн бицепс влече јаже трицепс јаже Повлечете го најлон плетенка Лесно да се зафати прицврстување за кабел за нечистотија за теретана

DEN 3.00

Јажето за влечење на бицепс е префектен додаток за да се осигурате дека можете да го направите тренинго�

Декомпресија Центрифугална сила топка, само-почеток на зглобот жиро топка, за посилни коски на зглобовите и мускулите на прстите на

DEN 2.67

☞ [AutoStart] : Оптимизација на автопочеток, без традиционалното влечење јаже, притиснете го јадрото во прав�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.