• Новак
Phitta Vintage 2-Light Outdoor High Pole Post Light E27 European Garden Outdoor Larm Larm осветлување IP55 водоотпорен пејзаж Двор Вила Парк Столб Фенер украси

Phitta Vintage 2-Light Outdoor High Pole Post Light E27 European Garden Outdoor Larm Larm осветлување IP55 водоотпорен пејзаж Двор Вила Парк

Вреднување на стоката:
DEN 7319.20

Пристапност
Во достапна форма

Водоотпорен : дизајниран од еколошки и долготрајни материјали, овие светла на отворено се водоотпорни Дизајнот ја штити сончевата светлина од сите видови на лоши временски услови, вклучувајќи снег, дожд, ветер. Телото на викторијанската ламба користи алуминиум за леење под висок притисок со карактеристики на отпорност на удар и напад на корозија, бакелитот се користи на приклучокот за ламби за да се спречи електричен шок. Оценето IP55, водоотпорна изведба, одлична декорација и осветлување за вашата градина, пристап, патека, влезна врата или тремот. Светлината на столбот на столбот зема приклучок E27 за лесно одржување и замена, за LED или сијалици за заштеда на енергија до 60 W, 110 V-240 V. Широко користени : Овие соларни градинарски светла можат да обезбедат осветлување и да додадат боја на вашата палуба, влезната врата, пасус, тремот, предниот и задниот двор, градината, автопатот, комерцијалниот, оградата, wallидот, скалилата, скалите, пејзажот, терасата, скалите или Секое место на отворено. Фита го осветлува вашиот живот, нашите производи не се само ламби, туку и украси. Кога ќе ја вклучите светлината, тоа ќе ве однесе во топол и среќен дом.Тип : Градинарски фенер/ колона/ светло/ тревник светло/ пост-светло/ отворено wallидни фенери : Отворено осветлување на светло Тело Материјал : Алуминиум на алуминиумска алуминиум : Ниво на стакло : Ниво на стакло : Ниво на стакло : Ниво на стакло : Простор за осветлување на IP55 : 10-20㎡ светлосен извор Тип : E27 (сијалица за заштеда на енергија, блескава сијалица, LED светилки) Боја : црна, бронзезиза : ве молиме, погледнете во димензијата на цртање на ламбата на ламбата : Висина : 2,05м, ширина : 60cmheight : 2,3m, ширина : 60 CMheight : 2,55m, ширина : 60 CMHeight : 2,88m, ширина : 60 CMHeight : 3,15m , Ширина : 60 CMShade Дијаметар : 26cmlight Bulb Information : Напон : 110-240 Vapplicable Wattage : 0-60 W Број на светли : UL, CE, CCCFeatures : Лесен за инсталирање, лесен за чистење на додатоци за пакети1 x Надвор од столб (без сијалица) 【За серијата】 Добредојдовте да ја посетите нашата продавница и да ги купите нашите специјално дизајнирани производи за квалитет.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Zhyh Преклопна дрвена лента за кревети Појадок на лаптоп бирото за лаптоп Едноставна трпезариска маса за пикник за софа за кревети

DEN 2.67

Оваа лента за појадок е изработен од природен и е материјален Ова го прави здрав и издржлив и со природе�

Bestonzon 4 парчиња шпорет со топла тенџере со сос тава со капаци додатоци за печење на гас шпорет за пешачење за пешачење шпорет за пикник гас

DEN 683.20

Мали печки за горење Дизајн на преносна големина, ви даваат одлична погодност кога сакате да готвите на

Бамбус Телефонски штанд w/ фиока за фиоки за хартија и молив за складирање на држачи за молив за канцелариски производи пенкала ножици Степлери

DEN 799.20

Чувајте ги телефонските жици и каблите скриени и организирани со тоа што ги извршувате низ одредените и

Ушите приклучоци MavoSlg за пливање за спиење, 32 еднократно силиконски бучава што може да се откаже од ушите за опсег на снимање, пливачи,

DEN 2.00

Slumblable Силиконски ушни приклучоци : Меки калапи со силиконски кит калапи многу удобно на уникатните конт

Томас ЕКОМ ПХБХ-МБ-РГ-Т0-А1-БФ-РЦ Полиуретанска Висока Клупа Висина Стол Со Црна Најлонска Основа Без Навалување, Среден Грб, Прилагодлива

DEN 0.33

Среден грб Со црна најлонска основа Опционалното навалување на седиштето обезбедува навалување на зак�

Купер девојка симпатична цртана филмска кит торба со молив, случај, студенти за канцелариски торбички торбички патент торба за девојчиња

DEN 2.67

Материјал : Твил ткаат и бисер памук Мултифункционално : Погодно е да се чуваат пенкала, моливи, четки за

Vnurnrn ананас со молив, торбичка торбичка голема капацитет за пенкало, симпатична торбичка за молив 3 оддели Организатор на пенкало Организатор

DEN 159.84

【Голем капацитет】 Големина на случајот со молив : 9 Нашиот голем случај со моливи има голем простор за с

Калифорнија Јос 20 парчиња Компчиња за скокачи од скокач 2.54мм Стандардна табла за колачи со кратки спојки за пин -блокови за Arduino Raspberry

DEN 31.84

Спецификација : Тип : Капаци за скокач, погодни за заглавие на пинот од 2,54мм : 2терминал на отворено капач�

Гел за лепак за нокти за фолија за налепници на фолија arryвездени небо нокти уметнички лепак за фолија налепници за пренесување на

DEN 87.84

Лепак за гел за нокти од фолија за нокти фолија гел за нокти Со силна адхезија, спарувањето со нашата нал

Најлонски приклучок за пелети рамни завртки за капаче на главата, 1/2-13 x 3/4 , легура челик, црн оксид, хексадецимален приклучок целосна груба

DEN 0.67

Тема : груба / целосна нишка / легура челик / црн оксид Дијаметар на конец : 1 / 213, должина : 3 / 4 инчи Црнио

Zerodeko 3 сетови лебдечки полица Зелени растенија висат полици за складирање wallидови монтирани на полици за книги Wallид висечки полица

DEN 240.00

Гроздобер декор за дома ?? и стабилна структура, мазна површина, не грижете се да ги повредите рацете Вис�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.