• Новак
АР Тонелико 2: Мелодија на Метафалика Светата армија постави ограничено издание [направено само 2000]

АР Тонелико 2: Мелодија на Метафалика Светата армија постави ограничено издание [направено само 2000]

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Овој сет беше ограничен на само 2000 и го содржи специјалниот AR Tonelico 2 RQ ексклузивен саундтрак ЦД Овој сет беше ограничен на само 2000 и го содржи специјалниот AR Tonelico 2 RQ ексклузивен саундтрак ЦД. Вклучува : * ar tonelico 2 : Мелодија на Metafalica PS2 Game * Ar Tonelico 2 : Официјална уметничка колекција * AR Tonelico 2 : Original Soundtrack и многу ретката * AR Tonelico 2 RQ ексклузивна саундтрак содржи : * 31 песни што не се вклучени во Оригинален саундтрак. * 12 страници со брошура со целосна уметност во боја кои не се во официјалната колекција на уметност. Exclusive Soundtrack RQ ги содржи следниве песни : 01 - Заклетва 02 - Шума на халуцинации 03 - Мелодии на реинкарнација 04 - Девојка на судбина 05 - Девојче на небото Портс 06 - Флип Флеп Тр Ветер 09 - гледишта од соништата ~ 10 ~ 10 ~ - Сончева соба 11 - Роуди Музички марш !! 12 - Кува 13 - Темнини и гласови 14 - РЕИСКА НА РЕИША 15 - Полноќни тајни 16 - Заговор 17 - Агни 18 - Механички лавиринт 19 - Црвена гребење 20 - Странски карневал 21 - Инфелисфера 22 - Цветни знаменитости ~ 23 - ПАНТИНА ВОЈНА 24 - ПАНТИ ВОЈНА 24 - ПАНТИНА ВОЈНА 24 - Индра 25 - Loveубовни знаменитости ~ Зима 26 ~ - гледишта од соништата ~ Сенка ~ 27 - Цветни знаменитости ~ вистински ~ 28 фунти - Комуникација со вистината 29 - Кула на небесата 30 - Артилерија 31 - Топлина Вкупно време : 63 : 34.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Заштитно покритие за заштитни случаи на Nintendos, до конзолата за игри на моето домашно милениче кучиња, конзола за игра со капки против

DEN 1.33

【Опис на материјалот】 Овој Nintendos се менува тврд случај PU, дава целосна заштита за главната конзола, рад�

Трајна водоотпорна патент заштитна торбичка Ева за складирање ЕВА АНТИ-КОЛАЦИЈА Заштитна кутија Шо Шо Шо Шокспорен за PS5 Контролер на игри

DEN 161.60

Со густ мрежен џеб од мрежа внатре, може да складира мали предмети како што се кабли со податоци, добар п�

Налепница за прекинувач за печатење на животински леопард убава образец целосна заштита на кожата за прекинувач за Nintendo за прекинувач

DEN 2.33

Оваа налепница е изработена од ПВЦ самолепливо, без преостаната лепак, без воздушни меури во воздушниот

Колекција на цртани автомобили Колекција убава шема налепница за кожата целосна завиткана кожа заштитна кожи за прекинувач за прекинувач

DEN 1352.00

ПВЦ Целосен сет на сеопфатни налепници дизајнирани исклучиво за Switch ПВЦ самолепливо, без воздушни меур�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.