• Новак
Златна боја на алуминиумски радијатор Heatsink 20x27x50mm за ласерски модул од 12мм

Златна боја на алуминиумски радијатор Heatsink 20x27x50mm за ласерски модул од 12мм

Вреднување на стоката:
DEN 334.40

Пристапност
Во достапна форма

Дијаметар : 20mmx27mmx50mm Дебелина : 50мм. Погоден за : 12мм ласерски модул. Материјал : Алуминиум. Ласерска компонента. Дијаметар : 20mmx27mmx50mm. Дебелина : 50мм. Погоден за : 12мм ласерски модул. Материјал : Алуминиум. Ласерска компонента. Карактеристики : . Дијаметар : 20mmx27mmx50mm Дебелина : 50мм Погоден за : 12мм ласерски модул Материјал : Алуминиумски детали : Ова е висококвалитетен држач за топлина/топлински мијалник за 12мм ласерски модули Suan како 12мм црвена, зелена и IR ласерска модула. Држачот на Heatsink може да помогне да се излади ласерот да го продолжи работното време на ласерските мдули. Тоа е држач за ласерски модули и монтирање за да го поправите модулот. Внатрешниот дијаметар на овој е 12,3 мм, има еден завртка на врвот за да го поправи ласерот. Пакет : 1 x алуминиумски радијатор Heatsink 20x27x50mm за 12мм ласерски модул златна боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент

колекционерскикупи Гроздобер Стил Рачно Врежан Орел Втиснување Голем Танкар За Пиво Шолја За Кафе Ретро Еколошки Прибор За Пиење Штајн

DEN 672.00

Материјалот на нашиот производ е безбеден за миење садови за лесно чистење Изработено од квалитетно др�

Абаодам 300 парчиња Јута Картички Природни Материјали ДЕНЕШНА САМОДОВЕРБА Виси Бебе Годишнина Од Боја Крафт Свадба Корен Канап Бонбони

DEN 289.92

Оригинални Ознаки За Графити : ИздржливИзработен од хартиен материјал, кој се чувствува удобно и еколош

Лошо Зајаче Тамблер Нерѓосувачки Челик Патување Кафе Кригла Со Капаци Двојно Ѕид Изолирани Кафе Чаша За Дома, Канцеларија, Патување Одлично.

DEN 3.00

Печатење со целосна ширина, двострано печатење Двослоен дизајн, ШКОЛКА ПС, ВНАТРЕШЕН резервоар ПС, капа�

Lyetny Череп Дизајн Организатор Фиока Кутија За Складирање Креветот Caddy Десктоп Фиока Промена Клуч Паричник Монета Кутија Фиока Чување Камериер,

DEN 127.84

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

Волците Ја Гледаат Месечината Мала Торбичка За Шминка За Чанта Патување Козметичка Торба Пренослива Тоалетна Торба За Жени Девојки Подароци

DEN 3.33

Димензии (L*H*D) : 18 Материјал : добро изработен од врвна оксфордска ткаенина, прилагодливи уникатни обрасц

Мала Квадратна Подлога За Глувче, Подлога За Глувче Со Светла Боја, Нелизгачка Подлога За Глувче За Играње Персонализирана Безжична

DEN 0.33

●Персонализиран Дизајн●По строгите барања за печатење, боите се светли, не бледнеат и не се збрчкаат Р�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.