• Новак
Облека за Ројард Октри со 4 фиоки високи градите на фиоки со канти за канти за канти за складирање за организатор на плакари за спална соба, дневна соба, ходник, раса?

Облека за Ројард Октри со 4 фиоки високи градите на фиоки со канти за канти за канти за складирање за организатор на плакари за спална соба,

Вреднување на стоката:
DEN 724.80

Пристапност
Во достапна форма

Издржлив материјал изработен од сигурна метална рамка и издржлив MDF дрвен врв, стабилен и издржлив; 4 нозе со цврсто дрво додава дополнителна стабилност; фиоката е направена од висококвалитетна дишена неткаена синтетичка ткаенина Димензија -Мешања 13.13 "H до акцент на кој било wallид; и секоја фиока мери 12,87" D x 19.1" H за да зачувате различни предмети. Големо складирање-4 широки отстранливи канти за ткаенини може да ги одржуваат организираните предмети за домаќинството, вклучувајќи облека, играчки, козметика, дневни намирници и крпи. Tabletop е совршена за прикажување на ламба, часовник, саксија за растенија или фото -рамка за да понуди топлина и персонализирана декорација. Разновидната единица за организатор на лесна тежина може лесно да се премести насекаде во вашата соба, идеална како градите на фиоката во спалната соба, ходникот, дневната соба, итн. Лесни за склопување-сите додатоци се вклучени и лесно е да се соберат со упатството. Вовед : Дали сакате да имате убава и практична облека за кабинет? Ако е така, не смеете да ја пропуштите фустанот со 4 фигури! Силната челична рамка и врвот на дрва отпорни на вода нудат стабилна поддршка и обезбедуваат години на употреба. Оваа прекрасна градите на облеката има 4 фиоки за ткаенини за повлекување за да го намалат нередот на домаќинството. Оваа облека за ткаенини е одлична за спална соба, расадник, плакарот, влез, студентски дом, дневна соба и натпревари совршено со другите кули за складирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент

HXR Прирачник Стејплерс биро Стејплерс со острилка за молив, канцеларија за канцелариски десктоп, лесни за вчитување на рачни степнувачи

DEN 0.67

Мода и едноставност, степлер на полубод, удобно чувство на рака Подлогата што не е лизгање, светлосен пр�

Абаодам Свадба Декор Свадба Декор Свадба Декор Макраме Декор Елегантен Сатен Свадба Цвет Девојка Кошница Чипка Рачка Боукно Цвет

DEN 278.24

?Карактеристики одлична изработка и фини детали Оваа кошница може да создаде елегантен и природен изгл�

Ирски Шамрок Печатење Кригла Кафе Тамблер Керамички Чај Чаша Смешни Подарок Со Логото Дизајн За Канцеларија Дома Жени Мажи - 11 Мл Бело

DEN 375.84

Керамика Произведено во САД Или Увезено Кафе Кригла11оз / 330мл; 3 Лесно за чистење керамичките чаши лесн�

Uqiangy Грав Херметички За Кафе Кафе Свежи Дрвени Контејнер Основи Домаќинство &Засилувач; Организаторите Под Кревет Контејнер За Складирање

DEN 0.33

Затегнатост На воздухотНе Претпоставувајте Дека Колку Е Покомплициран Уредот, Толку Подобро ќе Биде За

Goosh 6 ft Висина Ноќта на вештерките надувување на отворено тиква со тело на череп, кревање на декорација на двор со LED светла вградени

DEN 1.00

【Декорации за Ноќта на вештерките】 Гоош на отворено за Ноќта на вештерките со череп тело е совршена за

Кошарка Тема Фотографија Позадини 5x3ft Кошарка Спортски Момче Деца Роденденска Забава Фото Позадина Ѕвезда Џерси 23 Број Деца Студио Кабина

DEN 0.33

1 Материјал : Винил Крпа,без Спојување,беспрекорна, компјутерски печатена,многу јасна.Големина : 5х3фт (ши

Mobestech 10pcs мобилна големина V- тип V- форма и v- преклопна штанд, пластична телефонска држач за држач за заграда за смартфон за смартфони

DEN 3.00

Прилагодлив штанд за таблети : Иако е едноставен во дизајнот, тоа е толку практично кога го користите Др�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.