• Новак
Прицврстувач за стрела T50 3/8 in. W X 1/2 in. L 18 ga. Рамна круна тешка должност на 1250 pk

Прицврстувач за стрела T50 3/8 in. W X 1/2 in. L 18 ga. Рамна круна тешка должност на 1250 pk

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Конструиран од галванизиран челик за издржливост и јачина Идеално за тешка употреба. Точка на длето за засилени перформанси. Одлично за светло до тешки работни места, вклучително и изолација, скрининг на прозорци, тапацирање, подлога на теписи, жици за ограда и прицврстување на материјалот од дрво. Направени за да испорачаат исклучителна моќност на холдинг, овие главни делови се користат за сите апликации за тешки затегнување на инсталирање на изолација, обвивки за куќи и подложни покриви за да се тапацираат фино мебел и третмани со прозорци. Конструиран од галванизиран челик за издржливост и јачина. Идеално за тешка употреба. Точка на длето за засилени перформанси. Одлично за светло до тешки работни места, вклучително и изолација, скрининг на прозорци, тапацирање, подлога на теписи, жици за ограда и прицврстување на материјалот од дрво. Направени за да испорачаат исклучителна моќност на холдинг, овие главни делови се користат за сите апликации за тешки затегнување на инсталирање на изолација, обвивки за куќи и подложни покриви за да се тапацираат фино мебел и третмани со прозорци. Стрелка 50824 Главна тешка должност, рамен, 1/2 во нога.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ВОРКУЛ Ткаена Корпа За Отпадоци Canан Корпа За Отпадоци Канцелариска Корпа За Отпадоци Симулиранаovан Ткаена Корпа За Отпадоци Плетена

DEN 723.20

Овој производ е произведен со еколошки и отпорен на абење пластичен материјал, практичен и издржлив Мож

10 Пакет Слама Замена За Стенли 40 оз 30 мл Авантура Гаснење Патување Чаша Тамблер, Еднократно Сламки Со Четка За Чистење Компатибилен

DEN 1.67

Компатибилен : 12375 " широк, 10 брои долги јасни сламки плус една четка за чистење Компатибилен со стенли сл

Сименс 52BT6JBJV Тешка осветлена единица за притискање на копчето, 30мм, бело, продолжено копче, моментално, контакт со 1NC, трансформатор

DEN 3.33

Црвена глава Проширена глава Голема глава на печурки Ø 2 1 / 2˝ Мала глава од печурка Ø 1 3 / 4˝ Метал од глава

Држач за Држач За Таблети на Контролната Табла на автомобилот, 360° Ротирачка Вшмукувачка Чаша Со Голема Стегач Цртичка Телефонски

DEN 191.84

●НАДГРАДЕНА ЧАША за ВШМУКУВАЊЕ 360° за ротирање во 2023 година надградената супер силна вакуумска вшмукув

Торбичка ЗА Торбичка ЗА Патување ЗА Носење УСБ-Кабел Организатор Џебен Додаток Патент Паричник, Зелен Паун Пердув Гроздобер Модел

DEN 724.80

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

ИТФЛОТ Ѕидна Решетка За Сушење 27 Штипки Лабораторија За Сушење Опрема За Чистење На Решетката За Чистење Клупа-врвни Лабораториски Стакларија

DEN 0.33

Широка Примена : за лабораториски, медицински, хемиски, тест за квалитет, училиште, истражувачки институ

Богатства НА каролина 7298МУК Корги Пешачки Мост Ултра Гушкање За Тенки лименки, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина За Перење Пијалок Ракав

DEN 2.67

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

КА0814 Куршум Рѓосување Жолта Метална Кожа &засилувач; Силиконски Паметен Часовник Бенд Ремен ЗА Фосилни Мажи Генерал 5Е 5 4 Спорт, Хибриден

DEN 2.67

100% Сосема нов и висок квалитет за Фосилни Мажи Генерал 5Е, Спорт, Генерал 4, Генерал 5, Хибриден Паметен Ча�

36 Парчиња Куки Во Облик На С Виси Мали Куки Закачалка Винил Обложен Плакар Куки За Виси Фармерки Палто Крпи Растенија Накит Тенџере Тава

DEN 3.00

Пакетот содржи : пакетот содржи 36 парчиња Куки Во Форма На Буквата С, доволна количина за да го закачите �

2 Пакување Вшмукување Чаша Тешка Кука,Големи Јасни Вакуумски Куки За Венци за Повеќекратна Употреба, користете За Прозорци Плочки Стакло

DEN 3.33

●Одличен квалитет●куката за вшмукување е изработена од висококвалитетен поликарбонат со издржлива п�

Г. Б. С 97% Беј Рум Целосно Природен Сапун За Бричење Направен Со Кокосово Масло Од Шеа Путер, Масло Од Авокадо, Мелем Сапун пешкир &засилувач;

DEN 2.33

Идеален за секој тип на коса Ви обезбедува густа и кремаста пена, создава убаво фантастично лизгање и за

Прилагодливи ленти за подигнување, 2 пакувачки мебел за движење на мебел со трајни рачки поддржуваат 600 bs, мебел за носење ленти за кутии,

DEN 3.33

【Прилагодлива лента за движење】 Ременот за кревање е широка 4 инчи, а рачката е широка 6 инчи Мултифункц

дрвени завртки 50 Парчиња М2-М3 Тркалезна Глава Вкрстена Опашка Завртки За Самопреслушување Глава На Тава Вкрстена Опашка За Сечење

DEN 319.20

Одлично за декор и секој проект за дрво на отворено Материјал : јаглероден челик Површинска обработка : �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.