• Новак
ДРЖАЧ ЗА Тоалетна Хартија FXBZA Држач За Држач За Ѕид Водоотпорен Држач За Ролна Со Издржливо Ткиво За Бања Хотелска Кујна-Нерѓосувачки Челик

ДРЖАЧ ЗА Тоалетна Хартија FXBZA Држач За Држач За Ѕид Водоотпорен Држач За Ролна Со Издржливо Ткиво За Бања Хотелска Кујна-Нерѓосувачки Челик

Вреднување на стоката:
DEN 1007.84

Пристапност
Во достапна форма

❣ Површина : мазна и водоотпорна, отпорна на корозија, лесна за чистење, издржлива, нежна и убава во процесот, здрава и еколошка, практична вредност Материјал од нерѓосувачки челик, силна отпорност на корозија, висококвалитетен нерѓосувачки челик, цврста структура, не е лесен за свиткување и деформација. ❣ Повеќеслојно полирање, рабовите се тркалезни и мазни, не е лесно да ги исечете рацете, безбедни и безбедни. ❣ Водоотпорен : ефикасно задржување на водата, чиста и хигиенска, може ефикасно да ја блокира водата, да ги одржува хартиените крпи чисти и хигиенски. Процесот на галванизација од класа 10, како што е ефектот сличен на огледало, не е лесен за ' рѓа и бледнее во влажна средина во бањата. Среќен живот, знајте како да уживате во животот, најдете различно искуство во бањата, држач за тоалетна хартија монтиран на ѕид, паметно користење на просторот за ѕидови во бањата, рачно избрани, за да обезбедите погодност за вашето добро life.Name : држач за тоалетна хартијаматеријал : нерѓосувачки челик : монтиран на ѕидинсталација : инсталацијаголемина : 150х61х130ммпромпт : ние ќе ви ја обезбедиме најдобрата услуга за клиенти, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите, доколку имате какви било прашања, ве молиме испратете ни е-пошта навреме, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви го дадеме најзадоволителното решение.

Главните карактеристики

Избор на клиент

КОТИКИЛИ 10 Пакет 5инч Шампањ Бронзена Кујна Кабинет Рачки Четкани Месинг Кабинет Повлекува Кабинетот Врата Рачки Злато Кујна Кабинет Хардвер

DEN 1.00

СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Центри За Дупки(КУБИКА) : 5 инчи (128ММ);Вкупна Должина : 7,7 инчи (196ММ);Ширина : 0,5

ЏФ - Ксуан Држач За Тоалетна Хартија Додатоци За Бања Издржлив Држач За Телефон За Тоалетна Хартија Бесплатен Канистер За Удирање Водоотпорна

DEN 638.88

Материјал : Пластичен Тип : Држачи За Хартија Апликација : држач за хартиена крпа Компатибилен со кујна...

Hardware Rarxtr 6 парчиња хардвер за бања, четкан од не'рѓосувачки челик хардвер за бања, вклучително и шипка за рачни крпи, држач за тоалетна

DEN 3.00

【Трајно】 : Трајни и искривени Хардвер за бања со 6 пеки за бања, вклучувајќи шипка за пешкир од 16 инчи, др

4 пакувања Копчиња за кабинет Хо-хо-шема за печатење правоаголник рачка рачка за гардероба за гардероба влече рачки за канцеларија за домашна

DEN 2.33

Големина : 1,65 "(должина) x139" (ширина на основата) Материјал : Нашите рачки на кабинетот се изработени од ви�

ШАРКИ На КАБИНЕТОТ НА ДОПИР Шарки За Лице Рамка За Шкаф Врата Меки Шарки За Затворање 1/2 Инчен Преклоп Сокриени Европски Шарки За Штипки ЗА

DEN 1407.84

ХАРДВЕРОТ НА Кабинети НА ДОПИР е посветен на обезбедување висококвалитетен хардвер на кабинетот, како �

2 парчиња 5 ин Метал Фиока Слајдови 3 Дел Топчести Лежишта Телескопски Фиока Слајдови Страна Монтирање Целосна Продолжување Кабинети

DEN 1121.60

②Тивко И Тивко Слајдовите На фиоките со Целосна екстензија помагаат да се отвори или затвори фиоката т�

Цврсти Месинг Архитектонски Шарки На Вратите - 2 Гроздобер Декоративни Шарки За Капачиња, Топчести Лежишта и Игла За Шарки од Нерѓосувачки

DEN 1471.36

Елеганција на влезотЗаменете ги постојните шарки на вратите со украсни шарки во гроздобер стил, со завр

Wiosny 10 ПАРЧИЊА Антички Гроздобер Кука Hasp Кука Заклучување Заклучување Затворач Рака Цинк Легура Накит Кутија Хардвер Задебелени Рог

DEN 148.64

€éteria® : легура на цинк со добар квалитет €®боја quoll : површината е обложена со античка Црвена бакарна бо

Hooh 3-Парчиња Во Собата Бања Хардвер Сет Полиран Нерѓосувачки Челик Круг Ѕид Монтирани-Вклучува Држач За Тоалетна Хартија, 2x Облека Куки,

DEN 0.67

Поништи Висококвалитетниот хардверски комплет од 3 парчиња е изработен од нерѓосувачки челик сус 304 од �

Информација за бегство на плочки за инјекциска смеса: водоотпорен инјекциски инјекциски и заптивка за запечатување за обновување, поправка

DEN 1.00

Едноставно решение : Прескокнете ги плочките за чистење и искористете го пенкалото за чистење, избелува

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.