• Новак
Брунел Блек Фин Поинт Дигитално Активно Пенкало За Игла Компатибилно Со Huawei MediaPad m5 lite 8

Брунел Блек Фин Поинт Дигитално Активно Пенкало За Игла Компатибилно Со Huawei MediaPad m5 lite 8

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла изградено со врвка од 2,3 мм за да овозможи точно искуство за пишување и скицирање на таблети и паметни телефони. Прилагодливиот нога овозможува различна длабочина на сензорот, што доведува до попрецизна длабочина на полето. Не Е Потребен Bluetooth, само поврзете ги вклучените батерии и подготвени за употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

OCESTORE 3 Пакет Заштитник На Екранот ЗА T C L Stylus 5G, Цврстина Против Гребење H9 Целосна Покриеност Свила Печатење Црно Калено стакло Заштитна

DEN 191.84

€ Целосна Покриеност : Заштитник На Екранот Од Калено стакло специјално дизајниран За T C L Styl G,покриенос

Моќна Кожа Компатибилна Со apple iPad Pro - Полноќна Був | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници | Лесна За Нанесување,

DEN 3.33

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот уникатен стил со Моќни Кожи за вашиот apple i Pad Pro! Не ви се допаѓа

Игла Пенкало За Амазон Оган HD 10 Таблета, ЕДИВИЈА Дигитален Молив со 1,5 мм Ултра Фини Врвот Молив За Амазон Оган HD 10 Таблета Игла, Бела

DEN 3.00

●За Активно Игла●Фин, Лесен, Краток стилски дизајн со должина од 146мм, тежина од 13,3 гр, врв од 1,5 мм за неп

Нов Држач За Телефон Со Магнетен Автомобил Со Преклопување На Легура, Држач За Телефонски Држач За Телефонски Магнетен Автомобил,

DEN 239.84

●Надграден Магнетски Држач 360°Ротирачко Преклопување ● држачот за телефон со магнетен автомобил може

Fancyg® Луксузни 7 Парчиња Поставени Тркалезна Форма Кристална Машна Вратоврска Прашина Против Прашина приклучок 3,5 мм Одговара за iPhone

DEN 191.84

7 Парчиња Поставени Со Кутија За Подароци Изработени Со Висококвалитетен Материјал Многу Симпатична и �

Тек Стил Про Капацитивни Отпорни Игла Универзална 2 во 1 Компатибилен Со Oneplus Кец На Десетка Висока Чувствителност &засилувач; Прецизност Целосна

DEN 207.84

Да се биде изработен од цврст аеро динамичен, алуминиум од типот на авиони ја одржува оваа мала тежина Л�

ВЕЛОРЕ за епл гледајте бенд серија 8 Легура Часовник Случај 45мм 42мм Метална Рамка Модификација Мод Комплет Додатоци за Ивоч Серија 7

DEN 3.00

Земја Како Што Е Означено 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот

WPYYI Нова мини -биро прилагодлив метален штанд за мобилни преносни таблети за поддршка на паметни телефони за држач за мобилно преклопување

DEN 1.67

Материјал : Алуминиумска легура + силика гел Боја : Сребрена, црна, златна розова Спречете го телефонот д�

Држач за Телефон за Вентилација за Автомобил беглеро, Држач За Телефон Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Со Прилагодлив Клип на 3 Нивоа, Држач За

DEN 127.84

Прилагодлив Клип За Вентилација На 3 Нивоа : клипот на овој држач за телефонски автомобил има 3 Нивоа за п

Пенкало За Игла Со боксови Компатибилно Со Cp701 CPURIDE - Капацитивно Игла DualTip, Врв На Влакна Врвот На Дискот Капацитивно Пенкало За Carpuride

DEN 271.20

? Пенкало Со Игла Со Две Во ЕДНО Компатибилно Со Carpuride CP701 Со два различни совети за игла беспрекорно инте

Totou мобилни телефони за ладење Универзален мобилен телефон брз за игра ладилник за топлина мијалник за топлина, светлосни ефекти на мобилен

DEN 0.33

Тивок обожавател на сјајот, операција на бас, без мешање По инсталацијата, тоа не влијае на држењето со д

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.