• Новак
CNHKAU Јаглеродни Влакна Луксузен Случај За Apple Watch Band 45mm Серија 7 6 Нерѓосувачки Челик за Iwatch Серија 5 4 SE 44mm DIY Комплет За Модификација

CNHKAU Јаглеродни Влакна Луксузен Случај За Apple Watch Band 45mm Серија 7 6 Нерѓосувачки Челик за Iwatch Серија 5 4 SE 44mm DIY

Вреднување на стоката:
DEN 296.00

Пристапност
Во достапна форма

●КОМПАТИБИЛНОСТ●Подобрена благородна кутија и ремен, одговара на најновата серија на apple watch 7 45mm и серија 6/SE/5/4 44mm, не гломазна и лесна за употреба секое копче, погодно за големина на зглобот : 6,3"- 8,5" инчи ●Процес На производство ● куќиштето И ременот се фалсификувани, полирани, полирани и обработени преку повеќе процеси за да се осигура дека секој детал може да покаже пошарена страна. Секој детал во производствениот процес се разгледува во однос на изработката, дизајнот ,esетиката и многу повеќе. Користејќи прецизна технологија за обработка и фини методи за полирање, површината е мазна, што ја подобрува удобноста и издржливоста на ременот. ●Отпорен На удари И Отпорен На Удари. Ременот, куќиштето се совпаѓа со сите копчиња на часовникот и доаѓа со алатка за монтирање што ви овозможува да го инсталирате куќиштето и да ја прилагодите должината на ременот за да ви одговара. Заштитното куќиште е фиксирано со завртки, цврсто и стабилно заклучување на часовникот, заштита на часовникот за 360 степени и спречување судири во најголема мера. ●Мода●Комбинира паметен часовник со традиционален луксузен часовник. Дозволете да го претворите вашиот паметен часовник во часовник што можете да го носите насекаде, без разлика дали сте на работа, се забавувате или вежбате, овој класичен дизајн ќе одговара на вашиот стил. ●Услуги На клиентите ● Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, со задоволство ќе ви ја обезбедиме најзадоволителната услуга. Гледајте слики само за демонстративни цели. Ние само го продаваме случајот и ременот, а не внатрешниот часовник. ●КОМПАТИБИЛНОСТ●Подобрена благородна кутија и ремен, одговара на најновата серија на apple watch 7 45mm и серија 6/SE/5/4 44mm, не гломазна и лесна за употреба секое копче, погодно за големина на зглобот : 6,3"- 8,5" инчи. ●Процес На производство ● куќиштето И ременот се фалсификувани, полирани, полирани и обработени преку повеќе процеси за да се осигура дека секој детал може да покаже пошарена страна.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ЕЛИЗА &засилувач; Фонда TP46 Нов Тип-C USB Пристаниште За Полнење Приклучок Против Прашина Симпатична Тркалезна Почетна Буква T Приврзок Мобилен

DEN 127.84

ТИПЦ УСБ порта или приклучок за полнење против прашинаОдговара За Нови Андроид Телефони Како Што Се Samsun

Двојна база на мобилен телефон за мобилни телефони за мобилни телефони за мобилни телефони, држач за мобилни телефони Двојна база на мобилен

DEN 175.84

Алуминиумска легура+апс Затворање на привремено Паметниот сензор Мобилен телефон држач за автомобили �

ПРО Игла Пенкало За Samsung SPH-L720ZWRBST Со Мастило, Висока Точност, Екстра Чувствителна, Компактна Форма За Екрани На Допир [3 Пакет-Црно-Црвено-Сребро]

DEN 3.00

Професионално дизајниран За Вашиот SAMSUNG SPHL720 ZWRBST со зголемена издржливост и точност на врвот со издржли�

Уномор 2 Поставува Држач За Мобилен Телефон Дома Неблагодарна Работа Одење Неблагодарна Работа Преклопен Држач За Таблети За Шетач

DEN 3.00

Метал, Пластика ПРЕКЛОПЕТЕ ЈА НЕБЛАГОДАРНА работа држачот за телефон може да се примени за повеќето моб

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.