• Новак
Торба За Одржување Tjlss Торба За Преносни Алатки За Поправка Торба За Чување Автомобил Торба За Складирање Издржлив Патент За Складирање Торба За Носење Организато?

Торба За Одржување Tjlss Торба За Преносни Алатки За Поправка Торба За Чување Автомобил Торба За Складирање Издржлив Патент За Складирање

Вреднување на стоката:
DEN 3088.80

Пристапност
Во достапна форма

Мултифункционалните реклами може да се користат како торба за алат, банкарска торба, торба за организација, торба за додатоци за патување, торба за уметници, торба за четки, торба за електроника, торбичка за градежништво, торбичка за алат за патент и така натаму Широкото отворање користи продолжување на дното што овозможува широк отвор за лесно складирање и пристап. Одличен материјал изработен ОД 600д полиестер, издржлив, носен, лесен и лесен за носење. Внимателен дизајн користи широко дно, лесно се лоцираат мали делови и алатки и повеќе простор за складирање. Рачен ремен постои рачен ремен, што ја олеснува употребата и складирањето. Можете да ја закачите торбата со алатки во гаражата, во кујната или на која било кука, обезбедува различен и удобен начин за носење на оваа торба со алатки. Боја : црна/зелена/црвена/сина/жолта : 250* 85 * 70mm Material : 600 D полиестерпакет : Опфантастичност : 1pcspackage листа : 1*алатка торбичка карактеристики : 1. Мултифункционалните реклами може да се користат како торба за алат, банкарска торба, торба за организација, торба за додатоци за патување, торба за уметници, торба за четки, торба за електроника, торбичка за градежништво, торбичка за алат за патент и така натаму. Широкото отворање користи продолжување на дното што овозможува широк отвор за лесно складирање и пристап. Одличен материјал изработен ОД 600д полиестер, издржлив, носен, лесен и лесен за носење. Внимателен дизајн користи широко дно, лесно се лоцираат мали делови и алатки и повеќе простор за складирање. Рачен ремен постои рачен ремен, што ја олеснува употребата и складирањето. Можете да ја закачите торбата со алатки во гаражата, во кујната или на која било кука, обезбедува различен и удобен начин за носење на оваа торба со алатки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кутија за накит од тиква Plplaaobo, кутија за накит за украси, метална занаетчиска колекција фигура декорација за декорација за прстени,

DEN 2.33

【Превоз во европски стил】 превоз во европски стил, четири тркала можат да се тркалаат, што ја прави дек�

Кабилок чистач за када чиста чистач од не'рѓосувачки челик решетка сунѓери кујнски чистач чистење чиста сунѓери челична волна чистач

DEN 136.00

Тенџере чистач лесен не'рѓосувачки челик преносен креативен тенџере чистач чистач за чистење за садови

Дизајн Скинц златен чеша мермерна површина v18 - комплет за винил за завиткување на кожата компатибилен со чашите за ладилни ладилни текови на

DEN 159.20

Додадете ваш сопствен уникатен стил на вашиот ладилник Јети со нашите комплети за кожа со полно тело! Со

Неблагодарна работа Со Автоматски Наклон Преклопливи Ленти За Трчање За Трчање Лцд И Пулсен Монитор со 12 Автоматски Програми и 3 Режими,

DEN 2.33

Поддизајнот за Преклопување е совршен за домашна употреба и лесен за движење Супер брзо и лесно склопув

Почетна Замена На Батеријата За Емерсон Навлажнувач МА12001 Филтер За Овлажнител-Компатибилен Со Емерсон Влага Маф-1 Филтер За Воздух

DEN 475.20

Замена Емерсон Влага МА12001 Навлажнувач Филтер Заменува Емерсон Влага Маф1 Филтер За Воздух Заробува Неч

Микробраниски чинии големи за повеќекратни исечени мали апчиња прилагодливи дури и алатки за разделување и подобрување на домот произведуваат

DEN 0.33

Уникатниот прилагодлив дизајн на каналот може целосно да ја поправи секоја големина за да реализира ед�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.