• Новак
БАХКО 7800ДЗВ - 1 1000В 1/2 Диск Плитки Приклучок

БАХКО 7800ДЗВ - 1 1000В 1/2 Диск Плитки Приклучок

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

8 милиметар Вкупната должина е 2 инчи. Хром ванадиум челик. За заштита од ненамерен шок кога работите на кола до 1000 волти. 2 слој слој изолација со различни бои. Вкупната должина е 2 инчи. Хром ванадиум челик. За заштита од ненамерен шок кога работите на кола до 1000 волти. 2 слој слој изолација со различни бои. Од Производителот бахко 1000 волти 1/2 инчен погон 8 милиметарски штекер има вкупна должина од 2 инчи и се користи за заштита од ненамерен шок при работа на кола до 1000 волти. Се одликува со двослојна изолација на облогата со различни бои. Црвената е безбедност, а жолтата е опасност. Изграден е од хром ванадиум челик. Тоа е приклучок од 12 точки со динамичен профил на погон.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Руменило останете тешки дебели прстени со петел - мека и истегната за да одговараат на повеќето големини - зголемете ја издржливоста

DEN 255.84

Подобрете густ, истегнат прстен обезбедува долготрајно задоволство Удобност лесно да се облече, удобн

Семки од малку грло, деца ги почитуваат вашите родители во сè дрво знаци Писмо за дрво плакета мотивациски wallидни украси за дневна

DEN 143.84

Материјал : еколошки дрво, еднострано Производите се дизајнирани и направени во САД ; Големина : 10x10in, кук

Роденденски Подароци За Жени, Релаксирачка Корпа За Подароци За Спа За Нејзината Мајка Сестра Најдобра Пријателка Уникатни Идеи За

DEN 461.60

12 мл розово Злато изолирани нерѓосувачки челик тамблер со" Не Еден Ден Повеќе Прекрасен " цитат (со слама

Туркач За Кутикули од соништата-Хируршки Нерѓосувачки Челик, Професионален Туркач За Кутикули за Маникир &Засилувач; Алатки За Педикир

DEN 0.67

ТУРКАЧ ЗА КУТИКУЛИ од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : туркачот Од Соништата е направен од 100% нерѓосувачки челик од

30 картички за дипломирање совети црно злато сјај за дипломирање во облик на совети за постдипломски картички за игри на забави за славење на

DEN 2.33

Картички за дипломирање : Дипломирањето е важен момент во животот Специјалните партиски материјали мож

Соблекувална XZGDEN, едноставна просторија за мобилни простории, преносна шкафче со соблекувална за заштита од приватност Лесна инсталација

DEN 2.00

? Отстранлива соблекувална : Оваа преносна соблекувална е одвојлива и лесна за склопување Затоа, просто�

Линкидеа Секира Нож Обвивка, Двојно Предвремени Секира Заштитник Случај, Секира Покритие Заштитник Шамија За Работа На Отворено

DEN 183.52

Обвивка од секира изработена од висококвалитетна и издржлива оксфордска ткаенина со армирано шиење Ра�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.