• Новак
ЕЗ-ФЛО 5-3/8 Инчен Цинк Када Пренасочувач Излив, 1/2 Инчен IPS Цевка, Хром, 15083

ЕЗ-ФЛО 5-3/8 Инчен Цинк Када Пренасочувач Излив, 1/2 Инчен IPS Цевка, Хром, 15083

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Бренд : ЕЗ-ФЛО Материјал : Цинк Тело. Заврши Тип : Хром. 1/2 " IPS влезот. 5-3/8" должина На Изливот. Пренасочувач на носот. ИЗЛИВ НА ПРЕНАСОЧУВАЧ НА КАДА : овој излив на пренасочувач на кади има универзален дизајн кој е одличен за замена или нови апликации. КОМПАТИБИЛНОСТ : прилогот за славина за када е компатибилен со 1/2 инчни IPS цевки. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : sdiverter spout е опремен со влез од 5-3/8 инчи на носот за лесна инсталација. ИЗДРЖЛИВ : пренасочувачот за туширање во када е составен од силен и цврст цинк за долготрајна сигурност, спречува лупење и е без корозија. СПЕЦИФИКАЦИИ : Адаптерот За Пренасочување има должина од 5-3/8 во инчи. ИЗЛИВ НА ПРЕНАСОЧУВАЧ НА КАДА : овој излив на пренасочувач на кади има универзален дизајн кој е одличен за замена или нови апликации. КОМПАТИБИЛНОСТ : прилогот за славина за када е компатибилен со 1/2 инчни IPS цевки. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : sdiverter spout е опремен со влез од 5-3/8 инчи на носот за лесна инсталација. ИЗДРЖЛИВ : пренасочувачот за туширање во када е составен од силен и цврст цинк за долготрајна сигурност, спречува лупење и е без корозија. СПЕЦИФИКАЦИИ : Адаптерот За Пренасочување има должина од 5-3/8 во инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нехомер Симпатична Поларна Мечка Голема Пречка За Перење Водоотпорна Склопувачка Облека Ја Попречува Корпата За Организатор На Играчки

DEN 687.68

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

Динарекс Неткаен Сунѓери, Нестерилни Газа, 2x2 и 4 Слоја, Совршен За Потребите На Лицето, Третман На Кожата, &засилувач; Нега На Рани, Изработени

DEN 0.33

НЕТКАЕН И БЕЗ ВЛАКНЕНЦА МАТЕРИЈАЛИ : Сунѓерите Динарекс, инаку познати како газни влошки, се неткаени и �

5 Пара Шарени Пржени Лажни Трепки Повеќеслојна Дебела Имитација Трепки Од Визон Трепки Од Визон Драматични Долги И Дебели Кадрави Лажни Трепки

DEN 0.67

УДОБЕН РЕМЕНТрепките Имаат Мека, Фина Памучна Лента За Трепки со Ситно Изработени Влакна за Лесно, Без Н

Лофарис Млади Диви И Три Роденден Позадина Диносаурус Деца Џунгла Сафари Животни Трет 3 Ти Роденден Фотографија Позадина Зеленило

DEN 1.67

Материјал и Пакет : Изработени Од Винил, Небледнее, Нерефлектирачки мат, Силна светлина блокирање Само 1

Богатствата НА каролина Bb1314muk Шаховска Табла Вар Зелен Златен Ретривер Ултра Гушкач За Тенки лименки, Може Ладилник Ракав Гушкач

DEN 111.84

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

Ихсан-Малопродажба Нокти Клипер Постави Нокти Почиста Нокти Маникир педикир 15 Во 1 Комплет Нокти Машина Нокти Ножици Нокти Нега Ноктите

DEN 241.60

Сеопфатно решение за нега на нокти 15во1 и за жени и за мажи Прецизно сечење и дотерување и за ноктите на п

10х Лупа Со Светлина и Држач, Куврс 9.06 Тешка Основа Лупа, 3 Боја Затемнување Без Чекори, Вистинска Стаклена Леќа&засилувач; Замав Рака Десктоп

DEN 687.84

Комбинација од 3 температури во боја и ОСВЕТЛЕНА ЛЕР БЕЗ чекори, можете да ја изберете најудобната светл

Само лесни Големи Торби За Складирање Под Креветот Контејнер За Организатор со 4 Рачки и 2 Цврсти Патенти, Ќебиња Утешители За Облека

DEN 223.52

СКЛАДИРАЊЕ ЗА ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ оваа торба за складирање под креветот совршено се вклопува под вашиот кр�

Египетската Уникатна Божиќна Кардинална Елка Рачно Разнесено Ребресто Стакло Подароци За Украсување На Домот Детално Со 14-Каратно

DEN 3.00

Стаклото е совршено детално со рачно сликање и 14 К златно дизајнирање осигурајте се дека Секое Божиќно �

Фгуикз Морски Брод Плоштад Воздух Вентилација Решетка Решетка Покритие Прилагодливи Издувни Вентилација Решетки Вентилатор Скара

DEN 0.67

Морски Одделение нерѓосувачки челик 316, трајни изградба заврши, отпорност на корозија и издржлив Лесно �

Аквасана Замена Филтер Кертриџ, бела и сина &засилувач; Замена Филтер Касети за 2-Фаза Под Мијалник Вода Филтрација Систем-Филтри

DEN 731.20

Производ 1 : замена филтер пакет За Аквасана Countertop Вода Филтрација Систем : AQ4000 Вклучува еден од секој ти�

Спектар Телескоп Соларно Затемнување Филтер Одговара: Селестрон 8 И Мид 8 Шмит-Касегреин; Селестрон: 8 Њутнјани, Ц8, Ц8+, Целестар 8, Некстар

DEN 1.00

Вашето О Мерење : 8 13 / 16" (224мм) до 9 Одговара : Селестрон 8" И Мид 8" ШмитКасегрејн; Селестрон : 8" Њутнијан, Ц8, Ц

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.