• Новак
Комплет за изолација на вратата од бела гаража на Nasatech Две врати за гаража 20'WX7'H 20'WX8'H

Комплет за изолација на вратата од бела гаража на Nasatech Две врати за гаража 20'WX7'H 20'WX8'H

Вреднување на стоката:
DEN 1998.08

Пристапност
Во достапна форма

Може да ја намали внатрешната температура на гаражата 8 степени во текот на летото и да ја претвори во удобно работно опкружување Заштедува трошоци за греење во зима, ја намалува загубата на топлина преку гаражата. Заштедува климатизација на трошоците во текот на летото, ја намалува загубата на ладно низ гаражата. Направете го тоа сами 1 час инсталација (2 лица). Создава воздушен џеб за да се добие изолација на вредност R7. Многу чист, готов изглед. Не токсичен / не канцерогени. Комплет за врата од гаража Nasatech - Рефлективна гаража за изолација на вратите 18'WX7'H, ДВЕ ВО ГАРАРАЕ ВРАТА. Овој комплет за врата од гаражата ќе одговара на секој 2 автомобил 14ft 16ft 18ft 20ft гаражни врати (високи 4 панели) Комплетот вклучува : -> 4 ролни од 24инх x 18ft бела/фолија од поли -пена Основна изолација -> лента -> жилет -> squeegie - > Упатства Гаражата е обично најголемиот не-изолиран простор во вашите домови, што резултира со скапа загуба на топлина и дополнителен трошок во сметките за комунални услуги. >>> Комплетот за сè-во-еден содржи сè што ви треба за да ја изолирате вратата од гаражата. >>> ги подобрува термичките перформанси >>> Лесно се инсталира за 60 минути или помалку >>> зголемена R-вредност и е-вредност.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Четка за Тоалет меилишуанг, Едноставна Четка За Тоалет, Четка За Тоалет Со Тркалезна Основа, Тоалетна Четка За Хотелско Домаќинство, Комплет

DEN 3.33

големина : 36€13cm материјал : пластика Применливи сценарија : дом, хотел, дом, итн Како да се користи : чисте

10 парчиња чист бакар за греење, термички комплет за бакарна подлога, низок профил бакарна плоча ладилник за топлина за топлина за чипсет GPU

DEN 1.33

Големина : Должина 15мм, ширина 15мм, дебелина 0,5мм Материјал : Направено од црвен бакар, мазна површина, ма�

Ви благодариме Давање Банери Јавор Лисја Тикви Мисирки Банер За Денот На Благодарноста, Среќен Денот На Благодарноста Fall Партија Знак Банер

DEN 111.84

Дали сте во потрага за одмор украси за Денот на Благодарноста? Благодарноста камин декорација банери до

Марамчиња за Дезинфекција на здравјето: 4000 Влажни Марамчиња Без Мирис: 4 Пополнете Мега Ролни За Држач За Подот, Диспензери За Ѕидови И Кофи

DEN 3.33

4000 СОЛИДНИ ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА за ДЕЗИНФЕКЦИЈА : Идеални За здравствени установи и фитнес клубови, училишт

ОПЕРАТИКИ 1 Поставете табла за табли за табли за табли за табли за табли за пишување Магнетна табла за пораки што може да се избрише, двострана

DEN 7126.24

Практична табла за пораки Лесен за пишување и лесен за бришење, удобен за употреба Одбор за пишување гра

POFULL Радиологија Технологија Козметичка Торба Х-Зраци Радиологија Подароци Иднината Х-Зраци Технологија Подарок Не Мразам Зрачи Шминка

DEN 239.84

* АПЛИКАЦИЈА : Совршен За тинејџерки, девојки, жени за патување, бизнис, организатор на домашни предмети �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.