• Новак
ОЕМ Ц&засилувач;К 7203J1ZQE2, Вклучете Рокер Исклучување НА Dpdt Лемење Lug Рокер 5А 250VAC 28vdc Медицински Рефус

ОЕМ Ц&засилувач;К 7203J1ZQE2, Вклучете Рокер Исклучување НА Dpdt Лемење Lug Рокер 5А 250VAC 28vdc Медицински Рефус

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

ЕУ Ro HS : НЕ Е Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активен Воен Стандард : Mil-DTL-38999 Воен Стандард Серија : серија Јас Тип : Кружен Пол : PL Монтажа : Кабел Монтирање Тело Ориентација : Директно Поларизација : N Број На Пристаништа : 1 Број На Контакти : 26 Број На Терминали : 26 Контакт Пол : Пин Метод На Завршување : Стегање Школка Големина / Вметнете Аранжман : 17-26 Помалку Контакт : Да Контакт Материјал : Бакар Легура Контакт Позлата : ЗЛАТО НАД НИКЕЛ ШКОЛКА МАТЕРИЈАЛ : Алуминиум Школка Позлата : КАДМИУМ ДОМУВАЊЕ боја : Маслиново драп Минимална работна температура (°C) : -65 МАКСИМАЛНА Работна Температура (°C) : 175 Изолација Отпор (Mohm) : 5000 Парење Стил : Бајонет заклучување Парење Циклус (Циклуси) : 500

Главните карактеристики

Избор на клиент

Крем за масажа на Ardorlove Man за пенисот станува подолг и подебел - мажот за одложување на кремот за зголемување на кремот за зголемување

DEN 2.33

Содржи различни состојки на растителни екстракти, блага формула, смирувачко негување, подобрување на у�

Стерлинг заптивка и снабдување ORSIL221 Број-221 Стандарден силиконски О-прстен има одличен отпор на кислород, озон и сончева светлина

DEN 2.67

Силиконски Опрстен, температурата на услугата е 90 F до 500 F (68 C до 260 C) Стерлинг заптивка и снабдување сили�

Држач за алуминиум за алуминиум за алуминиум на ФОКИНУКС Пенкало за мултифункционални организатор на десктоп, молив и држач за четки за шминка

DEN 191.84

【Материјал за држач за пенкало】 : Овој држач за чаша за пенкало изработен од висококвалитетна алуминиу

Nuobesty молив торбичка торбичка торбичка патувања за шминка за шминка уметник бои четка уметник молив за шминка држач за четка за четка

DEN 2.67

Уметничка торба за четки : торбичка за складирање на четки за сликање, може да складира и организира гол�

Numbrx - Премиум крем за олеснување - Тематски крем за вкочанетост на анестезија - крем за лидокаин за тетоважи, восочување, микронинг

DEN 239.84

Максимална моќност на вкочанетост направете го следниот пат кога ќе доживеете болка во кожата или непр

ЗОКСИКС Фармацевтски Техничар Тамблер Со Смешни Изреки За Жени Медицинска Сестра Медицинска Сестра Давател На Здравствена Заштита Подароци

DEN 2.67

Јас Сум Фармацевтски Техничар тамблерите прават совршен подарок за секој што работи како фармацевт, хе�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.