• Новак
Премиум Игла Компатибилен Со ВАШИОТ ТЕРЕН ЗА НЕЦ Со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3!

Премиум Игла Компатибилен Со ВАШИОТ ТЕРЕН ЗА НЕЦ Со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3!

Вреднување на стоката:
DEN 353.60

Пристапност
Во достапна форма

Професионално дизајниран Компатибилен Со ВАШИОТ ТЕРЕН за НЕЦ ја зголемува издржливоста и точноста на врвот! Обезбедува непречено искуство како пишување Компатибилно со вашиот уред со екран на допир. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ екранот на допир со леснотија. Вклучува Количина 3 Пенкала За Игла со должина од 4 инчи во избраната боја. Компатибилен СО сите уреди на екранот на допир. * КУПЕТЕ СЕГА - НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА Е ДОСТАПНА!*. Професионално дизајниран Компатибилен Со ВАШИОТ ТЕРЕН за НЕЦ ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!. Обезбедува непречено искуство како пишување Компатибилно со вашиот уред со екран на допир. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ екранот на допир со леснотија. Вклучува Количина 3 Пенкала За Игла со должина од 4 инчи во избраната боја. Компатибилен СО сите уреди на екранот на допир. * КУПЕТЕ СЕГА - НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА Е ДОСТАПНА!*. ☝ПРЕМИУМ Пенкало компатибилно со Вашиот ТЕРЕН ЗА НЕЦ Прилагодено Капацитивно Пенкало 3 Пакување!. (ЦРНА СРЕБРЕНА ЦРВЕНА) Врвот Против Гребење-Врвот На Иглата Е Изработен од Мека И Гума Отпорна на Гребење. Отпорен на отпечатоци И Антилеплив Врв На Екранот, Одличен За Пишување Цртање Итн. Ги Ажуриравме Врвот И Иглата, Врвот Нема Да Се Откине И Иглата Повеќе Нема Да Го Гребе Екранот. ●СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Нема Повеќе Големи Прсти бидејќи Ова Игла Има Подобра Точка На Допир Од Врвот На Компатибилен со Вашиот Прст Давајќи Подобра Точност Малку Допир Се Фокусира како Клучеви На Конзолата.●Споделете Ги Компатибилни со Вашите Пријатели - Добијте Игла Со Непобедлива Цена Наместо Молив Со Висока Цена или Молив Самсунг. Можете Да Го Споделите Ова Игла Со Компатибилен со Вашите Пријатели или Семејство.●Лесно Носење И Многу Лесно и Компактно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Алецин Компатибилен ЗА TCL A2x Заштитник На Екранот, Калено Стакло ФИЛМ 9H Цврстина HD, 2.5 D Филм Лесна инсталација, Анти-Гребење, Без Меурчиња,

DEN 2.33

Компатибилност : Дизајниран исклучиво за TCL A2 X заштитникот на екранот е изработен од висококвалитетно к

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Леново ThinkPad P15v - Pinetouch Капацитивен Игла, Супер Прецизно Пенкало За Пенкало За Леново ThinkPad

DEN 174.40

? [РАЗНОВРСНА и УНИВЕРЗАЛНА] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Lenovo Think Pad P15v (20 TQ) Ова неверојатно

Ylhxypp Универзален држач за телефонски автомобили 360 степени ротирачки држач за заграда за ветробрански држачи за монтирање на клип мобилен

DEN 1.33

Ги поставува сите мобилни телефони, MP4 и GPS уреди до 5инчни екрани Флексибилниот држач може да ротира 360 с�

Loveубов Бразили Црвено срце Телефон за монтирање на Универзален мобилен телефон на Универзален мобилен телефон, прозорец за ветровит, монтирање

DEN 259.04

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од ABS пластика + алуминиумска легура + акрили

GLBLAUCK [2-Пакети] Заштитник На Екранот За Приватност За Samsung Galaxy A11, Целосна Покриеност Анти-Шпионски 9H Цврстина Калено Стакло Заштитници

DEN 135.84

Специјално Дизајнирано : Ексклузивно Самсунг Галакси А11, Калено Стакло За Приватност со цврстина НА екр

Сенкато Бендови За Часовници Компатибилни Со Suunto Observer Tt St Sr G6 X6HRM, Класичен Ремен За Часовник За Замена На Мека Гума, Црна/Сребрена

DEN 2.33

Специјален Дизајн : Компатибилен Со suunto Observer SR X6 HRM серија паметни часовници, А не за други модели Премиу�

Кисмарт Полнач За Гармин Вену 2 / Вену 2 Плус/Вену Квадратни 2, Кабел За Замена За Полнење Кабел Плус Црн Силиконски Приклучок За Приклучок

DEN 111.84

компатибилност : овој полнач компатибилен Со Garmin Venu 2 / Venu 2 Плус / Venu 2s / Venu Sq / Venu Sq 2 / venu smart watch (33 ft USB к�

Блок за полнач, USB Ѕид Полнач, Fivebox 3Pack Двојна Порта 2.1 Засилувач Брз Ѕид Полнач Тули База Адаптер Полнење Коцка Приклучок Полнач Кутија

DEN 111.84

[Ефикасни Перформанси] Вкупен излез 5 V 21 Засилувач, кога користите 1 порта, брзината на полнење е 2.1 а, ког�

Брунел Сребрена Мини Фина Точка Дигитално Активно Пенкало Компатибилно Со HP ZBook 15v G5 15.6 FHD Мобилна Работна Станица | HP ZBook Студио 15.6

DEN 512.00

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.