• Новак
Пенкало За Игла Со боксови Компатибилно Со Активно Игла Vivo Y81i - Acupoint, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв за vivo Y81i-Метално Сребро

Пенкало За Игла Со боксови Компатибилно Со Активно Игла Vivo Y81i - Acupoint, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв за vivo Y81i-Метално Сребро

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

? Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со vivo Y81i Активното Игла Accu Point Не бара никаква форма На спарување за Вашиот Y81i! Едноставно притиснете го копчето за да го вклучите, А Активното Игла Акупункт емитува брзи ЕЛЕКТРОНСКИ ИМПУЛСИ за да комуницирате со вашиот екран, овозможувајќи ви да пишувате со многу поприроден притисок и позиција за пишување. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Активното Игла Не поддржува Отфрлање на Дланката или Чувствителност на Притисок. ✍ [УЛТРА ФИН ВРВ] Ултра точен врв од 2 мм ви овозможува да допрете, повлечете и нацртајте точно За Вашиот Y81i, како што користевте вистинско пенкало. ? [ДОЛГ ВЕК на ТРАЕЊЕ] Вградената батерија обезбедува 12 часа употреба. ? [ЈАЧИНА и СТАБИЛНОСТ] цврстата четкана конструкција на алуминиумско буре обезбедува цврстина и стабилност. ? [ВКЛУЧЕН] микробен кабел за полнење со кој било стандарден USB извор на енергија!. ? Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со vivo Y81i. Активното Игла Accu Point Не бара никаква форма На спарување за Вашиот Y81i! Едноставно притиснете го копчето за да го вклучите, А Активното Игла Акупункт емитува брзи ЕЛЕКТРОНСКИ ИМПУЛСИ за да комуницирате со вашиот екран, овозможувајќи ви да пишувате со многу поприроден притисок и позиција за пишување. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Активното Игла Не поддржува Отфрлање на Дланката или Чувствителност на Притисок. ✍ [УЛТРА ФИН ВРВ] Ултра точен врв од 2 мм ви овозможува да допрете, повлечете и нацртајте точно За Вашиот Y81i, како што користевте вистинско пенкало. ? [ДОЛГ ВЕК на ТРАЕЊЕ] Вградената батерија обезбедува 12 часа употреба. ? [ЈАЧИНА и СТАБИЛНОСТ] цврстата четкана конструкција на алуминиумско буре обезбедува цврстина и стабилност. ? [ВКЛУЧЕН] микробен кабел за полнење со кој било стандарден USB извор на енергија!.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Стенес Гугл Пиксел 2 Случај-СТИЛСКИ-3д Рачно Изработена Кристална Пеперутка Полумесечина Паричник Кредитна Картичка Слотови Пати Медиуми Стојат

DEN 159.20

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

Зафаќање на држачот на прстенот за мобилни телефони се врти 360 ° степени и 180 ° степени прилагодливи за да одговараат на вашите потреби помагаат

DEN 331.20

▶ ° ° со висок квалитет материјали ° држачот на телефонскиот прстен е изработен од висококвалитетна ле�

IPG за универзален заштитен екран за часовници за заштита на екранот Hydrogel Mubble Free против-крик Невидлива заштита Добра за паметни часовници,

DEN 223.20

Наменето за тркалезни часовници Патентиран материјал од воздушна вселенска оценка, дизајниран за ваша�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.