• Новак
Саломон Машки Спидкрос 5 Патека Чевли За Трчање

Саломон Машки Спидкрос 5 Патека Чевли За Трчање

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Увезени Чевли За Трчање по патека : Со агресивен стисок, прецизно подножје и заштита, Саломон Спидкрос 5 е идеален чевел за тркачи кои сакаат да освојат меки, технички патеки. Добијте Грубо : Редизајниран со длабоки, остри навртки за подобрен стисок и подинамичен горен дел за подобро вклопување и стабилност, Speedcross 5 е совршен чевел за тркачи на патеки кои не се плашат од влажен, валкан терен. Одете На Далечина : Без разлика дали сакате пат трчање во вашето соседство, бегство до локална патека или нешто поцврсто, Саломон прави чевли што обезбедуваат непречено возење на кој било и на целиот терен. Време За Играње : Без разлика дали сте во трчање по патека, пешачење, ранци или планинарење, Саломон има чевли и опрема за деца, мажи и жени кои ќе ви помогнат да освоите нова дистанца, личен рекорд или настан. Од 1947 Година Саломон создаде иновативна спортска опрема на отворено. Од трчање и пешачење до ранци, скијање и многу повеќе, нашите чевли, чизми, чанти, облека и додатоци помагаат секоја патека да биде ваша. Чевли За Трчање по патека : Со агресивен стисок, прецизно подножје и заштита, Саломон Спидкрос 5 е идеален чевел за тркачи кои сакаат да освојат меки, технички патеки. Добијте Грубо : Редизајниран со длабоки, остри навртки за подобрен стисок и подинамичен горен дел за подобро вклопување и стабилност, Speedcross 5 е совршен чевел за тркачи на патеки кои не се плашат од влажен, валкан терен. Одете На Далечина : Без разлика дали сакате пат трчање во вашето соседство, бегство до локална патека или нешто поцврсто, Саломон прави чевли што обезбедуваат непречено возење на кој било и на целиот терен. Време За Играње : Без разлика дали сте во трчање по патека, пешачење, ранци или планинарење, Саломон има чевли и опрема за деца, мажи и жени кои ќе ви помогнат да освоите нова дистанца, личен рекорд или настан. Од 1947 Година Саломон создаде иновативна спортска опрема на отворено. Од трчање и пешачење до ранци, скијање и многу повеќе, нашите чевли, чизми, чанти, облека и додатоци помагаат секоја патека да биде ваша.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ИТИЗАМ Машки Секојдневен Моден Тркалезен Врат Маици Со Долги Ракави ГРОЗДОБЕР 3д Печатени Кошули Смешни Графички Хип Хоп Улични Маици

DEN 0.33

Имитација на памук Произведено во САД Или Увезено Повлечете го затворањето Нашата логистика обично тра

Симпатични кучиња шепи мажи 2 парчиња хавајски сет копче-долу кошули со кратки ракави, панталони за плажа лабави вклопувачки манжетни тренерки

DEN 1.00

Кошулата за мажи на хавајски и краток сет, изработен од полиестер Оваа облека на плажа е лесна, дише, мек�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.