• Новак
Нирелиф Прозорец Гумен Стакло Бришач Прозорец Чистење Опрема Туш Стругалка Нерѓосувачки Челик За Бања Огледало Прозорец Автомобил Стакло

Нирелиф Прозорец Гумен Стакло Бришач Прозорец Чистење Опрема Туш Стругалка Нерѓосувачки Челик За Бања Огледало Прозорец Автомобил Стакло

Вреднување на стоката:
DEN 457.60

Пристапност
Во достапна форма

Спин Гумен има засилена прачка од нерѓосувачки челик од 90 см, нема потреба да се наведнувате за чистење, заштеда на грижа и напор Гуменот за туширање може да ја ротира главата на четката за 180 степени за да одговара на повеќе агли. Главата на четката На Опремата за Чистење Прозорци се отстранува за употреба и може да се измие со вода по употреба. Главата На Бришачот на Прозорците има висечка дупка, која може да се закачи за складирање, заштедувајќи простор и четката лесно се суши. Гуменот за прозорци е изработен од густа прачка од нерѓосувачки челик, производот е тврд и издржлив, материјал за сунѓер со висока густина, чиста прашина. Спин Гумен има засилена прачка од нерѓосувачки челик од 90 см, нема потреба да се наведнувате за чистење, заштеда на грижа и напор. Гуменот за туширање може да ја ротира главата на четката за 180 степени за да одговара на повеќе агли. Главата на четката На Опремата за Чистење Прозорци се отстранува за употреба и може да се измие со вода по употреба. Главата На Бришачот на Прозорците има висечка дупка, која може да се закачи за складирање, заштедувајќи простор и четката лесно се суши. Гуменот за прозорци е изработен од густа прачка од нерѓосувачки челик, производот е тврд и издржлив, материјал за сунѓер со висока густина, чиста прашина.

Главните карактеристики

Type:
Single side wipe.With a 180-degree rotating brush head, suitable for multi-angle cleaning. Package Including1 * Wiper2 * stainless steel poles

Избор на клиент

Амбесон Цреша Цвет Дрвена Куче Куќа, Пролет Концепт Врабец На Свежо Цветаат Сакура Гранки, Затворен &засилувач; Отворено Преносни Куче

DEN 3.00

Мерења39,5" Х 55" Х 45" Дрвена Рамка и 42,5" Х57 " Капак На Перницата Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено

Божиќни украси Орнамент од дрво 2023 Подароци Роден град Град Држава - Среќен Божиќен Кларион Пенсилванија Подарок за семејство рустик 1 -то

DEN 231.20

1едностран дизајн, 3 инчи бел пластичен украсен украс за пластика на МДФ Лента за вклучено виси Одличен д

Табела На Хемиски Елементи Платно Склопувачки Корпи За Складирање Коцки Корпи За Организатори Со Рачки За Автомобил За Домашна Канцеларија

DEN 495.84

Овие издржливи канти за складирање што се преклопуваат се направени од СТП и платно,силни и издржливи О�

Линлин 18-инчен Црни Листови Филм Рака-само-Паста Фото Албум НАПРАВИ САМ Семејство Фото Албум Топол Воздух Балон Двојка Креативниот Подарок

DEN 1.00

Совршен За Подарок За Годишнина Од Свадбата, Роденден, Денот На Вљубените, Денот На Мајките, Денот На Дец

Сина Блескава Авантура Чека Забава Банер За Патување/Пензионирање/Свадба/Дипломирање/Феревел Тема Партија Бантинг Хартија Венец

DEN 111.84

Овој банер е совршен за украсување патувачка пензија или проштална забава итн Пакетот вклучува исечоци

2 парчиња 2021 година Тема за дипломирање ѓердан креативен компас приврзок за приврзоци за клучеви за украси за дома/wallидови/простории

DEN 260.80

Синџирот на клучеви од Rust Proof има долг животен век и може да се чува долго време Декорацијата во кујната,

1pcs 15kV Висока фреквенција Висока фреквенција Висока напон на напон на напон на серпентина на лакот за засилување на конверторот за засилување

DEN 1.00

Забелешка : Овој производ се прилагодува на 12 V, но треба да се додаде отпорник за повратна информација н�

Премиум Тоалетна Торба за патување среќна насмевка За Жени Со Висечка Кука од 360°, Организатор На Патувања отпорен На Вода Козметичка

DEN 3.00

Голем Капацитет 12,6 x 9,1 x 4,3 инчи (валани);12,6 x 33,5 инчи(отворен); 4 одделни прегради со патент и заден отворен

3 ПАРЧИЊА Сунѓери За Чистење Летна Шема На Лубеница Скокачки Сунѓер За Садови За Чистење Кујна Бања Чистење За Домаќинство Без Гребење

DEN 2.33

Големина на раката : 3 пакувајте Сунѓери За Чистење Со Овална Форма, секој е 3,54 х 2,56 инчи (4,1 х 3 инчи откако

Стаклен Сад ДЕЕСУНГ Со Рачки и Капак, 15 МЛ, Со Мерни Ознаки, Високо Боросиликатно Стакло За Храна, Сад За Мерење, Сад за Житни Култури, Десерт,

DEN 0.67

Материјал За одделение за хранаматеријалот е многу витален за квалитетот, затоа го избираме боросилика

Налепници на 50 компјутери Mardi Gras, налепници за карневал, налепници за водоотпорни винил за лаптоп, шишиња со вода, багаж, компјутер,

DEN 95.84

? ? 【Големина】 : Големината на секоја налепница е помеѓу 1,5 и 2,5 инчи ? 【Лесен за употреба】 : Земете ги нал

ВЛИЗО Држач За Чевли За Чевли Детска Повеќеслојна Полица За Чевли Со Животински Дезен Пренослива За Кабинет За Чевли За Заштеда На

DEN 1.00

Ефикасен водоотпорен, робустен и издржлив, можете да користите неколку години не е лесно да се деформир�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.