• Новак
Дневен Танц Здолниште Трико Девојки Краток Ракав Трико Фустан За Балет, Танц

Дневен Танц Здолниште Трико Девојки Краток Ракав Трико Фустан За Балет, Танц

Вреднување на стоката:
DEN 222.40

Пристапност
Во достапна форма

Ликра Памук Повлечете го затворањето. Избран Висококвалитетен Ликра Памук : 95% памук, 5% Ликра, Мек, Дише, Се Протега и Добро Закрепнување. За Да Се Обезбеди Монтирање, Ве Молиме Измерете Ја Висината На Децата И Изберете Ја Вистинската Големина Врз Основа На Табелата Со Големини, Возраста Е Само За Повикување. Ако Децата Се Малку Буцкасти, Ве Молиме Изберете Големина Нагоре. 2-3Т(Висина : 35-39 инчи), 3-4Т(Висина : 39-41 инчи), 4-5Т(Висина : 41-43 инчи), 6-7 Ј(Висина : 43-47 инчи), 7-8Ј(Висина : 47-51 инчи), 8-9Ј(Висина : 51-55 инчи). Нацртајте-Низа Внатре Во Вратот, Повлечете Малку Надолу, Претворајќи Го О-Вратот Во V-Врат; Лажичка Вратот Со Лакови Назад; Без Прилепувања; Трико Со Шифонско Здолниште. Балетските Носии Може да се Користат Во Балетска Класа, Танцова Изведба, Танцова Пракса За Мали Девојчиња. 2 Различни Здолништа Трико, Едниот Е Со Мрежесто Здолниште, Другиот Е Со Шифон Здолниште. Повлечете го затворањето. Избран Висококвалитетен Ликра Памук : 95% памук, 5% Ликра, Мек, Дише, Се Протега и Добро Закрепнување. За Да Се Обезбеди Монтирање, Ве Молиме Измерете Ја Висината На Децата И Изберете Ја Вистинската Големина Врз Основа На Табелата Со Големини, Возраста Е Само За Повикување. Ако Децата Се Малку Буцкасти, Ве Молиме Изберете Големина Нагоре. 2-3Т(Висина : 35-39 инчи), 3-4Т(Висина : 39-41 инчи), 4-5Т(Висина : 41-43 инчи), 6-7 Ј(Висина : 43-47 инчи), 7-8Ј(Висина : 47-51 инчи), 8-9Ј(Висина : 51-55 инчи).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Книги за сервери за келнерка - паричник на серверот за книги со кожни келнери со џеб од патент, симпатична книга на келнерка и организатор

DEN 0.67

Гаранција од 1 година Секој производ на Херијат се прегледува еден по еден пред продажбата Нашата гаран

Графички маички за жени y2k врвови екипаж излегувајќи одморен преголеми маици удобни симпатични трендовски облеки облечена обична блуза

DEN 1.00

☼ 【Тип на ткаенина】Висок квалитет ќе биде во согласност со вашата желба Удобниот материјал обезбедув�

Прилагодена Наставничка Керамичка Чаша Со Име-Персонализирана Ви Благодариме Што Ги Насликавте Моите Идни Светли Чаши-Шолја За Кафе За Цветни

DEN 0.33

[ ПРИЛАГОДЕН ПОДАРОК] : ова персонализирано благодарам што ја насликавте мојата идна шолја за светло бел

ГАЈ-Технолошки AC / Dc Адаптер Компатибилен Со iview Максимус 11.6 Кабриолет Лаптоп Виндоус 10 ЕКРАН На Допир Компјутер Кабел За Напојување

DEN 350.40

Влез : 100 V240 V во светот Замена : Овој Адаптер Е Сосема Нов Заменски, А не Оригинален Преку Заштита На излез

Јкујвкс Рачно Ткаена Правоаголна Корпа Овошен Чај Пикник Козметика Кутија За Складирање Кујнски Материјали Алатки За Домаќинство

DEN 0.67

Кошница За складирање Плетени Корпи за Организирање Со Рачка Декоративни Корпи за Складирање За Корпа �

КУТИЈА За Складирање СУЕТА За ЧУВАЊЕ Машка Женска Козметичка Торба Транспарентна Водоотпорна Тоалети За Кармин Со Голем Капацитет

DEN 974.40

Мала големина, мала тежина, но голем простор за складирање; лесен за носење, можете да го ставите и во куф

Вермерс плус големина надвор од рамото фустан, женски обичен ремен со краток ракав, бохо фустани со цветниот принт асиметричен фустан

DEN 3.00

Увезени Затворање на вратоврска Материјал : Полиестерvвратшема џеб макси максимален фустан женски џебо

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.