• Новак
Метла Држач 4 Бои Не-Дупчење Метла Четка Закачалка Организатор Кука Простор Заштеда На Ѕид Монтирани Розова

Метла Држач 4 Бои Не-Дупчење Метла Четка Закачалка Организатор Кука Простор Заштеда На Ѕид Монтирани Розова

Вреднување на стоката:
DEN 403.20

Пристапност
Во достапна форма

Со предностите на висока издржливост, водоотпорен и добар капацитет за тежина, нашиот држач за складирање ви носи поголема погодност за чување и организирање џогер, метла, тепач на јајца, чиста четка или четка за тоалет, одржувајќи ја вашата бања или кујна чиста и уредна Овој производ е држач за џогер без удар и монтиран на ѕид, кој лесно може да се нанесе на плочки, керамика, метал и разни видови мазна, чиста и рамна површина, заштедувајќи многу време. плус, тоа нема да остави никакви траги или траги. Изработен е од висококвалитетен пластичен материјал. Ширината на овој производ е 11,5 см, а висината е 6 см. должината на самолепливиот лепенка е 6,5 см. Овој производ е совршено погоден за дома, домаќинство, студентски дом, кујна, бања, итн. Со предностите на висока издржливост, водоотпорен и добар капацитет за тежина, нашиот држач за складирање ви носи поголема погодност за чување и организирање џогер, метла, тепач на јајца, чиста четка или четка за тоалет, одржувајќи ја вашата бања или кујна чиста и уредна. Овој производ е држач за џогер без удар и монтиран на ѕид, кој лесно може да се нанесе на плочки, керамика, метал и разни видови мазна, чиста и рамна површина, заштедувајќи многу време. плус, тоа нема да остави никакви траги или траги. Изработен е од висококвалитетен пластичен материјал. Ширината на овој производ е 11,5 см, а висината е 6 см. должината на самолепливиот лепенка е 6,5 см. Овој производ е совршено погоден за дома, домаќинство, студентски дом, кујна, бања, итн. Спецификации : лесно и погодно е да го нанесете држачот за џогер без удар и монтиран на ѕид на плочки, керамика, метал и разни видови мазна, чиста и рамна површина. И, тоа може да се отстрани лесно без да предизвика никаква штета.Нема потреба да се грижите дали ќе ги оштетите ѕидните бои или ќе оставите грди траги и остатоци во процесот на инсталирање или отстранување на нашиот држач за џогер без удар и монтиран на ѕид.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Rockcloud 1/2 lb Природно сурово зелено/виолетова флуит октаедрон ромбус кристали за кабинирање, сечење, лапидари, трескање, полирање, завиткување

DEN 1.33

Receiveе добиете 1 / 2 lb (230 грама) неоткриен, незаситен природен кристал на флурит Секоја големина со големин�

Водичи за визуелно учење, сет/5-4-панел, 11 x 17 ламинирани водичи, графички преглед на целосна боја, активности за пишување/избришување

DEN 1.00

4панел, 11 "x 17" ламинирани водичи обезбедуваат графички преглед на клучните, концепти засновани на станда

Боао 4 пакува држач за купови за автомобили 2,75 инчи шепа силиконски анти -лизгачки кучиња шепа на матични додатоци за повеќето автомобили,

DEN 2.00

Водоотпорна и докажана прашина : Направени од силиконски, овие кучиња шепаат не се лизгаат, водоотпорни

Женски летен краток ракав Туника Туника врвови лабаво вклопени плетено лежерно копче за маица до цветно печатено чипка, шупливи блузи

DEN 244.64

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Преголеми маици со маици Мора да и

Womenенски резервоар врвови летни без ракави основни ками кошула мода смешна петелка шема туника врвна дама тенок тркачки бек блузи

DEN 0.33

❤ Материјал : Рајон, полиестер, спандекс, памук Добра еластичност, лесна, мека и удобна ❤ Направено во СА

Глава шамија на череп капачиња турбан капа, жени муслиманска капа зимска обвивка шапки за жени за жени модерни облечени капачиња трендовски

DEN 3.33

100% полиестер Оригиналната измиена памучна џемпери се во согласност со изгледот, тој е повеќе мек и удоб�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.