• Новак
Прачки за шпилка-орев-48 х 1

Прачки за шпилка-орев-48 х 1

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Заштедете пари со сечење на сопствени спојници за дограма или користете ги долгите должини за скалила за стол и други компоненти за мебел Овие прачки за шпилка се направени од најквалитетен орев, непречено изшкуркан и сушен во печка за оптимална стабилност и исправност. Сите прачки за шпилка се долги 48" и имаат толеранција + / - 1/64". Дијаметрите се движат од 1/2"до 1-1/4". Продадени поединечно. Минималната нарачка за прачки за шпилка е 5,00 долари. Технички Детали : Изработени Од Најквалитетни Големини на ореви може да се мешаат За да се исполни минималната нарачка сите прачки се долги 48" и имаат толеранција од +/- 1/64" Дијаметрите се движат од 1/2" до 1-1/4" Минималната нарачка за шипки е 5,00 долари.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ГУНСДС Нерѓосувачки Челични Лимови - 20 Парчиња Еднострано Боење Мала Метална Плоча за Лабораториска И Домашна Декорација 5х5см/1, 96х19,

DEN 0.67

Пакетот вклучува : 10 Парчиња нерѓосувачки челик листови, боја : сина Големина на производот : 5х5см, дебел�

Месинг плоча со месинг чиста калап за месинг од бакар лим со дебелина на DIY Дебелина од 0,5мм, 100x150мм за користена во метална плоча за развој

DEN 3.33

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

Сиживуџија Метална Бакарна Фолија Чист Бакарен Лим Месинг Лим 200х300мм Месинг Метал Широко Користен во Развојот на Производот 2мм

DEN 1519.36

Изработен од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработка што може да издржи об�

уксел Празна Метална Картичка, 2 х 0,9 Насликана Алуминиумска Плоча ЗА САМОСТОЈНО Ласерско Гравирање Табличка Со име, 0,3 мм Дебела Црна 30 Еез

DEN 0.33

[Што Добивате] Пакетот содржи 30 парчиња празни метални картички со 50мм / 1,97" во должина, 22мм / 0,87" во ширин�

UMКИ Месинг Плоча Месинг Лист Ролна Месинг Лента Со Висока Чистота Златен Филм Месинг Фолија Бакар Лист, 100х300х0, 8мм Метална фолија

DEN 529.12

Материјал : Н62 месинг лист Висока јачина, добра пластичност, добра заварливост, Има силна отпорност на а�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.