• Новак
Заштитен уред за заштитени 2P House Surge 40KA 275V AC PC Surge Arserster уред Фотоволтаичен заштитник на молња

Заштитен уред за заштитени 2P House Surge 40KA 275V AC PC Surge Arserster уред Фотоволтаичен заштитник на молња

Вреднување на стоката:
DEN 245.28

Пристапност
Во достапна форма

Подобра јачина : Обезбедување на висока струја на празнење и низок преостанат напон, заштитниот уред за наплив е многу сигурен Лесен за инсталирање : Поддржува инсталација на DIN Rail, лесен и компактен напон на напон е лесен за ракување. Заштитник на пренапони : Се користи за заштита на системот за напојување со струја и друга опрема од пренапон и минлив пренапон. Лесен за употреба : Зелениот прозорец означува нормален статус, додека црвениот прозорец означува абнормален статус, а модулот треба да се замени. Побрз одговор : Голем во капацитет на празнење и брзо во времето на одговор, пренапон Arrester овозможува висока работна ефикасност. Спецификација : Тип на ставка : Заштита на заштитени уреди : Пламен ретардант компјутер Максимален континуиран работен напон UC : 275 Vacnominal Pission Sturrent IN (8/20 μs) : 20kamaximum струја на празнење IMAX (8/20 μs) : 40kamaximum The Emplot Turce IIMP : 5kavoltage Ниво на заштита на ниво : 1.5kvpackage Список : 1 x Заштитен уред за заштитени.

Главните карактеристики

Item Type:
Surge Protective Device
Material:
Flame Retardant PC
Maximum Continuous Operating Voltage Uc:
275VAC
Nominal Discharge Current In (8/20μs):
20kA
Maximum Discharge Current Imax (8/20μs):
40kA
Maximum Impact Current Iimp:
5kA
Voltage Protection Level Up:
1.5kV
Package List:
1 x Surge Protective Device:

Избор на клиент

Црна Кожна Мала Торба За Прашка Вкрстено Тело Тактички Ранец Торба За Рамо За Мажи Жени, Пешачки Дневен Ранец Повеќенаменски Торби Против

DEN 440.00

€●Мала Големина, Голем Капацитет, Лесна Queafew crossbody чантата е лесна и многу издржлива и цврста! Доволно е

Париз графити кожен молив со молив, торба со пенкало со двојна вреќа за складирање торбички за торби за училишна работа за момчиња за

DEN 263.84

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Му�

МИСЛО 35 Големи Џебови Над Организаторот На Чевли На Вратата Цврста Оксфордска Ткаенина Висечка Решетка За Чевли за Решетката На Плакарот

DEN 279.84

35 џеб Држи најмногу! Висечкиот организатор на чевли има совршена количина џебови, за разлика од другите

Weemoon Wallид монтиран решетка за чевли wallид за чевли за чевли монтиран чевли за чевли за чевли за чевли пластични чевли држач врата за чевли

DEN 3.00

Застануваат без чевли за удар изработени од материјал, издржлив и безбеден за употреба Rackидни чевли за �

Додатоци на Fomiyes сини канали ленти со барбер вратот: 5rolls за еднократна употреба професионална истегната коса завиткана хартија Алатки

DEN 238.40

Направено со материјал за хартија со добар квалитет, без мирис, безбеден и здрав за да го користите Изра�

Мгупзао Бела Новина Каубојска Капа Со Помпон Со Различна Должина И Вештачки Дизајн На Дијаманти, Додатоци За Костими За Капа За Каубојка

DEN 0.67

неткаен Затворање на врвка Миење Раце Само ? Уникатен Дизајн и Издржлив : Изработен од висококвалитетен

Избор за домашен терен од 6 инчи галванизирани главни пејзажи - 50 метални градинарски влогови за градинарство - 11 мерачи анти -карани

DEN 207.84

Галванизиран челик (пазете се од разочарувачки резултати од други производи) немојте да се разочарате �

Играчки за 4-9 Годишни Деца Водоотпорна Камера Божиќни Роденденски Подароци за 5 6 7 8 Деца ХД Видео Деца Акциона Камера За Подводно Лизгање На

DEN 479.84

●Најдобри Играчки За Девојчиња ● камерата за мали деца има 15 смешни рамки и 6 магични филтри, исто така �

Нерѓосувачки Челик Двојно Ѕидови Чаши: БПА Слободен, 15 мл Метал Кафе &засилувач; Чаша Чаша-Изолирани Чаши Со Рачки Чувајте Пијалоци

DEN 1.33

СОВРШЕНИ ЧАШИ ЗА КАМПУВАЊЕ : за разлика од другите метални шолји за кампување, Челичните изолирани Чаши

50 Пакувајте Пластичен Шприц од 10мл/кубика Поединечно Запечатен Со Мерење За Научни Лаборатории, Мерење, Полнење, Хранење Миленичиња,

DEN 1.67

Поединечно Запечатен : Секој шприц е поединечно запечатен, чист и стерилен Квалитет на производот : Изра

Хугде 100 Парчиња Форма На Срце Крафт Хартија Ознаки За Подароци Ценовници Занаети Висат Ознаки Ознаки За Етикети Со Јута Канап Низа

DEN 47.84

Големина : 5, 8х5, 8см Крафтознаките се убави и цврсти, изработени од крафтхартиена картичка Совршен за зав

XYYXDD глава за туширање, бања во бањата во водопади тапа топла и ладна месинг басен со единечна рачка водопад мијалник тапа-светло

DEN 368.00

ФИВИ : Проблеми со гаранција : Можеме да обезбедиме обезбедување на квалитет и услуги на клиентите Ако и�

Запознавање со алуминиумска легура, 10 парчиња има голема јачина на јачина на јачина M4x0.7 mm алуминиумска легура колона за лежиште

DEN 822.40

Овие колони на алуминиумска легура често се користат во просторот помеѓу површината на предметите или �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.