• Новак
Деја 2 пакувања Работно капаче со копче и џемпери за жени со долга коса прилагодлива вратоврска за вратоврска Грен диносаурус

Деја 2 пакувања Работно капаче со копче и џемпери за жени со долга коса прилагодлива вратоврска за вратоврска Грен диносаурус

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

100% полиестер Затворање на влечење. Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см/7in. Еластичната вратоврска на задниот дел од капачето може да се прилагоди по своја волја. Погоден е за мажи и жени со која било големина на главата. Материјал : Полиестер за дишење, памук за џемпери и пластични копчиња. Работно капаче со копчиња од двете страни и памучна повлекување од внатрешната страна. Копчињата од обете страни можат да се користат за ленти за да се ослободи притисокот врз ушите, а исто така може да избегне притисок на ушите и да ја намали генерирањето на брчки. Памукот за џемпери е надградена со влага за влага, што може брзо да ја апсорбира потта без да дозволи пот да се капе во очите и да влијае на работата. Дури и ако работи долго време, може да го задржи челото суво и чисто и да ја подобри ефикасноста на работата. За жените со долга коса, буфантната капа може да ја завитка целата форма на главата, а прилагодливата еластична лента на задниот дел може да ја поправи конска опашката за да ја задржи косата од лабава. Изгледа професионално и способно и може да се фокусира повеќе на работата. Нашата капа за работа може да ја апсорбира потта во текот на летото, да одржува топло и ветерно во зима. Тоа е неопходен додаток за секојдневниот живот. Истото важи и за убавината, бањата, гимназијата, медицинските сестри, лекарите, готвачите, пекарите, работниците во работилницата, итн. Здраво, добредојде во продавницата Јанџинбин! Дали барате соодветна работна капа што ви овозможува да се фокусирате на работата? Мислам дека можеби ќе можеме да го обезбедиме за вас. Новите капи за надградби со две копчиња од двете страни се користат за да го обесат јажето за да го ослободат притисокот на ушите што се задави од јажето долго време. Вашето чело, држете го челото суво и удобно и одржувајте ја косата свежа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Kuscul 6 ролни есенска есен лента за венци, 48 јарди поли мрежи лента жичен раб метален портокалово/злато/зелена мрежа ролни за Денот на благодарноста

DEN 319.84

??? изобилство количина : пакетот вклучува тотално 6 ролни панделки за благодарници во 2 различни типа 3 р�

Силиконски занаетчиски мат, 20 x16 силиконски сликарство МАТ 16 раздвојувачи на бои што не се наоѓаат табли за цртање со чаша за чистење

DEN 2.00

【Зелена силиконска уметничка подлога за сликање】 Секој силиконски лист има 16 линии за бои кои можат да

Sewacc 10 парчиња Божиќна starвезда Божиќна пена чорапи недовршени бела пена Божиќни чорапи Божиќни чорапи занаетчиски занаети, занает, занает,

DEN 2.33

Полистирен занаетчиски топки се одликува со дизајн на starвезди, додавајќи Божиќна топла и фестивалска а�

Маслиново чипка 4 инчи широка слонова коска затегната чипка за невестински украси за венчавки, правење DIY правење и занаети за DIY- 5 дворови

DEN 2.33

Материјал : 90% најлон и 10% спандекс 4 инчи широка лента со лента со 5 јарди / ролна Еластична чипка од слоно�

Шие на ригистони, мешани форми од 148 парчиња шиење стакло кристални скапоцени камења метални рамнини канџи за занаети, облека, накит,

DEN 2.00

Материјал со висок квалитет : Нашиот Sew On Rhinestones е изработен од стаклени rhinestones кои изгледаат како вистин�

Занаетчиски конуси од пена од абоофан: 20 парчиња полистирен конус во форма на пена бела пена од дрво за деца и занаети за новогодишна елка

DEN 0.33

Конуси од пена од пена занаетчиски конуси од пена Бели полистирен конус во форма на пена од пена од пена

Змчички патенти за шиење, 5 Виолетова најлонска калем патент покрај дворот на патент -лента Масовно 10 јарди со лизгачи од 20 парчиња за

DEN 2.00

Пакетот вклучува : 10 јарди виолетова континуирана лента за патент + лизгачи од 20 парчиња Издржлив матери

Tofficu 100 см/39 инчи мерка за влечење на лента, мерка за мерка за мерка на мерка за мерка на лента, лента за мерење на каросеријата за шиење

DEN 3.33

【Пакетот вклучува】 1 пакет мерка за влечење на лента, должина 100 см / 39 инчи, големи и јасни инчи и ознаки

Ирисгарден 10 двор 4мм Рамна Еластична Лента Јаже Гумена Лента Уво Виси Јаже Појас Лента Стринг Кабел ЗА Масло САМОСТОЈНА Облека Занает За

DEN 223.84

Изработен од висококвалитетен еластичен материјал, без мирис, безбеден и издржлив, пријателски за кожа�

6 екстра големо железо на налепници за пренесување, маица, пренесување на топлина, железо на винилни закрпи, материјали за декорација на

DEN 1.67

Доволна количина за декорација : ќе добиете 6 парчиња екстра големи железо на трансфери на маица Сигурен

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.