• Новак
Simmsенска јакна за Challengerенски предизвикувач, водоотпорна опрема за риболов

Simmsенска јакна за Challengerенски предизвикувач, водоотпорна опрема за риболов

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Само миење на рацете Челинџер водоотпорна јакна за риболов : Неодлучно време повикува на незадоволен сојузник. Со функционални карактеристики на риболов и прилагодлива аспиратор за бура, водоотпорна јакна на Challenger Simms ве одржува топло, суво и фокусирано низ сето тоа. Рефлективните логоа на Симс се поставени на градите и грбот. Технологија на ткаенина Торај : Овој мантил ја има технологијата на ткаенината Торај. Оваа технологија беше развиена специјално за риболов јакни и брадавици. Квадрамната ткаенина прикажана во јакна Challenger е тешка дизајнирана ткаенина со микро-порозна водоотпорна обвивка која користи ткаенина со 2 слој, обложен ткаенина, единечен мембрански слој и поддржувач на Трикот за да понуди подобрена издржливост. Водоотпорна јакна за риболов : Оваа јакна за риболов е целосно водоотпорна. Се одликува со 100% прислушувани шевови, а Zippers отпорни на вода YKK. Прицврстените споеви спречуваат истекување на вода кога риболов на дожд или силен ветер. Најлонските патенти на YKK обезбедуваат вашите патенти нема да кородираат со текот на времето. Целосно прилагодлива удобна јакна : Оваа водоотпорна јакна е целосно прилагодлива.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Trapако риболов стапица за преклопување нето мамки Безбедно фаќање чадор фрлена нето -риба ракчиња ракчиња лази од минијатурни ракчиња од

DEN 2.33

Преносна телескопска риба, ракчиња, рак, рак, јастог, минијатури, мала риба, стапици со мамка Направено о�

Напаѓачи на риболов -12/18 парчиња лигњи со лигњи за риболов риболов риболов за риболов риболов за риболов за риболов за мерачи за риболов

DEN 255.84

【Teasers Bucktail】 Додавање на риболов на вашите омилени лажици Тие додаваат блиц плус жива акција на скоро се

Cash Pro Продавници Машка камионска капа капа за капа - Премиум ниска круна - една големина одговара на затворањето на Snapback - одлично за лов

DEN 3.00

100% полиестер пред 100% најлонска мрежа назад Направено во САД Затворање на привремено Само миење на рацет

Комплет за стартување на дива вода Делукс, комбо-стартер, 5 или 6 тежина 9 стапки на летање, 4-парчиња графитна шипка со рачка од плута,

DEN 3184.00

Најдобро околу шипката за летање : шипката за летање 5 / 6 wt 9 ft е совршена околу големината за да фати пове�

Jdyaoying зимски капи за жени топла качулка со шамија на плетени глави ленти за копчиња за копчиња за топчести капачиња на вратот на вратот

DEN 127.84

Руно Затворање на клипот Материјал за миење Материјал : Направено од руно, најлон и полиестер, оваа женс�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.