• Новак
IMD-SGO351 Докинг USB Тип - C 3.0 Центар &засилувач; HDMI+PD За SurfaceGo

IMD-SGO351 Докинг USB Тип - C 3.0 Центар &засилувач; HDMI+PD За SurfaceGo

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Адаптер со повеќе центри со 4 различни интерфејси кои се поврзуваат со популарната серија таблет КОМПЈУТЕР со високи перформанси "Површинско Движење" (USB модел за поврзување Тип-Ц). Овој модел на тенок метален случај одговара на стилската Површина гос дизајн со луксузно чувство. Мулти-центар адаптер Со тип-Ц порта (само за PD полнење) x 1, Тип-C порта (само за комуникација) x 2, USB 3.0 порти x 2, HDMI порта x 1. Модел со порта Од Типот Ц за полнење и пренос на податоци. Со поврзување на HDMI кабел (продаден одделно), можете да уживате во висококвалитетен видео/аудио излез на надворешен голем дисплеј. Адаптер со повеќе центри со 4 различни интерфејси кои се поврзуваат со популарната серија таблет КОМПЈУТЕР со високи перформанси "Површинско Движење". Главното тело е направено со ладна метална кутија што му дава луксузно чувство. Модел опремен Со тип-Ц порта (само за ПД полнење) x 1, Тип-Ц порта (само за комуникација) x 2, USB 3.0 порти x 2, HDMI порта x 1. Спецификации на производот : Терминал За Поврзување На Surface Go : USB тип-C (машки) пристаништа За Монтирање : тип-C порта (само ЗА PD полнење) x 1, тип-C порта (само за комуникација) x 2, USB 3.

Главните карактеристики

Избор на клиент

FXLYMR Десктоп Шминка Огледало Убавина Огледало Двострано Зголемување Козметички Огледало 10x Преносни Рачни Преклопување За Бања Облекување

DEN 1.00

Тоа Е Одличен Подарок За Шминка, За Љубителите На Шминка, Рачно Огледало Двостран Ефект, Висококвалитет�

Agгдн Јога Мат Торба, Поголема Фламинго Палма Лисја Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носење Торба Со Прилагодлив

DEN 1294.40

оксфорд ткаенини Димензии : достапни Се Две големини Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6 Доволно прост

Микроскоп Додатоци Прилагодлива Индустрија Бинокуларен Тринокуларен Стерео Микроскоп LED Прстен Светлина Лабораторија Потрошен Материјал

DEN 950.40

Температура на бојата : 65007000К Големина : 100мм Прилагодување на интензитетот На Светлината0100% Флукс : 60000 LM

јаенои Сет на 4-Кујна Полица За Складирање Решетката /Пластични Нозе - Среден Челик Метал - ' Рѓа Отпорни Финиш-Чаши, Садови, Кабинетот &засилувач;

DEN 1.00

МАКСИМИЗИРАЈТЕ ПРОСТОР : кујнски ормари, оставата, чајната кујна, безбеден фрижидер и замрзнувач, предм�

Розова Корпа За Перење Со Печатено Цветно Дрво Склопувачка Кружна Корпа За Складирање Облека Дневни Потреби Торба За Складирање С/М

DEN 2.33

Водоотпорен Материјал : Розова Корпа За Складирање Валкана Облека Со Печатено Цветно Дрво Е Изработена

Мнсруу Злато Геометриски Линии Ручек Кутија, Еднократно Протекување Доказ Кулер Торба Со Прилагодливи Рамо Лента За Пикник, Работа, Училиште

DEN 383.84

Издржлив Материјал : Изработен од 100% Полиестер, висококвалитетен водоотпорен цветен најлон фунти " лесе

Аисо Камериер Фиока Чудовиште Камион Трка Цртан Филм Печатење Кожа Накит Коцки Организатор Кутија За Паричници, Часовници, Клучеви, Монети,

DEN 1.33

Висококвалитетен организатор на лондонски кожен послужавник е изработен Со Висококвалитетна микрофиб

Нарцис Електрични Нож Острилка, Професионални Нож Острилка За Дома, 2 Фази за Брзо Острење &засилувач; Полирање, Со Ножици Острење, Сина

DEN 537.28

Остар Како НовНарцис С820 Електричниот Острилка За Ножеви е дизајниран за домашна и кујнска употреба, шт�

Кленплус 3 парчиња. Зајакот Свири Музика Пее Песна Закрпи Налепница Убава Зајаче Зајак Цртан Филм Вез Железо На Ткаенина АПЛИКАЦИЈА САМОСТОЈНО

DEN 3.00

Големина : 2Х2 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површина�

Давиту Мотор Контролер-машина ЗА ЧЕТКА ER11 400W со голема брзина воздушно ладење пхб електрични вретено мотор мали гравирање машина делови

DEN 1342.40

Број на модел : 400 W тип На Мотор : вретено мотор Режим На Работа : Рачни Режим на напојување : Директна стру

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.