• Новак
Отворач за уста, Професионален Повлекувач На Образи За Заби Pономски Отворач За Уста Во Форма На Ц Преносни Заби Орален Образ Флексибилен Повлекувач На Устата Повл?

Отворач за уста, Професионален Повлекувач На Образи За Заби Pономски Отворач За Уста Во Форма На Ц Преносни Заби Орален Образ Флексибилен

Вреднување на стоката:
DEN 83.52

Пристапност
Во достапна форма

Отворање на устата : повлекувачот на Образите може ефикасно да ја отвори устата на пациентите за орален преглед, што е погодно и практично Одлично за домашна нега на заби, повлекувач на образи, отворач за уста, гледајте игра со уста, предизвик со отворена уста, повлекувач на усни. Отворач за Уста за повеќекратна Употреба : може да се користи постојано без да предизвика непријатност во устата и усните, важна алатка и додаток за професионалци. Удобно и безбедно, нема да ѕиркаат, безбедно за вашите непца, внатрешна усна/уста. Reономски Повлекувач На Образите : Лесен за употреба. Удобен за чистење, безбеден и сигурен. Одлично за домашна нега на заби, проверка на забите, предизвик со отворена уста итн. може да се користи како забавен подарок или игра. Пренослив Дизајн : Мала тежина и во мала големина, лесен за чување и носење, лесно може да се стави во вашата торба, совршена за професионална употреба. Не ограничувајќи се на орална нега, овој отворач за уста може да аплицира и за забава и станува незгоден реквизит за игри, носејќи многу повеќе забава и се смее на забавата. Пластичен Материјал : повлекувачот За отворање Уста прифаќа добар пластичен материјал, безбеден и лесен за употреба, цврст и цврст и стабилен, издржлив за употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Womenенски моден солиден долг ракав лабав кардиган плажа одморен плетен џеб палто плус големина долг дастер отворен предниот џемпер

DEN 3.00

100% полиестер Long Open Cardigans for Women Short Kimonos for Women Womens Loose Cardigan Long Loose Cardigan Olive Cardigan for Women Kimono Cardigan Kimonos for Women Long Hooded

КОМПЛЕТ Садови За ГОТВЕЊЕ Од 2 Парчиња Мајфан Камен Нелеплив Тенџере Тенџере Тава За Пржење Домашен Кујнски Прибор Комплет За Тенџере

DEN 1441.60

Хуманизирана рачка против изгореници, удобно држење, топлинска изолација и антиизгореници Предната др�

Музика Јас Сум Храбра Гордост Вилински Коњчиња Метални Лимени Знаци, За Домашна Фарма Надворешна Бања Ресторан Кафулиња Барови Клуб

DEN 0.67

ЗНАК СО НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ : нашите лимени знаци се изработени од висококвалитетен алуминиум,Природна и

ГЕНИГВ 2 парчиња Самостојни Алатки За Печење Тава Против Лизгање Тркалезна Плоча За Торта Грамофон Ротирачко Украсување Ротирачка

DEN 688.00

Практични издржливи и повеќекратни Лесен за употреба и чистење Одлично за семејство / хотел / ресторан

Ирвари украси Божиќни елени декор сет од 2 празнични ирваси фигурини кои стојат и лежат сребрен сјај затворен декоративни украси

DEN 0.33

Совршена декорација на празници : Овој сет на симпатични статуи на сребрена сјај со едниот стои, а други�

NA Пластични Прилагодливи Облека Преклопен Одбор, Кошула Облека Стојат Гардероба Организатор За Складирање, Дома Алатки За Складирање

DEN 3.33

1 Изработени од висококвалитетна издржлива пластика со висока цврстина Отстранлив дизајн со прилагодл�

uxcell M2. 5x6mm+4mm Машко-Женски Месинг Хексадецимален Пхб Матична Плоча Изолација Ќор-сокак За FPV Беспилотни Летала Квадкоптер, Компјутер

DEN 0.67

® Големина : М2, 5х6мм+4мм МашкоЖенски Хексадецимален Месинг Пхб Матична Плоча Растојание Ќорсокак За Фпв

Богатствата НА каролина SS8362LITERK Ѕвездена Ноќ Брисел Грифон Вино Шише Гушкач, Шише Кулер Ракав Гушкач Машина Се Перат Склопувачки Изолатор

DEN 159.84

Одговара на 750 мл вино или други шишиња за пијалоци Одговара на лименки од 24 мл или шишиња со пинта Одлич�

Атлетски џогери за жени обични цврсти плус кадифени хеланки сплит панталони тенок еластичност вежба фитнес панталони панталони

DEN 3.33

100% полиестер Погледнете ја нашата сопствена табела со големина и можете да ја најдете на нашите слики и�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.