• Новак
МАТ МАГ ГРУПЛАНСКИ КАНК КАНК КАНБИНЕР ЗА РИБОТ И ВРААЕ ЗА АКТИВНОСТ НА ОДДЕЛЕНИЦ

МАТ МАГ ГРУПЛАНСКИ КАНК КАНК КАНБИНЕР ЗА РИБОТ И ВРААЕ ЗА АКТИВНОСТ НА ОДДЕЛЕНИЦ

Вреднување на стоката:
DEN 687.84

Пристапност
Во достапна форма

✔ 【Кука за фаќање】- Оваа кука за мелење од не'рѓосувачки челик од 4-тина е задолжителна силна и издржлива кука за активности на отворено Димензијата на челичната кука е со дијаметар од 24 см (9,45 ”) и 23 см (9,05”) во висина. 8мм 20м (65 стапки) најлон јаже со карабинер ви помага полесно да ја користите куката за гребење. ✔ 【Трајни перформанси】-Направено од висококвалитетен челик, овој силен канџи цврсто ја фати и мечка силно со својот заби за пила, кој може да задржи до 880-ти. Отпорен на 'рѓа се одликува со долг живот на канџите. Забележете дека навртките што ги држат канџите не се не'рѓосувачки челик. ✔ 【Прекрасно и преносно】- канџите можат да се прошират и да се срушат, што може да заштеди многу простор во вашиот пакет. Ве молиме, бидете внимателни кога ќе го отворите пакетот заради острите точки на краевите. ✔ 【Разновидна употреба】- Совршена за активности на отворено, како што се преземање на екстремитети на дрвјата, влечење на тешки објекти, како и риболов со богатство под вода. Ако сте lубител на тие активности, оваа кука за фаќање може да биде помошник да се обиде. ✔ 【Гаранција за кука】- Ако нашата кука не е она што го сакате, немате ризик да побарате поврат или замена.

Главните карактеристики

Length:
9.44 inch Width

Избор на клиент

Сфодијарен Мотивациски Подарок За Жени Торба За Шминка Инспиративен Подарок За Пријател Козметичка Торба Роденденски Подарок За Ќерка

DEN 111.84

Совршени идеи за подароци за мама, баба, тетка, сопруга, девојка, ќерка, братучед, внука, сестра, најдобри

Антрадер Универзална М6 Нишка Декоративна Регистарска Табличка Рамка Завртки Завртки Алуминиумска Легура За Автомобил Мотоцикл

DEN 2.33

Диа со Навој за завртки : 6мм / 0,24 инчи, 24 парчиња Завртки за Завртки За Регистарски Таблички Одговара на �

Кленплус Зелени Автомобил Закрпи Спортски Автомобил Трки Деца Цртан Филм Налепница Рачно Изработени Везени Печ Уметност Шиење Поправка

DEN 336.00

Големина : 2Х4, 2 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површ

Машина За Полирање автомобили Електричен Безжичен Полирач 3800 вртежи во минута Прилагодлива Брзина Алатки За Автоматско Депилација Додатоци

DEN 236.80

Лесен и дизајн : лесен, компактен и пренослив дизајн го олеснува носењето и складирањето Широко користе�

Организатор На Електроника, Торба За Организатор На Кабли, Случај За Патување На Електронски Организатор, Козметичка Торба, Технолошка Торба,

DEN 312.00

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

Елил Инстакс Вклучени Мини Рамки За Слики Со Притиснати Цвеќиња - Мала Рамка За Акрилна Кутија За Прикажување Стилски Домашен Декор

DEN 1465.60

аркрилик + Транспарентна Рамка За ФотографииНашиот стилски модерен декор на бирото прави прекрасен дис

КЛИСПИД 2 Парчиња Четирицифрена Табла Додатоци За Работна Површина Базен Кошарка Билијард Додатоци Пренослива Табла Со Флип Тениски

DEN 1069.60

СПОРТСКА ОПРЕМА за СНИМАЊЕ Изработени од висококвалитетни материјали, безбеден и работен век СПОРТСКА

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.