• Новак
Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со Motorola Moto X Sport за светска моќност за 3 уреди USB Typec, USB-A за патување помеѓу САД/ЕУ/АУС/НЗ/Велика Британија/ЦН

Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со Motorola Moto X Sport за светска моќност за 3 уреди USB Typec, USB-A за

Вреднување на стоката:
DEN 1313.60

Пристапност
Во достапна форма

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со Motorola Moto X Sport за да можете да го користите нашиот универзален адаптер за моќност во 150+ земји, се вклопува во САД, Велика Британија, ЕУ, кинески места и многу други (види слики) Сето ова во еден адаптер за патувања доаѓа во едно парче за разлика од другите што лесно се кршат. ⚡ 【Полнење 3+ артикли】 : Единствениот адаптер за патување што ќе ви треба затоа што можете да додадете која било ставка што ќе одговара, дури и да користите ленти за напојување (не е вклучено) за напојување до или повеќе од 3 дополнителни уреди да поседуваат USB кабел, USB Тип-Ц, испорака на електрична енергија, ПД или нормална САД/Европа/Австралија/Нов Зеланд/Обединетото Кралство, плус 190 повеќе земји (USB кабли не се вклучени). ⚡ 【Адаптибилен најмногу насекаде】 : Мулти прилагодлив двоен/двоен USB -порта центар со 100 V до 240 V затоа што иако моќта треба да биде од 110 V до 220 V, тоа често не е. Ова автоматски го прилагодува излезот за протокот на моќност на секоја земја. Забелешка, не конвертор, не ја конвертира моќта, адаптерот за наизменична струја мора да биде 110-220 V CMPATILED. USB пристаништата се нормални каде било, не е потребен конвестион или адаптер. ⚡ 【Заклучување на пинот за безбеден приклучок】 : Не мразиш кога ќе ги притиснете игличките тоне назад во адаптерот за патувања кога ќе го притиснете во излезот? Овој универзален адаптер за патувања ги заклучува и ги отклучува игличките безбедно во неговите фиксни позиции. ⚡ 【USB конвертор】 : Ова ја претвора моќта во вашите USB порти. И двајцата за да можете да го користите ова во САД, или каде било во 190 земји кои ги поддржуваат игличките за полнење само со еден уред. ⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со Motorola Moto X Sport за да можете да го користите нашиот универзален адаптер за моќност во 150+ земји, се вклопува во САД, Велика Британија, ЕУ, кинески места и многу други (види слики). Сето ова во еден адаптер за патувања доаѓа во едно парче за разлика од другите што лесно се кршат. ⚡ 【Полнење 3+ артикли】 : Единствениот адаптер за патување што ќе ви треба затоа што можете да додадете која било ставка што ќе одговара, дури и да користите ленти за напојување (не е вклучено) за напојување до или повеќе од 3 дополнителни уреди да поседуваат USB кабел, USB Тип-Ц, испорака на електрична енергија, ПД или нормална САД/Европа/Австралија/Нов Зеланд/Обединетото Кралство, плус 190 повеќе земји (USB кабли не се вклучени). ⚡ 【Адаптибилен најмногу насекаде】 : Мулти прилагодлив двоен/двоен USB -порта центар со 100 V до 240 V затоа што иако моќта треба да биде од 110 V до 220 V, тоа често не е. Ова автоматски го прилагодува излезот за протокот на моќност на секоја земја. Забелешка, не конвертор, не ја конвертира моќта, адаптерот за наизменична струја мора да биде 110-220 V CMPATILED. USB пристаништата се нормални каде било, не е потребен конвестион или адаптер. ⚡ 【Заклучување на пинот за безбеден приклучок】 : Не мразиш кога ќе ги притиснете игличките тоне назад во адаптерот за патувања кога ќе го притиснете во излезот? Овој универзален адаптер за патувања ги заклучува и ги отклучува игличките безбедно во неговите фиксни позиции.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Masthome Spin Mop со кофа и метла сет за прашина од прашина , моп и кофа со сет на бранче со 5 повторно користење на мелодии , метла и комбо

DEN 1396.80

Ажурирање на механизам за вртење кофа со копирање со дизајн на двојна комора има функции за чистење и д�

Херој Трол Налепници Налепници Целосна Поставена Кожа На Предната Плоча За Комплет За Заштита Од Х-кутија Од Една Серија Х Од Кајал

DEN 1512.00

Кожата пакет опфаќа XBOX Серија X Конзола Пред и страни и лицето на Еден Контролер Про Одделение 3 Слој Кож�

4-ти јули маици за жени лето САД знамето вратоврски за печатење врвови за печатење на маици за независност Патриотски кратки ракави маички

DEN 2.33

блузи за жени деловни обични Врво на тренингот за увоз на жени ❤❤ Со големина : Ве молиме изберете ја го�

Амосфун 20 парчиња Салфетка За Сирена Материјали За Еднократна Употреба Коктел Вечера Хартиени Салфетки За Бебешки Туш Роденден Свадба

DEN 131.68

?Врвен Квалитет : оваа салфетка за сирена е изработена од еколошка хартија, што гарантира дека тие се нет

Модерен Дом Премиум Автоматски Четкан Нерѓосувачки Челик, Корпа За Отпадоци Без Допир Со Сензор За Вртење На Капакот, Адаптер За Напојување

DEN 1.00

Иновативниот сензор за вртење реагира и на рацете и на нозете, мавтајте со раката или останете целосно б

Ротал Симпатична Виолетова Кутија Компатибилна Со Нинтендо Прекинувач, Заштитни Додатоци За Капакот На Куќиштето За Конзола За Прекинувачи

DEN 223.20

Дизајн на изглед : Персонализирано заштитно куќиште со шема компатибилно со Прекинувачот Нинтендо, лес�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.