• Новак
Kriddr Подвижен песок уметност слика wallидна уметност домашна канцеларија декор 3Д длабок морски песок пејзаж Движење Движење на рамка со песок 360 ° ротација на песоче?

Kriddr Подвижен песок уметност слика wallидна уметност домашна канцеларија декор 3Д длабок морски песок пејзаж Движење Движење на рамка

Вреднување на стоката:
DEN 6223.84

Пристапност
Во достапна форма

Ние нудиме различни големини Се препорачува да ги потврдите поставувањето и големината на просторот пред да купите, а потоа да изберете. Совршено квалитетно, висококвалитетно олово стакло што е транспарентно како вода, овозможувајќи ви целосно да го доживеете Quissand и Quissand. Дизајнот на производот е генијален, изработката е прецизна, секое ниво на детали е различно, а совршен фин песок и неговата боја ја прават секоја 3Д слика што излегува надвор е полна со уметнички концепција. Рамката на материјал од цврсто дрво не треба да се грижи за неговиот проблем со заштитата на животната средина и тоа е одлична декорација. 360 ° Паралелна ротација, подвижни слики од песок создаваат нова слика со песок со секој чекор. Песокот никогаш не го прави истиот дизајн двапати. Гледањето на обоениот песок полека се спушта низ кругот е релаксирачки и смирувачки на умот, што може да ги ослободи стресот, да ги опушти очите, да култивира трпеливост. Да ви дадеме неочекувано изненадување. Убавината на времето, просторот и природата несвесно, ве одведува во светот на песокот на Зен и прави кратко раздвојување од бучниот свет. Дијалектички сојузник, убавината не е постоење, но исчезнувањето на секое флип може да произведе целосно не-повторувачко динамично сликарство, така што не можете да ја издржите да го ослободите. Тоа е корист за развој на интелигенција, да го подобри чувството. Особено погодно за канцелариски работници, студенти и компјутерски работници, можат да го олеснат стресот и заморот на очите. Исто така, може да се пренесе на најблиските луѓе, семејството, пријателите, соработниците, итн. Исто така е погоден за забави, родендени, прослави, свадби, домаќинки, потсетници за патувања и подароци. Ние нудиме различни големини. Се препорачува да ги потврдите поставувањето и големината на просторот пред да купите, а потоа да изберете. Совршено квалитетно, висококвалитетно олово стакло што е транспарентно како вода, овозможувајќи ви целосно да го доживеете Quissand и Quissand. Дизајнот на производот е генијален, изработката е прецизна, секое ниво на детали е различно, а совршен фин песок и неговата боја ја прават секоја 3Д слика што излегува надвор е полна со уметнички концепција. Рамката на материјал од цврсто дрво не треба да се грижи за неговиот проблем со заштитата на животната средина и тоа е одлична декорација. 360 ° Паралелна ротација, подвижни слики од песок создаваат нова слика со песок со секој чекор. Песокот никогаш не го прави истиот дизајн двапати. Гледањето на обоениот песок полека се спушта низ кругот е релаксирачки и смирувачки на умот, што може да ги ослободи стресот, да ги опушти очите, да култивира трпеливост. Да ви дадеме неочекувано изненадување. Убавината на времето, просторот и природата несвесно, ве одведува во светот на песокот на Зен и прави кратко раздвојување од бучниот свет.

Главните карактеристики

1. Name:
Quicksand Landscape.
2. Size:
16 inches.
3. Shape:
round.
4.Color:
Multi-Color Optional
5.Style:
Modern Minimalist
Product List:
1 x Quicksand Landscape:
Quicksand painting maintenance and air conditioning:
1. With the change of temperature and air pressure, it is sometimes necessary to adjust the air and water in the quicksand painting.:
A. Under normal circumstances, only adjust the air, do not add water, do not pump water when adjusting the air.:
B. If there is too much air and the quicksand falls too slowly, take out a little air.:
C. If the air volume is not enough and the quicksand falls too fast, add a little air.:
2. There is a small round hole on the frame to adjust the air, and a syringe can be inserted.:
3. If you need to pump, first remove the sand, then move the air into the small round hole, and then insert the syringe to pump. Note that the sand painting should be laid flat. :

Избор на клиент

36 парчиња Божиќни украси што висат гноми Божиќни украси фарма куќа Божиќ дрвени украси околу украси од дрво одмори дрвени кружни украси со јажиња

DEN 208.00

Божиќни гноми декори : Пакетот доаѓа со 6 различни стилови на Gnome Божиќни украси, 6 парчиња од секој стил, �

Корпа ЗА Отпадоци ФААНАС Со Капак, Кујнска Корпа За Отпадоци Од 4 Литри Тенка Тесна Спална Соба Канта За Ѓубре Во Бања Правоаголна Водоотпорна

DEN 1599.84

Висококвалитетна канта за ѓубре во бањата : верувам дека ќе додаде убавина на работата и животот каде и �

Карбид Дрвени Алатки за Вртење 7 парчиња Алатка За Вртење Карбидни Влошки за Струг Од 12мм Здодевна Лента За Вртење Комплет За Држач За Алат

DEN 1224.00

Во голема мера ја поедноставува кривата на учење при вртење, нема потреба да учите и запомните комплици�

ЗЕОНХАК 6 Спакувајте Тешка Ф Стегач, 6 Инчи премиум Стегач За Челична Шипка со Заштитник За Подлога и Удобна Рачка За Обработка На Дрво,

DEN 399.84

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИстегачот Од 6 инчи Ф е изработен од висококвалитетен и тежок челик, со хромирана повр�

ОГНЕНО Трето Светло За Сопирање/Обратно Светло Пушено Компатибилно со 2009-2014 Форд Ф150 Трето Светло За Сопирачките, Задно Кабинско Светло

DEN 3.00

●Широк Спектар На Модели●Овие огнени трети сопирачки светла се компатибилни со 2009 2010 2011 2012 2013 2014 Форд Ф

Етикети со цени за цени за најдобри долари, налепници за цени за накит, налепници за налепници 1x0,75 инчи на налепници за шарени цени, 1008

DEN 159.84

1 Оваа налепница го олеснуваат животот за придвижување на предмети од мала вредност.Тотална 7 бои, секој�

Дебели Не Се Лизга Вежба &засилувач; фитнес 1/4 јога мат Со Диносаурус Здраво Зелено Печатење за Јога Пилатес &засилувач; Кат Фитнес Вежба

DEN 371.20

[100% нетоксичен Материјал] : Изработен од висококвалитетен тпе материјал Тоа е поскапо за производство, н

Подлога за глувче Со Потпора На Зглобот Комплет За Одмор На Зглобот На Тастатурата, Симпатична Pономска Гел-Подлога За Глувче Со Гумена Основа

DEN 2.67

1 х Тастатура Рачен Одмор Рампа; 1 х Подлога За Глувчето со Одмор На Зглобот; Тастатура и подлога за глувч�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.