• Новак
Поставени кокодски пренасочувачи, 3мм 4мм 5мм 6мм 7мм 8мм 8мм 9мм 10мм дијаметар H7, секач за мелење -, 8 парчиња

Поставени кокодски пренасочувачи, 3мм 4мм 5мм 6мм 7мм 8мм 8мм 9мм 10мм дијаметар H7, секач за мелење -, 8 парчиња

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

★ Големина на метежот на прераспределување - Дијаметар на сечење : 3мм 4мм 5мм 6мм 7мм 8мм 9мм 10мм; Толеранција : H7 ★ Широки апликации - широко користени за намалување на светлината, поправка работа, отстранување на акции или само за зголемување на дупките. Исечете го или извадете го тенкиот слој на метал на површината на обработените дупки, главно за да ја подобрите точноста на дупката и да ја намалите грубоста на површината. ★ Прави флејти - Алатките за директно флејта им овозможуваат на чиповите да се соберат во флејтите. Универзалната тркалезна форма може да се користи во најразлични системи за одржување на алатки. ★ Челик со голема брзина - Репродуктори со голема брзина на челик имаат голема цврстина, добра цврстина, отпорност на абење. Само основната подлога без дополнителни облоги, добро за апликации за општа намена. ★ Корисни совети - Reamers имаат еден или повеќе заби. Дупките машински од пренасочувачот се со прецизна големина и форма. Прецизно враќање на не'рѓосувачки челик, алуминиум, легура челик, леано железо, бакар, челик со алатки, пластика и дрво. ★ Големина на метежот на прераспределување - Дијаметар на сечење : 3мм 4мм 5мм 6мм 7мм 8мм 9мм 10мм; Толеранција : H7. ★ Широки апликации - широко користени за намалување на светлината, поправка работа, отстранување на акции или само за зголемување на дупките. Исечете го или извадете го тенкиот слој на метал на површината на обработените дупки, главно за да ја подобрите точноста на дупката и да ја намалите грубоста на површината. ★ Прави флејти - Алатките за директно флејта им овозможуваат на чиповите да се соберат во флејтите. Универзалната тркалезна форма може да се користи во најразлични системи за одржување на алатки. ★ Челик со голема брзина - Репродуктори со голема брзина на челик имаат голема цврстина, добра цврстина, отпорност на абење. Само основната подлога без дополнителни облоги, добро за апликации за општа намена. ★ Корисни совети - Reamers имаат еден или повеќе заби. Дупките машински од пренасочувачот се со прецизна големина и форма. Прецизно враќање на не'рѓосувачки челик, алуминиум, легура челик, леано железо, бакар, челик со алатки, пластика и дрво. Атрибути : * Дијаметар на сечење : 3мм / 0,12 "; 4мм / 0,16"; 5мм / 0,2 "; 6мм / 0,24"; 7мм / 0,28 "; 8мм / 0,31"; 9мм / 0,35 "; 10мм / 0,39"* должина на флејта : 17мм / 0,67 "; 17мм / 0,67"; 23мм / 0,91 "; 26мм / 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Куизе Автомобил Подлоги 2 Пакет Сончоглед Црвено Отстранлив Апсорбирачки Керамички Авто Подлога За Пијалоци, Држач За Чаши За Декор За

DEN 2.67

●Материјал ● горниот слој на нашиот автомобилски подлога е изработен од керамика што апсорбира вода, к

Брада змеј хамак, брада змеј кревет гуштер, мека платно, влекач за влекачи за влекачи за влекачи на гуштери на гуштер, додатоци за резервоарот

DEN 2.67

【Хамак за влекачи】 Оваа влекачка хамак е прекрасен додаток на резервоарот за влекачи Совршено за брад�

Бостантен Лаптоп Ранец Чанта За Жени Вистинска Кожа Ранец Патна Торба И Женски Паричник Вистинска Кожа Голем Капацитет Рачка Спојката

DEN 2047.84

€Strudy & Cualtity®чантата за ранец за лаптоп за жени изработена од мека вистинска кожа од крава, издржлива как

Ceeroyal 100 парчиња завеси за завеси, клипови за завеси со злато со издржливи иглички за облека за DIY фотографии, декорација на домови,

DEN 1.00

Design Дизајн на отворање на Sawtooth】 Двоен ред се залепи со силна сила за залак, лесен за виси предмети насек�

Преземање На Догамија и Догареса Кригла. Подарок За Гејмерите Дрвени Танкард. Пиво Штајн со капак. Персонализирана Дрвена Кригла За

DEN 551.68

? Материјал : природно дабово дрво Вметнувањето на кригла нерѓосувачки челик Етикетата е направена од б

Добредојдовте на нашиот наставник за наставници за наставници за наставници за знак за закачалка за закачалки за училишни училници за украси

DEN 223.84

Пакетот вклучува : ќе добиете 1 парче кружна смешна висечка декорација на дрвени плакети, што ќе биде уба

ДЕКОРАЦИИ За Забави НА ПРИНЦЕЗАТА ГРЕПППИ-Украсите За Роденден На Принцезата Вклучуваат Балон Лак, Банер, Позадина, Чаршав, Тул, Круна,

DEN 463.84

€Принцеза Партија Материјали● Составен од трендовски нијанси на розова и златна, овие принцеза роденд

Организатор на електроника, Желе Чешел Електронски Додатоци Случај Пренослив Двослоен Кабел За Складирање Торба За Мобилен Телефон, Податочна

DEN 2.00

+ Двојни Слоеви И Добро Организирани : Повеќе џебови и еластичен ракав со различни големини обезбедуваа�

СЕ ПРАШУВАМ Козметика Кутија За Складирање Јута Ткаени Кошница Маса Клуч Далечински Управувач Контејнер Закуска Случај Со Покритие

DEN 3024.00

Рачно ткаени storан складирање Чувајте ги плакарите и другите простории организирани за да заштедите пов

Анѓели Палто Удар Ѕид Шапка Виси Декорација Бања Двојна Наметка Кука Закачалка Монтирани Кујна Крпа За Куки Туш Гаража Закачалки Нерѓосувачки

DEN 204.16

Куки за крпи : Куки Од Ѕид Од Нерѓосувачки Челик кои Удираат бесплатен дизајн, куката е многу лесна за ин�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.