• Новак
Датотеки за маникир за седишта за нокти

Датотеки за маникир за седишта за нокти

Вреднување на стоката:
DEN 1059.20

Пристапност
Во достапна форма

2 двострани датотеки за нокти Дизајнирано со јадро од пена, обезбедувајќи флексибилност на контурата на ноктот. Може да се користи на природни или лажни нокти. Совршен за поднесување и обликување. Одобрена ПЕТА - без суровост и вегански пријателски. Одржувајте уредни и уредни нокти со датотеки за професионални маникир за Nail. Вклучува две двострани датотеки за нокти кои работат најдобро за поднесување и обликување на природни и лажни нокти. Дизајнирано со јадро на пена, обезбедувајќи флексибилност за да помогне во контурното кон обликот на ноктите, без напор давајќи чиста, мазна, финиш за квалитет на салон. Користете неделно за да ја одржите формата на ноктите. Како да користите : Нежно поднесете ја ноктот од аголот до центарот на ноктот, кревајќи ја датотеката подалеку од ноктот. Кога ќе се постигне посакувана форма, префрлете ги страните. Не тријте ја датотеката за нокти напред и назад.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Чистач на вакуум за отстранување на црнахед - Електричен црна боја и отстранување на бела глава Инструмент за убавина , Комедон екстрактор

DEN 3.33

【Мултифункционална надградба】 Професионална јачина на 3 нивоа и 2 правосмукалки во форма на дупки 3 реж

1pcs 12mm 12v Автомобил АЛУМИНИУМ ПРЕДВОДЕНА Моќ Притискање Копче Метал Прекинувач Бравата Моментално Бравата Притисни Копче Прекинувач,

DEN 2.33

Тип на материјал : Тип На Алуминиумски Металитем : Копче Прекинувачспецијални Карактеристики : Прекинув

Денот на вineубените Loveубовта Јута Вуд врамен знак за уметнички дела декорација на модерни американски државни мапи знаци вертикална дрвена

DEN 2.67

✅ 【Мотивациска wallидна уметност】 12x12inch, висок материјал од дрво од дрво, дрвен знак со цврсти рамки за д�

ЊУТРИ Електрични Центрифуга Машина Десктоп Лабораторија Клупа Центрифуги Со Тајмер &засилувач; Контрола На Брзината 4000 вртежи Во минута

DEN 1033.60

[ЕФИКАСЕН МОТОР] компонентите на моторот имаат висок степен на затегнатост, моторите работат стабилно, �

Џиџи Лицето Мед Восок Отстранување на Влакна &засилувач; Чувствителни Области И БОНУС Слободен Муслин И Шпатула Комбо Комплет Вклучени

DEN 2.33

Џиџи 2 ПАКЕТ Лицето Мед Восок Отстранување На Влакна, 14 Мл Конзерви И Муслин И Шпатула Комбо Комплет...

Рузвелт Снабдување Копродукции. Мелем За брада-Регенератор За Оставање - Направен само Со Природни И Органски Состојки-Калај Од 2 Унци

DEN 0.33

НАЈПРОДАВАН МИРИС : Лесно миризлив со ловоров рум, нане и еукалиптус, нашиот Мирис На Јосемит е нашиот бе

Panенски панталони летни обични широки нозе еластични половини пакувања цветни релексирани вклопени плажа исечени панталони со панталони со

DEN 159.84

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот ? Материјал : женски панталони за п�

9 парчиња форма на вентилатор, најлонска коса четка за коса, пенкало поставено акрилна акварел уметност материјали за канцелариски материјал

DEN 3.00

Удобна рачка : Одличен држач за пенкало, лесен за држење, цврсто и сигурен, давајќи ви удобен зафат и слик

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.