• Новак
Boxwave Universal to Adapter на приклучоци во Велика Британија - Универзален приклучок Адаптер - Аус, ЕУ, Велика Британија, полнач на САД

Boxwave Universal to Adapter на приклучоци во Велика Британија - Универзален приклучок Адаптер - Аус, ЕУ, Велика Британија, полнач на САД

Вреднување на стоката:
DEN 112.00

Пристапност
Во достапна форма

Претвора приклучоци од која било земја во приклучок во Велика Британија Еден мулти-земја адаптер за приклучок за излез од три гасови. Лесен и компактен, совршен за патници. Наменето за употреба со полначот на wallидот или Versacharger Pro. Кога се користи со Versacharger Pro, напонот на излезот на електрична енергија мора да се движи помеѓу 100 до 220 волти AC. Користете го адаптерот за Universal to uk -излез на приклучокот со вашиот полнач за versacharger pro или wallид за да го наполните вашиот рачен во Велика Британија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Јопеса Голема Рокерска Рачна Лежиште За Лежиште Рачен Винч 4мм Кабелска Кука Пренослив Брод Рачна Приколка Функција За Самозаклучување 1200

DEN 2.67

Функција за сопирање : професионалниот винч е опремен со двонасочен уред за самозаклучување Кога рачка�

Восок грејач Двојни Садови Депилаторски Восок Потопла Машина Парафин За Рака И Нозе Спа Епилатор Алатка За Отстранување На Влакна

DEN 227.20

Повеќекратна Функција И Практична : восочниот грејач е погоден за лична нега и професионален салон, мож�

Осунг Стоматолошки Пластичен Рачка Композитен Инструмент Со Стоматолошки Двоен Работен Крај Алатка За Реставративен Инструмент-3ЦЦЦЦТ15

DEN 2.00

Стоматолошки Композитен Инструмент Автоклавибилна Нелизгачка Рачка Рачките се дизајнирани така што е

Американска Лабораторија Фристаден 500мл Сепараторна Инка Со Тефлонски Вентил За Стопер | Квалитетно Лабораториско Боросиликатно

DEN 592.00

ОДДЕЛНИ ТЕЧНОСТИ СО ПРЕЦИЗНОСТ : Почистите екстракции доведуваат до попрецизна работа Прецизно одделн�

Тјухау Тркалезна Фиока Влече Рачка Елка Снешко Печатење Со Завртки За Домашна Комода Кабинети Врата Кујна Канцеларија Биро Фиока

DEN 1.33

Материјал : оваа рачка на фиоката е изработена од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и стакло, што го олеснува јасно гледа�

Ранец ЗА Ладилник ЗЕКЕП, Мултифункционален Ранец За Ладилник Отпорен На Истекување Со Обложена Горна Рачка, Мрежест Џеб за Кампување СКАРА

DEN 480.32

€Голем Капацитет zakep cooler ранец држи до 36 Лименки и 5 килограми мраз во пространиот простор за складирање

3-Кабел За Напојување За Печатач За Монитор - Замена На Компјутерски ТВ КОМПЈУТЕР КАБЕЛ За Напојување СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА За HP Dell PS

DEN 0.33

Побезбедно : кабелот за напојување е изработен од пвц материјал, има предности на заштита на животната с

300 ПАРЧИЊА Избрани Мини Новини Гуми За Моливи За Деца, Забавни Слатки Масовни Овошни Животни Бришачи За Собирање Колекции За Ученички

DEN 1.00

Материјал : Мини гума за бришење е изработена од нетоксична и еколошка гума Тоа е идеална мини гума за де

балако 5 парчиња Закачалки За Држачи За Растенија За Украсување Аквариумско Садење Чаши За Вода Држач За Акрилни Пластични Садови

DEN 263.84

ЖАРДИНИЕР со ВШМУКУВАЊЕ чаша Чашата За Растенија За Вода е исто така добар подарок за оние кои сакаат да

Случај за 6,8 Поттикне Хартија Бело Поттикне Хартија Бело Потпис Издание, Лесен Стп Кожен Капак Со Автоматско Спиење/Будење, Жиџијанг

DEN 1299.20

●Универзална Компатибилност● : овој случај За Поттикнување е дизајниран да одговара на сите модели На

РАЗУМ Спирална Закачалка За Перење Спирална Решетка За Сушење Спирален Јорган Закачалка За Складирање Облека Решетка За Сушење 360 Ротирачки

DEN 1198.40

РОТИРАЧКИ КРПИ решетката Користењето материјал од алуминиумска легура, цврст и не е лесно да се биде на�

Заштитник на електрична енергија од 10 стапки за напојување- 8 продажни места и 4 USB порти и 1 USB-C порта, 1875W/15A, рамен приклучок, распоредени

DEN 0.33

Strip 8аутлет за напојување со USB】 Наменета за погодност и безбедност, лентата за напојување на заштитнико

Tfwadmx Рептил Basking Платформа Голема Желка Хранење Област За Капење Желка Оригинална Карпа Плоча Мелење Нокти Одмор Тераса Живеалиште

DEN 1.67

Од природна карпа, незагадувачки, нетоксичен безопасен, уредувачки ефект на вистинска убавина Може лес�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.