• Новак
WLXP фризерски капачиња и наметки, салон бербер наметка крпа за возрасни салони бербери фризер коса сечење наметка наметка водоотпорна анти-статичка фризерска крпа

WLXP фризерски капачиња и наметки, салон бербер наметка крпа за возрасни салони бербери фризер коса сечење наметка наметка водоотпорна

Вреднување на стоката:
DEN 497.60

Пристапност
Во достапна форма

Наметка за сечење на коса; Наметка на фризер, целосна должина за да ја заштитите облеката Сатен материјал, еколошки, мек на допир, не-лепливи, водоотпорни, помага да се задржи облеката сува и чиста. Црно, деколте со еластичен дизајн на лента, копче од не'рѓосувачки челик, еластично и само-прилагодување, лесен за употреба. Лесен за употреба и чистење, сечење, перм, боја, итн. Погоден за сечење на косата, боење, стилизирање и перминг, погоден за професионални салони за коса или домашна употреба. Материјал : Satinclor : Black Size : 160 * 140cmpackage Вклучува : 1 * Фризура Shawl This е рачно мерење и може да има грешка од 1-2 см.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Суоирблсс Жена Мода Блескав Кристален Клип За Коса Иглички За Канџи Големи Фенси Штрасови Клип За Канџи Клипови За Вилица Додатоци

DEN 2.33

Деликатниот кристал ви носи уникатност чувство за убавина Пакет : 1 КОМПЈУТЕР; Големина : Околу 10,3 х 6 СМ /

Дијадеми За Жени Дијадеми и Круни За Жени Кралица Круна Свадба Дијадеми За Невестата Круна За Жени Свадба Круна За Невестата Дијадеми За Девојки

DEN 351.84

?Материјал? : Жолтите кристали бронзени дијадеми за жени се изработени од висококвалитетен цитрин и бел�

Шампон за шампон и балсам, подмладувајќи ја дневната кондиционер за чистење роса и збогатување, зачувајте го скалпот и косата, салонските

DEN 959.84

Зачувајте го скалпот и косата клиентот го кажа ова : Јас сум залудна стара жена со децении купување шамп

Чешел за коса за виткана коса широко заби чешел дрво чешел дрвена широка заби чешел чешел од чешел за затрупче за густа кадрава брановидна коса

DEN 100.64

Квалитет на висина : Рачно изработено со традиционални ракотворби, добро полирани, мазни и беспрекорни,

АЛЕНЛАЈФ Женски Неопренови Отпорни На Топлина Држач За Виткање На Железо Рамно Железо Стапче За Виткање Капак За Чување Торбичка За Торбичка

DEN 155.04

Материјал : Неопренови, Допирот е мек, а материјалот водоотпорен, заштитете ги рацете од изгореници Одго

Малар Природен Серум За Раст На Косата Со 3% Редензил, 5% Капиксил, 3% Прокапил За Зголемување На Дебелината На Косата, Природен Блокатор На

DEN 3.00

СОДРЖИ ЕФЕКТИВНИ И ДОКАЖАНИ СОСТОЈКИ : комерцијална мешавина од (патентирани) основни состојки кои вклу

Човечки Снопови За Коса 26 28 30 инчи Длабока Бранова Коса 3 Снопови Необработена Бразилска Девствена Коса Длабок Бран Кадрава Коса Човечка

DEN 2479.84

Двојна Машинска Ткаенина, Компактна и Силна Висока Еластичност Исклучителна Изработка Природна Црна Б�

Lxxsh Електрична коса зацрвнувач четка јонска коса зацрвстувањето на железо професионално керамички стилизирање на косата за греење топол

DEN 6893.60

Керамичка турмалинска топлинска плоча, поеднакво топлина Кога производот ќе достигне максимална темпе

Абаодам 3 парчиња Ноќта на вештерките смешен гигант човек голем чешел рачно изработен природен чешел широк заби чешел за забава за забави

DEN 187.20

Големи чешли за исправување на косата, ја прави вашата коса мазна и удобна за допир Обидете се да го кори

СНОПОВИ За Бранови НА ТЕЛОТО НА ШВАИР Човечка Коса 7А Одделение Необработена Бразилска Девствена Коса 4 Снопови Бран На Телото Човечка

DEN 607.84

Квалитет на косата : Необработени девствени плитки со затворање исечени директно од млади бразилски до�

Хучу Симпатична Геометриска Мечка Девојки Метално Срце Шноли За Коса Во Корејски Стил Додатоци За Коса Цртани Шноли Женски Клипови За Коса

DEN 22.24

Тип : Клипови За Коса Материјал : Метал Големина : како што покажува сликата Стил : корејски стил Пол : Жен�

Додатоци за Невестинска Коса, Свадбена Глава Беусуловер За Невеста, Бисерна Лоза За Коса Со Кристален Кристал, Лист За Жени И Девојки, Деверуша,

DEN 1.33

100% уникатни рачно изработени додатоци за невестинска коса изработени од висококвалитетна легура, опал,

АД Барбер Професионални Бербер Случај, Стилист Алатка Кутија Организатор &засилувач;n Патување Куфер Со Отстранлив 6 Машини Држач Фиока,

DEN 3.00

[Пренослив и Удобен Бербер Кутија за Складирање ] : АД Бербер Пренослив Берберски Случај е создаден за да

висесани Бербер Кејп Колачиња Во Облик На Срце Денот На Вљубените Полиестерски Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка

DEN 303.84

Од 2000 година, висесунските линии на производи вклучуваат лигавчиња за фризури, влажни суви кеси, кеси за

Ренслат Професионални Бербер Безжични Машини За Коса Мажи Дете Полнење Електричен Тример За Коса Машина За Сечење За Домаќинство

DEN 4584.80

Возрасен Опсег : 03 месеци, 46 месеци, 79 месеци Тип На Ставка : Машинка За Коса Материјал : Нерѓосувачки Чели

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.