• Новак
Хоилдс Дијамантски уметнички комплети за сликање за возрасни - Месечина Пеперутка целосна вежба дијамантски точки слики за почетници, тркалезна 5Д боја со дијаман?

Хоилдс Дијамантски уметнички комплети за сликање за возрасни - Месечина Пеперутка целосна вежба дијамантски точки слики за почетници,

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Комплетите за дијамантска уметност доаѓаат како платно со леплива позадина што е заштитена со пластична покривка Нашите дијамантски слики се убаво дизајнирани и не постои таков степен на прецизност на друго место. Јасни симболи : Лесни за читање броеви и букви. Боите се светли и живописни, убава слика. Нашите слики со дијаманти се сите рачни дизајн, вратете ја оригиналната слика колку што е можно повеќе. Одлични комплети за сликање со дијаманти : Секоја слика на дијамант на Месечината доаѓа со сè што е потребно. 1*HD печатено платно, 1*дијамантски пенкало, 1*восок, 1*фиока, 10*резервни вреќи со Ziplock и доволен број на тркалезни дијаманти. Сликите се убави, а активноста е многу медитативна и смирувачка. Дополнителни дијаманти и добра адхезија : Дополнителни 30% точки/скапоцени камења За секоја боја, дијаманската уметност е лесна за употреба и добро се држи без дополнителна помош или помош. Сликите со дијамантски скапоцени камења додаваат сјај на вашиот ден. Ослободување од стрес и најдобар подарок : 5Д Дијамантска уметничка сликарство, жешкиот нов тренд на занаетчиско олеснување на стресот за возрасни. Овој забавен проект за сликање на дијаманти е совршени подароци за мајка, ќерка, сестра, сопруга, внука, пријател. Совршен подарок за почетник или искусен, дијамантски уметник. Загарантирана наплата или замена : Ако случајно ги изгубите дијамантите или бојата со дијаманти што сте ги добиле скапоцените камења или алатките, ве молиме контактирајте не, ние ќе ја повториме замената бесплатно или целосна наплата за вас во рок од 24 часа, ве молиме бидете сигурни дека набавката. Јасни симболи : Лесни за читање броеви и букви. Боите се светли и живописни, убава слика. Нашите слики со дијаманти се сите рачни дизајн, вратете ја оригиналната слика колку што е можно повеќе. Одлични комплети за сликање со дијаманти : Секоја слика на дијамант на Месечината доаѓа со сè што е потребно. 1*HD печатено платно, 1*дијамантски пенкало, 1*восок, 1*фиока, 10*резервни вреќи со Ziplock и доволен број на тркалезни дијаманти. Сликите се убави, а активноста е многу медитативна и смирувачка. Дополнителни дијаманти и добра адхезија : Дополнителни 30% точки/скапоцени камења За секоја боја, дијаманската уметност е лесна за употреба и добро се држи без дополнителна помош или помош. Сликите со дијамантски скапоцени камења додаваат сјај на вашиот ден.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Негувани Моменти Кутија За Спомен На Накит Со Филигрански Дизајн Во Форма на Срце За Сочувство Подарок Загуба На Саканата Личност, Жалост Подарок

DEN 559.84

Класична кутија во облик на срце Специјален подарок за цветни девојки, крштевање, прва причест, годишни�

Адаптер за зимски зимски зими 4 компјутери, компресор на воздухот 1/4 Брзо поврзување приклучок со GHT 3/4 Градинарско црево, адаптерот што се

DEN 175.84

2 x Femaleенски Ght одговара 2 x машки GHT фитинг 4 x силиконски заптивка (дополнително) Широка апликација : Адапт�

DOITOOL 2 Парчиња Пеглање Одбор Кука Метал и куки Закачалка Куки Метал Стојат Метал Пеглање Одбор Држач Пеглање Одбор За Пеглање Држач За

DEN 2.67

ЗАКАЧАЛКА ЗА ДАСКА за ПЕГЛАЊЕ Премиум Материјал : Направен железен материјал, безбеден и , што може да би

Мочичка Джинджифилово Куќа Позадина Божиќ Бонбони Куќа Снегулка Земјата На Чудата Бор Дрво Фотографија Позадина За Деца Винил Колачиња

DEN 646.40

Mocsicka,Американски БрендПрофесионална Дизајнирана Фотографија Позадина.Ако Ви Треба Сопствена Позадин�

Вештачки Рози Цвеќиња Вештачка Пена Рози Вистински Изглед Лажни Рози Декорација За Дома, Туш За Бебиња, Самостојни Свадбени Букети

DEN 2.33

Материјал : Изработен од висококвалитетна мека латекс пена Екопријателски јп материјал, реални лажни ц�

Кригла За Пиво, Прилагодена Кригла За Пиво, Свадбени Стакларија, Персонализирана Кригла За Пиво, Смешна Кригла, Прилагодена Кригла За

DEN 399.20

Прилагодување : Оваа Кригла за пиво може да се прилагоди со посакуваната формулација, ако сакате да имат

Кампувањето е во шатори шишиња со топла вода гумена торба со топла вода со симпатична покривка за период на олеснување на болката

DEN 303.84

✿ Мулти функционално шише со топла вода гумениот материјал држи топлина подолго од традиционалните ши

Amki 32w Треперење Оптички Влакна Светлината Ѕвезда Хедлајнер Комплет, Bluetooth ПРЕДВОДЕНА RGBW Ѕвезда Таванот Светлината Комплет ОД СТАН/Далечински

DEN 808.00

●Нова Контрола На Надградба ● нашето светло со оптички влакна се контролира со апликација bluetooth и дале�

Синхроно тркало, макара за време на лизгање на меурчиња 20 60 заштеда на заби за заштеда на константна брзина на опрема 2 Поставете за

DEN 1.33

Точен пренос : Синхроната макара не се лизга при работа, односот на преносот е константен, а перформанси�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.