• Новак
7 ЧАСОТ ПРАВОАГОЛНИК Кристален Лустер Модерни Хромирани Лустери Современа Капка Дожд Виси Осветлување За Трпезарија Кујнски Остров 31,5 Инчи

7 ЧАСОТ ПРАВОАГОЛНИК Кристален Лустер Модерни Хромирани Лустери Современа Капка Дожд Виси Осветлување За Трпезарија Кујнски Остров

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

?●Правоаголен КРИСТАЛЕН ЛУСТЕР q : овој лустер за трпезарија користи врвни кристали На лустери K9 кои имаат одличен пренос на светлина, а светлосниот апарат на правоаголникот користи нерѓосувачки челик и има мазна и сјајна хромирана површина Овој лустер од правоаголник е совршен за трпезарија, кујнски остров, дневна соба. ️ € ●ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА на ЛУСТЕРОТ● : 3 Лесни Чекори : 1. Отстранете ја заштитната фолија, прилагодете ја соодветната висина и инсталирајте ја крошната на таванот; 2. Инсталирајте ги светилките Е12( не се вклучени светилки); 3. Закачете Ги Кристалните Нишки на хромираното светло следејќи го редоследот прикажан во упатството. Ги надградивме нашите процеси на пакување и инсталација на лустери. Кристалите и светилката се безбедно спакувани за да спречат неочекувано оштетување за време на испораката. ?●7-ЛЕСЕН ЛУСТЕР за ТРПЕЗАРИЈА q : нашиот модерен кристален лустер за трпезарија бараше 7 x E12 светилки (светилки не се вклучени). Целосно затемнето кога користите светилки и прекинувачи за затемнување (не се вклучени). Светлосната боја ќе зависи од тоа какви светилки за температура на светлината сте користеле : (топло светло 2000k-3000k), (неутрално светло 4000k-5000k) и (ладно бело светло 5500k-6500k). ️ €_ ДИМЕНЗИЈА НА КРИСТАЛЕН ЛУСТЕР q : Должина 31,5" x Ширина 7,8" x Висина 15,7".

Главните карактеристики

Избор на клиент

Луксуз 10 парчиња керамичка лажица керамички лажици јапонски декор мултифункционална супа лажица декоративна вечера лажица декоративна

DEN 3.00

Деликатна лажица Материјалот на лажицата е изработен од керамика, така што може да биде во врела вода шт

BZLSFHZ канцелариски комерцијален уништување со голем капацитет домаќинството уништувач деловна тајна нем канцеларија црна црна боја

DEN 149.92

【Моќна функција】 Ова е разноврсен уништувач кој може да уништи хартија, игли, картички и дискови 6 лист�

Скица 5,5Х8, 5 Книга За Скици Со Голема Тежина Без Киселина,100 Листови Подлога За Скици, Спирална Врзана Хартија За Цртање За Уметник, Деца,

DEN 111.84

●Без киселина, Нема Подебела Хартија За Крварење < книгата за скицирање од 100 листови на Скица на Скица н

Г. С Нерѓосувачки Челик МУЛТИ Виножито Боја 3д Пинцети За Продолжување На Трепките Тип Директно Изработка На Накит, Лабораториска

DEN 129.44

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МУЛТИ ВИНОЖИТО БОЈА ПЛАЗМА ОБЛОЖЕНИ !! СОВРШЕНО КАЛИБРИРАНИ : ОВИЕ ПРЕЦИЗНИ ПИНЦЕТИ �

МИАШУИ Жени Одблесокот Хеланки Женски Зимски Мода Секојдневен Висок Половината Солидна Боја Фармерки Еластична Половината Жени Лен

DEN 396.64

100% Памучна Мешавина Произведено во САД и Увезено Затворање на копчето 715 дена испорака Изработен е Од Ви

N/A 100 Широк екран на екранот на проекторот 16: 9 Преносен екран за проекција анти-кривично преклопување на проектори филмови Екран

DEN 6442.08

Лесен и преклопен дизајн Екранот можете да го преклопите во мала големина за лесно носење и складирање �

Налепници за механички клучеви - 2 пакувања од 3 налепници - водоотпорен винил за автомобил, телефон, шише со вода, лаптоп - механички

DEN 2.67

Пакет од 2 налепници 3 "x 3" секоја Налепници за винил на временски услови Телефонски налепници, налепници

FEPPO Мини Торба Запечатувач, Торба Запечатувач 3000mAh Полнење Брзо Топлина Запечатувач Машина, 3 Прилагодливи Брзини Чип Торба Запечатувач со

DEN 0.33

●Запечатувач На Торби За Полнење Q : Опремен со батерија од 3000m Ah, нема потреба повторно да ја заменувате

Мулти-обоени лилјани на темна позадина кожа молив со молив, торба со пенкало со двојна торбичка за складирање торбички за торбички

DEN 255.84

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Му�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.