• Новак
Тефлон 21-3С Тефлон Обложена Лента, Силиконски Лепило, 1.75 х 36 Јарди

Тефлон 21-3С Тефлон Обложена Лента, Силиконски Лепило, 1.75 х 36 Јарди

Вреднување на стоката:
DEN 1060.64

Пристапност
Во достапна форма

Димензии на пакетот : 6 л х 1,75 Ч х 6 В (инчи) Тежина на пакетот : 1 фунти. Земја на Потекло : Сад. Дел Број : 21-3-1,75-36. Димензии на пакетот : 6 л х 1,75 Ч х 6 В (инчи). Тежина на пакетот : 1 фунти. Земја на Потекло : Сад. Дел Број : 21-3-1,75-36. Серијата 12 - __Е Стандардна Тефлонска обложена лента од фиберглас со силиконско лепило чувствително на притисок од едната страна, достапно со или без лагер. Оваа лента е одличен производ за различните индустриски апликации кои бараат својства на ослободување и екстремни температури (-100 °F ДО 500®), хемиска или еколошка отпорност.

Главните карактеристики

Избор на клиент

BLMIEDE Мини Десктоп Ѓубре Може Со Капак Канцеларија Countertop Ѓубре Притисни Тип Мали Ѓубре Може Гардероба Кујна Бања Десктоп Пластика

DEN 1574.40

Стилски Изглед И Мал Простор Ѓубрето Од Мини Работната Површина Може Да Усвои Нов Дизајн, Кој Е Помодере

Ndkmehfoj Гроздобер Ретро Гаража Автомобил Канцеларија Биро Организатор Кутија За Складирање Кожа Послужавник Десктоп Канцелариски Материјал

DEN 0.67

{Моден Декор} : стилски дизајн Со преклопување со висококвалитетна стп кожа за да го одржите вашиот дом и

Дизајн на полица за 3 -от 3pcsbox, света скулптура за моделирање нараквици за нараквица, декорација декорација за отворено хотел декоративно

DEN 2.33

СТП кожа Антички украси за книги : Кутија за книги може да се постави на многу места за декорација, како ш

Декантер Виски Декантер Вино Декантер Виски Чаши Двоен Ѕид, Коктел Очила,Очила, Старомоден Стакло, Карпи Стакло, Кристално Очила,

DEN 1600.00

Овој класичен Декантер За Виски ја спои формата што му дава елегантен и универзален изглед, поради што с

Череп Бегство Од Шах Спира Јога Мат Кеси Целосна Поштенски Јога Носење Торба За Жени Мажи, Вежба Јога Мат Превозникот Со Прилагодливи Лента

DEN 2.00

Големина : голем34" долг х 67 "дијаметар; мали21" долг х 6 доволно пространа за повеќето јога, Пилатес или фит�

Фомијес 1 Пар Рачен Восок Комплет Восок За Стапала Гвантес Десехабли Белезници Загреани Белезници Топли Белезници Стапала Пластична Покривка

DEN 3.00

Парафински Чизми За еднократна употреба : Лесни за употреба и за полетување по секоја употреба Отворање

Оптоварување Ширење Пластични Подлошки 60мм за Фиксирање и Поддршка На Полипропиленски Подлошки За Завртки Пластични Рамни Подлошки

DEN 239.84

Доволно Количество За Употреба : ќе добиете 100 парчиња пластични подлошки за завртки, доволно за вашата �

Сдфгх Тенка Верзија Фитнес Јога Мат Велур Печатење Во Боја Нелизгачка Подлога Пренослива Патна Пилатес Аеробна мултифункционална подлога

DEN 5964.80

Јога подлога со дебелина од 1,5 ММ е изработена од природен и пријателски гумен материјал Отпорен на абењ

ЈИЖ Еднорог Цветни Пастелни Божур Цвет Сочно Растение Еукалиптус Остава Голема Торба За Перење Кошница Торба За Пазарење Склопувачка

DEN 2.67

Големина : 12,6"(Л) х 11"(В) х 22,7 " (Ч) / 32х28х57,5см (вклучува рачка), голем капацитет; Материјал : оксфордска ткаен

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.