• Новак
2020 Dell Aurienware Aurora R11 Desktop - Intel Core i9 10th Gen-i9-10900K - 10 Core 5.3 Ghz-2TB SSD-64GB RAM МЕМОРИЈА-2 x nvidia GeForce Rtx 2080 Ти ВО SLI-Windows 10 Pro

2020 Dell Aurienware Aurora R11 Desktop - Intel Core i9 10th Gen-i9-10900K - 10 Core 5.3 Ghz-2TB SSD-64GB RAM МЕМОРИЈА-2 x nvidia GeForce

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

[Intel Core i9 Gaming Процесор] Објавен Во 2020 Година Aurienware Aurora R11 Gaming Десктоп Во Семејството Alienware На Dell доаѓа со сета најнова технологија, вклучувајќи DDR4 Меморија часовник на неверојатни 3200 MHz и 10-та генерација Intel 10-Јадрен Процесор Десетте јадра на јадрото i9-10900k процесорот овозможува исклучително мултитаскинг. За да заштедите енергија процесорот ќе работи @ 3.7 Ghz при мала употреба, но ќе се зголеми на 5.3 GHz под тешка употреба за моќни перформанси!. [Графика] Овој Aurienware Aurora R11 Gaming Десктоп доаѓа со посветен 2 x Nvidia Ge Force RTX 2080 Ти ВО SLI графичка картичка СО 22gb Посветен Графички Ram меморија одлично за игри или уредување фотографии и видео. [RAM Меморија со голема Брзина и Огромен Простор] RAM МЕМОРИЈАТА 64 GB DDR4 Работи @ 3200 MHz ќе ви овозможи непречено извршување на повеќе апликации и јазичиња на прелистувачот одеднаш и 2tb (2000 GB) PCIe NVMe M. 2 Диск Со Цврста Состојба ќе обезбеди брзо стартување, брз пренос на податоци и ќе овозможи големо складирање датотеки!. [Оперативен Систем] Виндоус 10 е најстариот тестиран Оперативен Систем На Мајкрософт и ако сакате да го надградите најновиот виндоус 11, виндоус 11 е едноставна бесплатна надградба преку ажурирање на виндоус. Windows Pro доаѓа со с everything што Доаѓа Windows Home, плус дополнителни функции што вашата организација може да ги бара како активен директориум и шифрирање на уредот bitlocker (нормално надградба од 100 долари ако се купи одделно). [Дополнителни Детали] Wifi И Bluetooth доаѓаат интегрирани.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ГЕРОТКР 4 парчиња,Рачки На Кабинетот,Копчиња На Кабинетот,Копчиња За Комоди,Рачки за Кабинети и Фиоки, Шема На Тикви Без Шевови За

DEN 932.80

❥ Кабинетот Рачки Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Стакло Материјалот е Сигурен и Издржлив ❥ Кабинетот Ко�

Зоестар шорцеви за продолженија Сјајни еластични шорцеви модни ривски шорцеви Sequin Clubwear Шорцеви сјајни кратки панталони за жени и девојчиња

DEN 3.33

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Забавно експресно пластични морски суштества, најголемиот дел од 90 пакувања на минијатурни океански животни - вклучува ајкула, печат,

DEN 3.33

Дајте им на децата од прва рака да погледнете во најразлични фасцинантни морски суштества Тие ќе сакаат

Пингвини Розова Пластични Клипборди Со Метални Клип Писмо Големина Таблата Со Исечоци Низок Профил Клип Одбори За Канцеларија Училница

DEN 159.84

* * Стандардна Големина И Лесно Носење : 12,5 x 9 во стандардна големина, овие табли со исечоци можат да собер

Централно Вратило За велосипеди, Држач За Дното На Конецот Практичен Практичен Материјал Од Легура На Алуминиум Висока Јачина за

DEN 3.00

Изработен од квалитетен материјал од легура на алуминиум, отпорност на корозија, цврст и издржлив Фина �

Држач за далечински управувач на Португалско знаме со 5 оддели PU кожа Мултифункционално складирање Caddy Desktop Организатор кутија за ТВ ДВД

DEN 2.33

СТП кожа Направено од висококвалитетна кожа, има мазна надворешност и изгледа премија Се препорачува р�

ПАТКАВ Нерѓосувачки Челик Стерилни Игли За Издавање Од Нерѓосувачки Челик Тап врв Заклучување Тапа Игла Игла За Инјектирање Ветеринарна

DEN 0.67

ГОВЕДА ТРОКАР : Изградба со висококвалитетни материјали, безбедна и заштита на животната средина ТРОКА�

Dejjfoi Злато прибор За јадење нерѓосувачки челик 18 10 луксузни огледало вилушка лажичка прибор за јадење во собата 20 парчиња служат

DEN 480.00

1100% сосема нов и висок квалитет.Добар квалитет челик огледало полски уметнички дела Едноставен стил, со�

Вцебк 22 26мм Силиконски Часовник Ремен За ГАРМИН Феникс ЕПИКС 7Х 7 5Х 5 6Х 6про 945 Паметен Часовник Нараквица Брз Лесен Нараквица Кореа

DEN 260.64

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

XGeek Кајак Багажник за Покрив 4-во-1 за Кајак, Даска За Сурфање, Кану И Скијачка Табла На Покривот Превозник За Преклопување Прилагодлива

DEN 2.67

⛵[Лесно За Склопување] производот доаѓа со детални упатства кои ќе ви помогнат брзо да ја завршите инст

Симпатична Панда Мечка Пластични Клипборди Со Метален Клип Големина На Буквата Таблата Со Клипови Со Низок Профил За Закачување Декоративна

DEN 3.33

* * Стандардна Големина И Лесно Носење : 12,5 x 9 во стандардна големина, оваа табла за пишување може да собер

Хемотон Коцка Мраз Коцки 37 Празнина Силиконски Мраз Калапи Саќе Мраз Лента Производител На Мраз Со Капак За Дома Бар Виски Коктел Розова

DEN 179.04

мувла Од желе Изработена од висококвалитетни материјали, безбедна, издржлива и практична фондан калапи

Хемиња за тренингот на половината за тренингот за жени кои работат со спортски фитнес атлетска јога тренинг салата за мерење мешки

DEN 2.33

100% полиестер Големината работи мала, препорачајте 1 ~ 2 големина нагоре 【Испорака】 Стандард : 714 дена; За�

ВОКОТО 6 Листови Самолепливи Налепници за Лакови За Нокти Совети Со 1 парче Датотека За Нокти Сјај Дизајн Обвивки За Нокти Налепници

DEN 79.84

Дизајн на моден Трендсјај, еднобојна боја, дизајн на градиент, нека бидете полни со младост и шарм Соврш�

Амбесон Џунгла Торба За Перење, Ботаничка Шема На Зеленило Инспирирана Од Зеленилото На Бразилските Дождовни Шуми, Корпа За Попречување

DEN 3.00

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

Кабилок 1сетбокс Загатки Сложувалка Класифицирани Организатори Роденденски Чувар Х Организатор Пликови Контејнери За Торби Прилагодлив

DEN 2.33

Кутија за пластични Картички : Ви Помага да ја одржувате работната површина или фиоката уредни и уредни,

Високо пронајден Црн Сребрен Комплет, 30-Парче Нерѓосувачки Челик Огледало Полиран Прибор За Јадење Прибор Услуга за 6, Издржливи

DEN 1291.20

【?СЕРВИС ЗА СРЕБРЕНИ САДОВИ од 30 ЕЕЗ за 6€ : овој црн комплет за садови од нерѓосувачки челик доаѓа со 6 Н�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.