• Новак
50/100 Пакет Декоративни Салфетки-2-Слоја Хартија За Еднократна Употреба Пакет Шарени Вечера Салфетка За Свадба Роденден Пролет Чај Тема Партија, 13 х 13 Инчи, Фантазија

50/100 Пакет Декоративни Салфетки-2-Слоја Хартија За Еднократна Употреба Пакет Шарени Вечера Салфетка За Свадба Роденден Пролет

Вреднување на стоката:
DEN 1195.20

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМИНА : 13 х 13 инчи се одвиваат, 6,5 х 6,5 инчи преклопени МАТЕРИЈАЛ : Изработени од висококвалитетна дрвена пулпа, овие салфетки се нетоксични и безбедни за употреба. Висок Квалитет : Овие салфетки од 2 слоја се доволно цврсти за лесно да се справат со помали излевања, многу апсорбирачки и меки. СЕ КОРИСТИ За : Овие шарени салфетки за печатење се совршени За Тематски Салфетки За Чај, Свадби, Банкет, Материјали за Забави За Туширање на невести, а може да се користат и за семејни/роденденски забави и божиќни прослави. ЕКОЛОШКИ : Изработени Од одржлива, биоразградлива хартија, нашите салфетки ги одржуваат чисти и вашите маси и нашата планета!. Шарени печатени салфетка, Вечера/бебе туш/роденден/прослава/свадба/ Пролет чај партија за еднократна употреба салфетки / партија декорација салфетки/Еднократна употреба ткиво. Материјал : еколошки висококвалитетна дрвена пулпа, пријателска за бебиња. Димензии : 6,5 инчи преклопени, 13 инчи се одвиваат. Карактеристики : Мека, Абсорбента, Убава. Количина : 50/100 парче.

Главните карактеристики

Избор на клиент

50 парчиња Визит-Картички 5 Бои Импресивни Празни Места Ласерска Ознака Врежан Метал Мазна Визит-Картичка За Посета на Бизнис,3,4 х 2,1 х

DEN 3.33

Премиум Материјал Од Легура На Алуминиум : Визиткартички изработени од легура на алуминиум, висококвал�

ДОИТОЛ Надворешни Вентилатори Метален Вентилатор Метален Држач 2 парчиња Изолационен Вентилатор Камин За Штанд За Шпорет На Горилникот Табла

DEN 3.33

метал МЕТАЛНА ПЛОЧА Фина изработка, мазна и рамна површина, овој топлински штит може да обезбеди добро и

Мини Моторна Пила 6 Инчен Безжичен, 21v/700W Моќен Електричен Синџир Пила, Батерија Напојува Моторна Пила со 2 Батерии &засилувач; 2 Синџири,

DEN 959.84

[Ефикасното Отсекување На Дрвото Е Лесно] со само повлекување На чкрапалото, оваа моќна електрична мото

Уживател Меџик тврд јаже затвори магичен трик уличен фаза реквизити меки тврди свиоци волшебник за јаже играчка играчка комедија

DEN 591.84

Големина : 95 см / 37 Јаже магија, лесен за употреба Можете да го повторите овој магичен момент кога сакате..

Срп од секира 200 Парчиња Црни Торби За Подароци Од Органза Торби Со Врвки За Накит Торби За Шминка Бонбони Чоколадни Кеси За Свадба,

DEN 736.00

Содржина на пакетот : ќе добиете 200 парчиња црни кеси за накит, доволно количество може добро да ги задов�

Преносни Торбички За Електронски Организатор Бамбус Остава Торба За Складирање Кабел За Патување За Хард Дискови, УСБ, СД Картичка, Полнач,

DEN 1.67

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.