• Новак
Алатка за перформанси 60500 Отстранувач на јадрото на вентилот - Алатка за тешка должност за брзо и лесно отстранување на јадрото на вентилот во возила и опрема

Алатка за перформанси 60500 Отстранувач на јадрото на вентилот - Алатка за тешка должност за брзо и лесно отстранување на јадрото на вентилот

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Ги отстранува јадрата на вентилот и на системите за гуми и за климатизација Компактен дизајн за лесно носење. Ги отстранува јадрата на вентилот и на системите за гуми и за климатизација. Компактен дизајн за лесно носење. Ги отстранува јадрата на вентилот и на системите за гуми и за климатизација.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Апликатор за микрофибер со Boomboost и влошки за чистење со возила со прсти со возила за нега на автомобили за миење автомобили автоматски меки

DEN 193.60

100% висок квалитет и сосема нови Мека и апсорбирана : крајна мекост, апсорпција и долговечност Тие можат �

Управувачки прачки, надградба на RC Повлечете се постави за замена на прилагодливи делови за метална врска со завртка за воен камион за WPL

DEN 3.33

Отпорност на 'рѓа и издржливост : Изработено од материјал за легура со добар квалитет, поседуваат високи

4 парчиња 5 -инчни влошки за полирање на дијаманти 125мм бакарна врска Влажна подлога за полирање за гранитни мермер бетонски мелење диск со делови

DEN 1317.28

Забелешка : Само персоналот со професионални вештини е дозволено да го користи! Голема величина Додадет

Вивохом висока прецизна електронска дигитална дигитална ладилна тежина за полнење со тежина со 110V 1/4 КС 3,5 cfm единечна фаза ротационен

DEN 1360.00

Пакетот вклучува 1* Електронска дигитална дигитална дигитална дигитална ладилна тежина на ладење со ку

Алатка за сепаратор на топката за топка за топка со топка од 32мм, алатка за отстранување на топката за раздвојување на топката за раце,

DEN 3.00

Големина на производот : Отворањето на вилицата на сепараторот на топката е 32мм (1,26inch), а прилагодливата

Тестер за тестирање на колото DC 6V 12V 24V 36V, електричен тестер за изолација на електричен DC3‑36V опсег, Флексибилен кабел за автомобилски

DEN 169.12

Лесно да се опе : 7 метри долга пролетна челична жица е пофлексибилна, полесна и потрајна од обичната жиц�

Подлога за полирање, 10 парчиња 6 сунѓерско полирање за полирање за восочување на подлогата за восочни алатка за тампон за автомобили портрет

DEN 1.00

Професионални влошки за сунѓер дизајнирани да се користат за тампонирање и восочување на полирање на а�

Алатка за инсталирање на мотори за влечење на пумпата за инјектирање на ваша алатка и алатка за забрана за забрана за мотори за мотори

DEN 467.20

Апликација : Повлеч на опрема за инјектирање работи на мотори Cummins Dodge Ram Bosch VE P7100 VP44 4 BT 6 BT Алатката за заб�

10 парчиња/Поставете влошки за полирање на дијаманти од 100мм 5 Чекор 4 инчи Влажна подлога за полирање за мермер дијамант Абразивни алатки

DEN 3.00

Забелешка : Само персоналот со професионални вештини е дозволено да го користи! Високата сјајност Долг �

Влажни полициски влошки Uxcell Diamond 3 инчи 300 решетки 2 парчиња, за камена бетонска мермер мелмер или полисер, со подлога за приклучување на

DEN 1.00

Полициски сет : 3 инчи 300 лесни подлошки за полирање на дијаманти, 3 инчи подлога за држач за поддршка со ж�

7 парчиња /лот 4 инчи /100мм суво полирање влошки гранит и мермер или саќе дијамантски флексибилни дискови за мелење 4gm од делови од xmeifei

DEN 0.33

Забелешка : Само персоналот со професионални вештини е дозволено да го користи! Материјал : Синтетичка в

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.