• Новак
целициозен Свилен Благ Заштитник На Екранот Против Отсјај Компатибилен Со Realme 7 [Пакување од 2]

целициозен Свилен Благ Заштитник На Екранот Против Отсјај Компатибилен Со Realme 7 [Пакување од 2]

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Ултра тенок и свилен заштитен филм дизајниран специјално за Realme 7 Благ слој против отсјај ја подобрува видливоста на екранот при амбиентално светло со намалување на отсјајот на екранот. Го штити Екранот Realme 7 од гребнатини, гребнатини, нечистотија и нечистотија. Цврсто се прилепува на површината на екранот без да ја попречува чувствителноста на допир. Пакетот вклучува : 2 x Realme 7 заштитници на екранот и комплет за апликација. Ултра тенок и свилен заштитен филм дизајниран специјално за Realme 7. Благ слој против отсјај ја подобрува видливоста на екранот при амбиентално светло со намалување на отсјајот на екранот. Го штити Екранот Realme 7 од гребнатини, гребнатини, нечистотија и нечистотија. Цврсто се прилепува на површината на екранот без да ја попречува чувствителноста на допир. Пакетот вклучува : 2 x Realme 7 заштитници на екранот и комплет за апликација. Условите на амбиенталната светлина и вишокот светлина од сончева светлина или внатрешно осветлување ја нарушуваат видливоста и ја одвлекуваат интеракцијата со екранот на допир. Целициозниот Мат Лајт за Realme 7 е благ заштитник на екранот против отсјај кој помага да се намали отсјајот и дифузните рефлексии помагајќи во зголемената видливост.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Џебен Синџир, Приврзок За Клучеви Teskyer 10 и 18 Со Двата Краја Затворачи За Јастог И Дополнителни 2 Прстени За Клучеви И Паричник-Злато

DEN 1.00

Многу е мазно, сјае со метален сјај, изгледа многу привлечно Двата краја кука затворачи, погодно да го пр

X-Gree AC 250V 6/8A SPST Вклучено/Исклучено 2 Терминали за завртки за вклучување на прекинувачот за вклучување (AC 220V за ОАЕ 6/8А SPST Вклучено/Исклучено

DEN 0.67

Име на производот : прекинувач за префрлување; тип : spst (вклучено / исклучување); акција : заклучување Пози

Организатор за складирање на алатки за гаража thikdikakt wallид монтиран систем за складирање со 6 куки супер тешки градинарски алатки

DEN 697.60

✅ Висок квалитет : Складирањето на алатките за монтирање на wallидот е изработено од метал со висока јачи�

Репер абразиви 5 Премиум керамички 5 дупки филмови поддржани дискови за куки и јамка за пескарење на метали кои не се ферозни метали дрвени

DEN 0.67

Абразиви на репер 5 "Дискови за пескање на куки и јамка нудат неверојатен однос на ценатаперформанси со �

Квкарв дете Бебе девојка 2 Парче Костими За Капење Отпечатоци Бикини Костим За Капење Гаќи Долги Ракави Девојки Бикини Танкини За Девојчиња

DEN 1441.60

Модерен И Шик Стил, Многу Симпатичен и Симпатичен, бебешки костим за пливање девојки танкини костими за

Кеси за повторно затворање ЗА Храна 50 ПАРЧИЊА Универзална Кујна Еднократно Еластично Складирање Храна Покрива Свежи Кеси За Чување

DEN 2.00

100% Пластика Божиќни Кеси За сендвичи Повторно Запечатливи Контејнери За Ручек Контејнери За Патент Сто

Мотивациони Уметнички Дела Дрвена Кутија Знак Рустикален Стил На Фарма Оставете Ја Вашата Насмевка Да Го Промени Светот Дрво Блок Плоча

DEN 223.84

Совршена Големина : 5 х 5 инчи Висококвалитетен Материјал : Изработен од суровина од природно дрво Издржл

Eyech 2pcs Кука И Јамка Поддршка Рампа Држач За Брусење Полирање Задната Плоча Со М14 Конец За Орбитална Брусилка Тампон Полирање 5 Инчи Жолта

DEN 175.68

Дијаметар на Подлогата 5" (125мм), со адаптер За вежба М8 Максимална брзина на ротација при 12000 ВРТЕЖИ во МИН

120-Сметајте Редовни капаци За Конзервирање На Устата За Тегли Кер, Капаци Од Тегли Мејсон, Капаци Од Сплит Тип Отпорни На Истекување,

DEN 143.84

●Голема Вредност 120 Парчиња Капаци За Конзервирање На Парчиња Ќе добиете 120 парчиња метални капаци За к�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.