• Новак
ЧОРАПИ За Компресија ЦВРК За Жени, Циркулација 20-30 ммхг, Црни Чорапи За Компресија За Медицинска Сестра, Трчање, Патување, Возење Велосипед

ЧОРАПИ За Компресија ЦВРК За Жени, Циркулација 20-30 ммхг, Црни Чорапи За Компресија За Медицинска Сестра, Трчање, Патување, Возење Велосипед

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

85% Најлон, 15% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Пакет : 6 пара Компресија Чорапи За Жени. Циркулација 20-30 mm Hg : Овој чорап обезбедува притисок од 20-30 mmhg за нормализирање на циркулацијата на крвта во нозете за време на продолжено стоење/вежбање, подобрување на протокот на крв и одржување на нозете и нозете свежи во текот на денот. Класична Цврста Боја. Затворање на повлекување. Тоа е добро за вежбање како што се трчање, пешачење, патување и јога, а исто така е идеално за луѓе кои се активни долго време стојат или седат, како што се лекари, медицински сестри, наставници, шопинг водичи, ИТ персонал, државни службеници и работници. Компресивни Чорапи За Жени(6 Пара), Циркулација 20-30 mm Hg, Црни Компресивни Чорапи За Медицинска Сестра,Трчање,Патување,Пакет За Возење Велосипед : 6 пара Компресивни Чорапи За Жени Циркулација 20-30 mm Hg : овој чорап обезбедува притисок од 20-30 mmhg за нормализирање на циркулацијата на крвта во нозете за време на продолжено стоење/вежбање, подобрување на протокот на крв И одржување на стапалата И нозете свежи Во Текот На денот Класично затворање Со Цврста Боја е добар за Вежбање Како Што Се Трчање, Пешачење, Патување и јога, а исто така е идеален за луѓе Кои Се Активни Долго Време Стојат или Седат, Како Што Се Лекари, медицински сестри, Наставници, Водичи за шопинг, ит персонал, државни службеници и Работници.

Главните карактеристики

Избор на клиент

СОЛУСТ Ѕвезда Лента За Глава Ангел Хало Лента За Глава Златен Грчки Стил Скок Небесна Круна Глава Со Лисја Двослоен Божица Дијадема Коса Обрач

DEN 255.84

Изработен од бакарен материјал, издржлив и практичен Нежните златни лисја го прават прекрасно, ќе бидет

Женски куќи влечки потпетици платформа за апостолки наклон на женски модни шупливи апостолки флип флип летен лак за поддршка на сандали

DEN 2.67

100% Пу женски пејчеви сандали девојки сандали со големина 1 врежани сандали за жени деца сандали девојки

Хејнутс Долга Ревност Градници Со Средно Влијание Безжични Спортски Градници Резервоари За Вежбање Со Отстранливи Влошки, А-Д Чаши

DEN 3.33

70% Најлон, 30% Спандекс Специјално дизајниран за луѓето Од АД чаши и наменет за активности со средно до ви�

Возрадените елегантни панталони со појас, женски со џебови Ноќта на вештерките гроздобер пакувања директно делумно делумно глуждот

DEN 286.24

Материјал : Памук и полиестер ◕‿◕ 【Белешка】 Пред нарачката, проверете ја табелата со големина за да ј�

Лонгита Јасни Столпчиња За Нос Јасни Прстени За Нос За Работа Чиста Пластика За Пирсинг На Носот Држач За Нос За Операција Растојанија

DEN 1.00

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Црна Прилагодливи Гроздобер Готски Гранџ Заврши Камизола Дами Се Лизга Мрежа Долго Ѕвонче Ракав Бустиер Тинејџерка ДЕВОЈКА ОИ 3ХЛ

DEN 463.84

Пеперутка Блузи Биста Мета за Тинејџерка Премиерот Ден Договор 99% Лизга Мрежа Долги Бел Блузи Биста Маи�

CGGMVCG летни врвови за жени обични Велигденски кошули Тенок моден цртан филм Симпатична печатена екипачка женска маица женски маички

DEN 207.84

Врвови за жени случајно лето Белешка : Не е стандардна големина на САД Нарачајте 12 големина нагоре Погле

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.