• Новак
Elecom MF-PKU3064GWHF USB Меморија, 64 GB, USB 3.1 &засилувач; USB 3.0, Тип На Повлекување, Бело

Elecom MF-PKU3064GWHF USB Меморија, 64 GB, USB 3.1 &засилувач; USB 3.0, Тип На Повлекување, Бело

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Гаранцијата на производителот не може да се примени [Карактеристики] Лесна врска со една рака. Нокаутирајте и чувајте го автоматски.1 (Ген1) КОМПАТИБИЛНА УСБ меморија што може да се повлече. Компатибилни Интерфејси : USB 3. Големина( W x d x h) : 2,3 x 0,8 x 0,4 инчи (57,7 x 20 x 10,5 mm) (кога конекторот е зачуван). [Гаранција] 1 година. [Карактеристики] Лесна врска со една рака. Нокаутирајте и чувајте го автоматски.1 (Ген1) КОМПАТИБИЛНА УСБ меморија што може да се повлече. Компатибилни Интерфејси : USB 3. Големина( W x d x h) : 2,3 x 0,8 x 0,4 инчи (57,7 x 20 x 10,5 mm) (кога конекторот е зачуван). [Гаранција] 1 година. ● USB меморија компатибилна СО USB 3.1 (Gen1) за пренос на податоци со голема брзина. ● Пренос на податоци со голема брзина до 8 GB/16 GB : 90 MB/s, 32 GB/64 GB/128 GB : 100 MB/s. ● Без Капаче и се повлекува за да не се грижите дали ќе го изгубите капачето. ● Кога главната единица е отстранета ОД USB-портата, таа може автоматски да го зачува USB-делот. ● Опремен СО ЛЕД светилка СО индикатор за работа ШТО ви овозможува да го знаете статусот на пристап. ● Опремен со дупка за ремен што ви овозможува да го закачите ременот по ваш избор. Овој производ не доаѓа со ремен. Преземете од нашата веб-страница, можете да го користите само безбедносниот софтвер за шифрирање "Безбедносен Систем За Автентикација На Лозинка" со функција за автоматска автентикација или "Безбедносен Систем за Автентикација На Лозинка" или "Безбедносен Систем за Автентикација На Лозинка". Кога користите "Безбедносен Систем За Автентикација На Лозинка", претходно регистриран КОМПЈУТЕР (до 3 уреди) не бара внесување лозинка потребна за пристап ДО УСБ-меморијата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тлоз Шеика Пиво Кригла, Супер Пресече Брос Пиво Штајн, Пиво Љубовник Подарок, Видео Игра Пиво Штајн, Гик Подарок, Подарок За Гејмер,

DEN 3.00

Совршена кригла за уживање со вашето омилено пиво, сода, вода и многу други пијалоци! Голема кригла за п�

Eyhlkm 20L Електричен уништувач 2*12мм висока моќност Континуирана 40 минути работна канцеларија хартија мелница за дробилка уништувач

DEN 2.67

Инфрацрвена хартија за паметни сензори , во состојба на подготвеност, кога хартијата ќе влезе во влезо�

Пожарникар тенка црвена линија шишиња со топла вода гума вреќа со топла вода со симпатична покривка за период на олеснување на болката

DEN 1.33

✿ Мулти функционално шише со топла вода гумениот материјал држи топлина подолго од традиционалните ши

Далечински управувач Компатибилен со копчето TikTok, копчето за селфи за ролетната за камера за кликнување на мобилни телефони со iPhone Android

DEN 2.67

Ringвонеч на безжичен далечински управувач】 : Далечински управувач за паметни телефонски фотоапарати и �

Тоалетна Торба Патна Торба, Водоотпорна Шминка Козметичка Торба За Патување Организатор За Додатоци, Цртан Филм Вилинско Коњче Пеперутка

DEN 2.33

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Храна Одделение Нерѓосувачки Челик Кујна Клешти За Готвење, СКАРА - 7 ,9 и 12 Инчи, Во собата на 3 Тешки Заклучување Метал Храна Клешти Нелизгачки

DEN 163.04

●ОДДЕЛЕНИЕ ЗА ХРАНА и ЦВРСТ Нерѓосувачки ЧЕЛИК Металните Кујнски Клешти ВАЛФОС се направени од 100% нер�

Цветни Шема Цреша Цветови Печати Палто Решетката Ѕид Монтирање, Влезот Палто Решетката со 4 Кука За Капут Капа Пешкир Чанта Облека Бања Влезот

DEN 1.33

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

QTT лебдечки полици wallидна полица лебдечка полица, лебдечка полица за складирање домашен кабинет за складирање полици за складирање полици

DEN 784.00

★ Прекрасни мали полици : или мал лист за книги, затоа што идеално е да додадете неколку пука на боја на

Амино Гарден Ангел Ангел Статуа на отворено и скулптура: Декор на соларна градина и Божиќни украси за внатрешен двор од тревник на тревникот

DEN 1.00

Ангел на отворено статуа и скулптура со соларни светла : Оваа ангелска статуа со соларни светла ќе понуд

Ибалоди Креативно Внатрешно Таванско Светло Со Вентилатор Детска Соба Нем Вентилатор Светла Девојка Момче Соба 3 Брзински Тавански

DEN 2719.84

€®Тивок вентилатор●По фабричкиот биланс И тестот за звук, за да се осигурате дека секое сечило ротира �

Еден Празничен Начин 9,5-Инчен Керамички Декоративно Бело Млеко Може Со Зимска Фарма И Дизајн На Санки Со Коњи-Божиќна Трпеза Во Земјата,

DEN 1192.00

9,5ИНЧЕН РУСТИКАЛЕН ФАРМА МЛЕКО МОЖЕ ДЕКОРАЦИЈА додава допир на земјата шарм на вашиот зимски и Божиќ од�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.