• Новак
Кралевите кои држат подароци за рожби, музичка вода снег глобус

Кралевите кои држат подароци за рожби, музичка вода снег глобус

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

5 инчи високи (4,25 инчи со дијаметар на база) Стаклен глобус, база на смола. Музичка кутија игра мелодија „Тивка ноќ“. Рачно насликана. 5 инчи високи (4,25 инчи со дијаметар на база). Стаклен глобус, база на смола. Музичка кутија игра мелодија „Тивка ноќ“. Рачно насликана. Кралевите кои држат подароци за рожби, музички снежен глобус Овој уметнички изработен музички снежен глобус ги прикажува Дева Марија, Josephозеф и бебето Исус во стабилна природа, опкружена со пенлив идисенсцентен сјај. Се потпира на врвот на вешто детална база на рачно насликана. Надворешната база на светот ги одликува трите wisemen со подароци и животни. Рачно изработено во прекрасни детали, ова е прекрасна слика на првиот Божиќ. Ветрови да ја играат празничната мелодија. Доаѓа со прекрасна кутија за подароци за празници. Овој прекрасен светски музички воден светски свет е прекрасен начин да го додадете вашиот празничен декор додека се сеќавате на вистинското значење на Божиќ. Исто така, тоа прави голем подарок заснован на вера. 5 инчи високи 4,25 инчи со дијаметар на базата со рачно насликано смола стакло стакло глобус игра „тивка ноќ“, некои фигури држат накит сјајни и снегови кога тресени подароци кутии.

Главните карактеристики

Избор на клиент

30 компјутери Божиќ чиста пластична акрилна пополнување транспарентна топка бомби, чиста пластична про transparentирна бозја Пополнете Божиќно

DEN 3.33

Топчињата можат да бидат обесени со низа за дупката што виси Можете да висат каде и да сакате Како што с�

Планински мажи дијамантска вежба 6/8/10/12mm M14 вакуум на конец на конецот, бразив волфрам карбид честички од прсти за мелење за мелење

DEN 531.20

Произведени со напредна технологија, висококвалитетни материјали, долг животен век; Ниска отпорност на

Организатор за накит DoITOOL, јасен контејнер за патувања со пилули 2 парчиња 14- мрежи неделно куќиште за складирање на пилули, преносна

DEN 141.76

Направено од материјал за долго време Мултифункционално е, не може да биде случај со пилули, но исто так�

Летен макси фустан за жени цветни ракави без ракави, облечени во плажа на вратот, обичен трендовски течен замав, замав со долга сандерс

DEN 175.84

формални фустани за тинејџери Направени во САД и увезени Ви благодарам многу за вашиот избор, проверете

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.