• Новак
AFKT Global AC/DC адаптер за AudioVox HB12-09010SPA PVS3393 PVD73 PVS69701 PVS3780 PVS6081G PVS6360 PVD80 ПРОИЗВОД ДВД -плеер 9V - 12V Преклопување на електрична енергија за напојување на кабелот за напојување

AFKT Global AC/DC адаптер за AudioVox HB12-09010SPA PVS3393 PVD73 PVS69701 PVS3780 PVS6081G PVS6360 PVD80 ПРОИЗВОД ДВД -плеер

Вреднување на стоката:
DEN 29.60

Пристапност
Во достапна форма

Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. AFKT Global AC / DC адаптер за Audio Vox HB12-09010 SPA PVS3393 PVD73 PVS69701 PVS3780 PVS6081 G PVS6360 PVD80 ПРОИЗВОД ДВД -плеер 9 V - 12 V Преклопување на електрична енергија за напојување на кабелот за напојување PSU. AFKT Global AC / DC адаптер за Audio Vox HB12-09010 SPA PVS3393 PVD73 PVS69701 PVS3780 PVS6081 G PVS6360 PVD80 ПРОИЗВОД ДВД -плеер 9 V - 12 V Преклопување на електрична енергија за напојување на кабелот за напојување PSU.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ВИКАСКИ Мини Фрижидер Ленена Маса крпа 2 парчиња Фрижидер Страна За Покривање На Белата Покривка Џебови Кујна Доказ Кујна, Заштитник Фен

DEN 777.60

КАПАК ЗА МАШИНА за СУШЕЊЕ алишта изработени од памучна постелнина, дише, не избледува и не се намалува О�

Ориукан Шминка Кармин Држач Мини Торба Патување Козметички Торбичка, Организатор Со Огледало За Надвор Деверуша Подарок Свадба

DEN 1278.40

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

Сулекс плус големина долги ракави врвови женски врвови женски џемпери на пуловер паѓаат кошули за жени црна маичка со долги ракави, кошула од

DEN 673.44

95% полиестер, 5% спандекс Материјал : женски обични врвови изработени од високо квалитетни влакна, меки и

ЛИЛКО 2 Парчиња Заштитна Филмска Заштита На Фаровите На Автомобилот Транспарентна Црна Налепница тпу за Порше Кајен 2019 2020 2011-Сегашни

DEN 513.28

Лесно за инсталирање : 1 Спреј вода на светилка и филм, 2 Залепете го филмот во правилна положба, 3 Користе�

Контејнери со стакло во шишиња со шишиња со шишиња со дисперзирање на стакло за дисперзии за течности за течности 2 парчиња за полнење пумпа за

DEN 300.64

Контејнер за диспензери за пумпа за лосион : Полиран и мазен дизајн, лесен и лесен за употреба, не лизгав�

Пју Пју Мадафака! рачен вентилатор преклоплив бамбус коло рачен вентилатор смешни замолчени сленг зборови изрази изјава подароци фестивал

DEN 491.20

Сублимација печатење, боите никогаш нема да исчезнат Кога е изложен на црни светла / Партиски УВ светла,

Doinbee со висока половината прекрасна сирена скала јога панталони хеланки за контрола на стомакот со целосна должина вежбање спортски панталони

DEN 1248.00

100% полиестер Затворање на влечење 【Ултра мека и негледана ткаенина】 Нашите прекрасни панталони за сир

АСУТРА Терапевтско Натопување На Стапалата + Пемза За Педикир, 16 мл | Го Намалува Отокот | Го Ублажува Чешањето &засилувач; Горење |

DEN 351.84

ОСВЕЖУВАЧКИ МИРИС На ПЕПЕРМИНТ : Врвното Терапевтско Натопување На Стапалото Асутра содржи мирис На пе�

Елду 4 Кристал Накит Кутија Ситница Организатор Обетки Прстени Ѓердан Складирање Богатство Кутија Спомен Организатор Огледало Површина Со Капак

DEN 191.84

ИнфоДимензии на производот( Lx Wx H) : 4" x 4" x 4" ,мали , но убаво изработени, вклучено Пакување : 1 x Сребрена Кри�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.